0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2007, 07:51:00 am »
не си само ти :),................
Мери с новия живачен терм-р, но всеки път ми напомняй за това.
Отбележи го и в графиката / в бележки/
Няма смисъл да мериш БТ , ако терм-ра не отчита вярно.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2007, 18:28:21 pm »
ок, аз сега си водя 2 графики, нанесох резултатите от живачния термометър, от там от когато ги записвам заедно с дигиталния. много ти благодаря ти Денис, ти си съкровище.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2007, 08:06:39 am »
 :D, за нищо

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2007, 08:15:48 am »
здравей отново Денис, мисля този месец да спра с ову тестовете, защото явно с тези термометри нищо не направих, ти какво ще кажеш!? има вероятност да съм я изпуснала или пък може и да няма О :(. нов МЦ, нов късмет. мислиш ли, че още има шанс да има О, между 2 и 9.12, очаквам включване на М?
Re: grafikata na remi
« Отговор #24 -: Ноември 29, 2007, 11:29:08 am »
току що разбирам, че около мен върлува варицела и ня знам какво да правя. аз съм логопед и работя в детска градина, сега разбирам, че в две от групите има вече деца с варицела. :help:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #25 -: Ноември 30, 2007, 07:44:56 am »
здравей отново Денис, мисля този месец да спра с ову тестовете, защото явно с тези термометри нищо не направих, ти какво ще кажеш!? има вероятност да съм я изпуснала или пък може и да няма О :(. нов МЦ, нов късмет. мислиш ли, че още има шанс да има О, между 2 и 9.12, очаквам включване на М?
НА 19/20 ден от МЦ, може и да е имало О. но Бт трябва да се задържи висока /за да е вярно че е имало О./
Не е добре да забременяваш ако има опасност да се разболееш от Варицела.
Бях на 28 год. когато се разболях от Варицела/заедно с моето дете, което беше на 4 г./ Много тежко я изкарах и МЦ се удължи с повече от 10 дена. Не бях бременна, но явно се отрази зле на МЦ. :D

/Пази се или пък я изкарай без да има вероятност да си бременна /ще имаш изграден имунитет и няма да се  страхуваш при бременност/, незнам какво да ти пожелая  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #26 -: Ноември 30, 2007, 19:40:16 pm »
благодаря ти Денис, аз по принцип като дете съм карала всички шарки, но казват, че след определен период може да се повтори. надявам се да не е вярно :)!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #27 -: Декември 01, 2007, 09:24:49 am »
благодаря ти Денис, аз по принцип като дете съм карала всички шарки, но казват, че след определен период може да се повтори. надявам се да не е вярно :)!
Не, не е вярно това - създава се траен имунитет...
Ето прочети:
Варицела

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #28 -: Декември 04, 2007, 08:22:14 am »
здравейте, аз отново да попитам: днес Т се покачи, а скоро трябва да идва М, на какво може да се дължи?

Благодаря, предварително ДЕНИС  :wink:
Re: grafikata na remi
« Отговор #29 -: Декември 04, 2007, 10:18:33 am »
здравей remiG,незнам колко мнението ми е вярно :oops:,но на мен графиката ти ми се струва просто СУУУУУПЕР  :D!имаш ясно разграничени ФФ и ЛФ!!!!!ДАНО НЕ ТИ ДОЙДЕ М. :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: grafikata na remi
« Отговор #30 -: Декември 04, 2007, 10:33:20 am »
благодаря кате, дано :), ама да видим!
пожелавам същото и на теб :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :blowingdust2:
Re: grafikata na remi
« Отговор #31 -: Декември 06, 2007, 08:17:53 am »
здравейте, аз май оставам за следващия месец, ПМС вече е много изявено, а и Т взе да пада.  :( :( :(, дано следващия път да имам късмет!
Re: grafikata na remi
« Отговор #32 -: Декември 07, 2007, 17:55:40 pm »
здравей денис, би ли погледнала графиката ми. нещо не ми харесва тези дни, ту пада, ти се дига.

Благодаря!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #33 -: Декември 08, 2007, 08:17:31 am »
Не съм сигурна дали е имало О.
Съжалявам

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #34 -: Декември 11, 2007, 11:15:45 am »
оказва се, че аз два месеца нямам О:(. предния цикъл нямах, мислех, че поне този съм имала, като гледах графиката. в такъв случй имам сериозен проблем
Re: grafikata na remi
« Отговор #35 -: Декември 11, 2007, 12:27:02 pm »
 :( :( :( сигурно ли е,че не си имала два месеца О.??? може да е нещо сезонно..ходи ли на лекар???remiG :bighug:  :crossfingers: да не е нещо сериозно..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: grafikata na remi
« Отговор #36 -: Декември 11, 2007, 17:38:44 pm »
незнам Кате, аз си мисля така, Денис ми вида графиката на отминалия цикал и каза, че мисло че съм нямала О, а аз си мислех, че последната графика показва О, сега като мине и този цикал(т.е. да минат празниците)и имам час при мойта докторка и ще видим какво ще каже тя. просто сътринта ме беше налегнало някакво такова настроение и за това написах, че имам сериозен проблем. Много ти благодаря  :bighug: радвам се, че си тук. Отново ти желая успех!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #37 -: Декември 12, 2007, 07:46:25 am »
оказва се, че аз два месеца нямам О:(. предния цикъл нямах, мислех, че поне този съм имала, като гледах графиката. в такъв случй имам сериозен проблем
Рано е да се притесняваш.
Но, ако не си ходила до сега на преглед при АГ добре е да отидеш
Ако може да те види на УЗ на 8-10-12 ден от МЦ. /би трябвало тогава да има вече домин.фоликул/
Виждам че имаш доста нередовен МЦ и една консултация ще ти е само от полза.
Има проблем, може да не е голям, но е добре и лекар да си каже мнението.
Горе главата не е толкова страшно.
И пиши каквото и да решиш :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #38 -: Декември 12, 2007, 21:29:30 pm »
здр, аз нанесох назад 1 год МЦ -ли. предполагам, че си ги видяла Денис. Да наистина имам нередовен цикал и  то от години, ходила съм при различни специалисти, всеки един от тях имаше различно мнемние. Само искам да кажа,че и майка ми е била със същия нередовен МЦ. Та за лекарите, един каза, че съм ПКЯ, друг каза че нямам поблеми, и така. сега 3м трябва да си меря Т и след това нося графиките при нея т.е. док. преди това правих хормонални изследвания на 5, 14 и 21 ден от МЦ, но за съжаление се провалиха поради факта,че по никое време отново ми "дойде"(това беше в резултат на силен стрес)и така резултатите за моя док не бяха хубави, но това се предвиди. и се разбрахме след 3м отново да повторим и да занеса графики с БТ. И сега чакам да мине и този цикъл за да видим какво ще правим.

пп: тайничко се надявам да забременнея, но да видим
Re: grafikata na remi
« Отговор #39 -: Декември 12, 2007, 21:33:19 pm »
remiG., :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да стане работата preggo
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!