0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #60 -: Юни 07, 2008, 13:30:22 pm »
Момичета, какво става с мойта графика не ми е много ясно... предполагам до три дни О. трябва да се появи вече, крайно време е, не мислите ли? :)
Щом вчера се е появила бледа чертичка , то днес трябва да е по - тъмна, утре- еднакво наситени и ову - вдругиден.
 Поне при мен нещата се развиват с това темпо.
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #61 -: Юни 07, 2008, 14:30:14 pm »
Момичета, какво става с мойта графика не ми е много ясно... предполагам до три дни О. трябва да се появи вече, крайно време е, не мислите ли? :)
Ами да до 3-4 дни трябва да се появи. Успех! :)

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #62 -: Юни 07, 2008, 15:59:48 pm »
Благодаря ви fatalwomanиmeminger1 :) че взимате участие в разгадаването на моя случай :)
Днес пак една чертичка... айде утре пак ще обсадим положението ;)


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #63 -: Юни 08, 2008, 14:42:11 pm »
Момиченца, ето какво стана днес пак една чертичка с втора много бледа...:( ама че ужасно. Този МЦ явно ще е по-дълъг от 45дни,което и без друго ми се вижда цяла вечност...
Някоя от вас може ли да ме насочи към конкретна клиника или доктор в София, ако вече имате опит с това ???
мерси много :)


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #64 -: Юни 08, 2008, 14:46:22 pm »
 Утре вече трябва чертите да са еднакво наситени и ову ще е на 32 - 33 ден и се връзват нещата с (не)очакваната дата на новия МЦ.
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #65 -: Юни 08, 2008, 14:56:01 pm »
Утре вече трябва чертите да са еднакво наситени и ову ще е на 32 - 33 ден и се връзват нещата с (не)очакваната дата на новия МЦ.

Мерси мила, хайде дано така да стане :)


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #66 -: Юни 10, 2008, 17:35:09 pm »
Здравейте момиченца, днес ми беше пак много странен теста, второто черта се вижда доста добре, но определено не е съвсем същата като контролната... показах на една приятелка,тя мисли че били почти еднакви... е Да, ама почти... ще направя утре пак, ако е - значи днес е бил + , и обратното , ох , много ме дразнят тези тестове... :(
 


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #67 -: Юни 10, 2008, 20:06:04 pm »
Мила най-добре е да сложиш сърчицата в графиката пък кога е била точно ОВ не е толкова важно, важно е да има резултат :bfp: така че хващай го мъжлето и поне 4-5 дни :bed:Успех и  :grouphug: :youwoman:


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #68 -: Юни 10, 2008, 20:13:34 pm »
Мерси миличка Вени :)
Ще се постараем, то се знае ;)

Дано ми донесеш късмет щом влезе в страничката ми... ;)
 :kiss: :bighug:


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #69 -: Юни 10, 2008, 20:15:15 pm »
Пу-пу-пу
 :bighug: :goodluck: :babyflips: :crossfingers:


*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #70 -: Юни 10, 2008, 21:24:19 pm »
Здравейте момиченца, днес ми беше пак много странен теста, второто черта се вижда доста добре,
Рали, мила, даваите със сър4ицата и за да си сигурна, 4е ако О. е днес или утре а наи-вероятно е, ще има много голям шанс за  :bfp:и да можем и ние да стискаме палци накрая :crossfingers:
Много хубава и  :dating: ве4ер.
 :grouphug: многоооооооооооооо
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #71 -: Юни 13, 2008, 17:27:08 pm »
Здравейте мили момиченца :)

Знаете ли чудя се след като теста за О. покаже отново "-",след като вече е бил"+", О. ще настъпи от 12-48часа... нали така?!:)
 Е, тогава как преценяваме от колко часЪ да започнем да ги пресмятаме първите 12 часа?!?
Разбирате ли въпроса ми? Мисля си дали ако човек прави секс само късно вечер би могъл да пропусне 12-те часа живот на яйцеклетката...
Да, знам че сперматозоидите живеят известно време, но нали само ако средата е много благоприятна :) Ами ако измрат всички в първите 3-4часа и после какво... уф, много дълго стана...
А дали някой ме разбра ?!  :wink:


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #72 -: Юни 14, 2008, 08:49:07 am »
Момиченца, ето какво стана:
БТ тази сутрин е 37,1
Снощи преди да си легна имах леко зацапване с розови точици,което ми се случва за първи път... мислите ли че това е било спукването на фоликула и точният момент на О.???
Но тази сутрин имах пак леко кръв?!?!?!? Това пък защо? Някой има ли идея това добре или зле е???


*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #73 -: Юни 14, 2008, 10:53:50 am »
Рали,здрасти мили4ка :hug2:
Според мен наистина е възможно да е от О., нали при други моми4ета се е слу4вало т.нар розова овулация :D Мисля, 4е е за хубаво това, а и БТ го доказва.
Не се тревожи мили4ка, предполагам 4е утре ве4е няма да има изобшо зацапване, което 6те е доказателство, 4е е от О.- поне така мисля аз :wink:
Много, много прегръдки  :hug2: :hug2: :hug2:и стискам силно палци :crossfingers:
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #74 -: Юни 14, 2008, 14:24:45 pm »
Мерси мила Dime, дано всичко да е наред и да е както казваш :) Ще пиша какво се случва :)Сега започва голямото чакане ;)

Винаги си така позитивна и мила :)
и аз те прегръщам :)


*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #75 -: Юни 14, 2008, 14:49:47 pm »
Здравей  Rali, тази седмица бях много заета и не съм влизала във форума, виждам, че май сте хванали О, дано да сте хванали и яйцето.Ще чакам с нетърпение заедно с теб   :crossfingers: yahoo_17
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #76 -: Юни 14, 2008, 17:23:25 pm »
Благодаря ти Elfita, ще се радвам да споделим заедно този период на изчакване :)

Прекрасен weekend ти пожелавам :)


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #77 -: Юни 16, 2008, 11:57:43 am »
 БТ изглежда много добре. Това зацапване може да е поради прогестеронов дефицит. Защо не започнеш Дуфастон , например ?
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #78 -: Юни 16, 2008, 12:59:25 pm »
БТ изглежда много добре. Това зацапване може да е поради прогестеронов дефицит. Защо не започнеш Дуфастон , например ?
Здравей мила fatalwoman, не смея да пия нищо без да ми е казал лекар,за да не стане някякво объркване в организма ми... и без друго МЦ ми е по 100 години и да не прецакам още повече нещата...
А и Денис ме посъветва да си пусна изследване на прогестерона сега, както и на куп други хормони, за да разбера защо ми е такъв МЦ :)
Благодаря ти 4е ме наблюдаваш ;)
и споделяш мнението си :)

Хубав ден миличка


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #79 -: Юни 18, 2008, 07:38:46 am »
здравейте момичета :)

днес отивам на лекар да видим какво ще каже,имало ли е О.,имам ли повече от един фоликул, че тази графика нещо ми беше странна...и с това прокървяване след О.,дали пак не е някоя киста.... и разбира се накрая на прегледа очаквам да ме прати за изследване на хормоните... :)

Денис, благодаря за коментара ти в дайте да ви видя графиката :)ще те послушам и ще се изследвам прогестерона на 20.06.
А добре ли ще е тогава да поискам да се изследват и другите хормони,които не са обвързани с определени дни от МЦ, а само да ми останат тези на 3тия ден от МЦ, като ми дойде М.?

слънчев ден на всички :)