0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #460 -: Май 14, 2012, 17:59:18 pm »
 Привет,Бургас :wink:
Да,аз съм от Бургас,живея в Поморие.Мъките ми започнаха в далечната ...1992-93-94 в Бургас- т.е.  доктори.Историята е дълга и неприятна.Но тук с Бургаските гинеколози нищо не се е подобрило.НЯМА !!!Това с ин витрото  е една касичка за пари,даже се коментира по СКАТ.Душепеев,доктор с много противоречиви мнения за работата си,той ще  оправи проблемите  :wink: :lol: НЕ !!!
Моята Ин витро история започна  2001 в АГ Варна ,продължава и сега.Момичетата и ra4o знаят.Там е истината ,поне според мен.
 Всеки избира сам!!!


p.s.имам син на 10г-2002г
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #461 -: Май 14, 2012, 18:36:44 pm »
Ех момичета така ме разколебахте,направо съм ..и аз незнам.Вярно е Варна е на час път,бяхме там за цветна снимка и спермограма,но явно попаднахме на неточното място ,,Майчин дом,,при Халачева-направо ми насрочи час /като ми дойде МЦ/за пункция и стартираме -така каза тя.Не и се доверих и за това отидох и за второ мнение в Бургас и там греда.Ще звънна и в АГ Варна за трето мнение,дано там да случа на лекари.Добре че има форуми като този,че иначе сме загубени..Много благодаря за съветите и подкрепата на всички
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #462 -: Май 14, 2012, 18:42:02 pm »
Д-р Александров е много отзивчив и разбран. Мисля, че там ще получиш правилният съвет. Както са написали по-долу работят и в събота, но се въоръжи с търпение да чакаш. Ако ти трябват телефони на доктора и акушерката ми пиши на лични :)Успех!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #463 -: Май 14, 2012, 18:43:20 pm »
Може и странно да звучи, но аз лично се радвам, че сме те разколебали относно процедурите в Бургас и сме те накарали да се замислиш. Знай, че ако се насочиш към АГ Варна - то това е правилния път :). Има много момичета тук, които ще ме подкрепят.
Успех ти желая и да знаеш, че д-р Александров не е от най - приказливите понякога, но пък са му златни ръцете :)
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #464 -: Май 14, 2012, 18:52:29 pm »
 :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #465 -: Май 14, 2012, 19:22:58 pm »
но пък са му златни ръцете :)

Доказателството е в лентичката ми ;) От първи опит! todorovaaa, ако се насочиш натам, бъди убедена, че си в добри ръце! Успех! :)
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #466 -: Май 14, 2012, 19:54:18 pm »
В Бургас НЯМА АГ специалисти,а какво остава за ин витро специалисти. Не се занимавай с Душепеев, че проблема ще стане още по-голям. Лично мое мнение, но изпитано на гърба ми. Истината е някъде другаде, но не и в Душепеев.
Успех и мноооого късмет!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #467 -: Май 14, 2012, 21:08:56 pm »
 Той Душепеев е само като...посредник от Общинския фонд...бъра-бъра..Но не е за там ,така или иначе !
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #468 -: Май 15, 2012, 10:33:12 am »
В Бургас НЯМА АГ специалисти,а какво остава за ин витро специалисти.
:good_post:
Ех момичета така ме разколебахте,направо съм ..и аз незнам.Вярно е Варна е на час път,бяхме там за цветна снимка и спермограма,но явно попаднахме на неточното място ,,Майчин дом,,при Халачева-направо ми насрочи час /като ми дойде МЦ/за пункция и стартираме -така каза тя.Не и се доверих и за това отидох и за второ мнение в Бургас и там греда.Ще звънна и в АГ Варна за трето мнение,дано там да случа на лекари.Добре че има форуми като този,че иначе сме загубени..Много благодаря за съветите и подкрепата на всички
Не забравяй, че има разлика между специалиста и печалбаря. За жалост системата е такава. Замирише ли им на бързи пари ще направят пункция и без МЦ.
Спокойно премисли нещата, всички искаме да се случат сега и веднага, обаче така не става. Успех.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #469 -: Май 21, 2012, 13:43:50 pm »
Здравейте момичета,
най- накрая и аз видях двете чертички от вторият ни опит ИКСИ. На 20 ден от трансфера ЧХГ беше 2041. Притеснявам се, че през ден, два имам леко кафениково зачапване, а буквално от 21 ден страхотно сурешно гадене. На лекар съм тази седмица и се надявам всичко да е наред.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #470 -: Май 21, 2012, 13:47:43 pm »
Четито, baubaux!
Пожелавам ти лека бременност! А ти сподели ли на док. за зацапването? Ако не си, моят съвет е да не чакаш прегледа, а да се обадиш още сега.




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #471 -: Май 21, 2012, 14:11:47 pm »
Благодаря много за бързия отговор.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #472 -: Май 21, 2012, 17:21:57 pm »
Здравейте момичета,
най- накрая и аз видях двете чертички от вторият ни опит ИКСИ. На 20 ден от трансфера ЧХГ беше 2041. Притеснявам се, че през ден, два имам леко кафениково зачапване, а буквално от 21 ден страхотно сурешно гадене. На лекар съм тази седмица и се надявам всичко да е наред.
Честито браво за добрия резултат и не моето мнение да не чакаш да преглед а да питаш още сега. Стискам палци


Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #473 -: Май 21, 2012, 17:26:06 pm »
Момичета може ли да ми помогнете, че не съм много веща. Свършиха ми противозачатъчните и сега чакам да ми дойде МЦ и да запачвам стимулация от 2 ден, но си мисля ако ми дойде примирно в 18 часа, кой ден ми се брои за първи, защото ако се брои за първи днес значи утре трябва да заминавам за София. :oops: :D
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #474 -: Май 21, 2012, 17:39:21 pm »
Момичета може ли да ми помогнете, че не съм много веща. Свършиха ми противозачатъчните и сега чакам да ми дойде МЦ и да запачвам стимулация от 2 ден, но си мисля ако ми дойде примирно в 18 часа, кой ден ми се брои за първи, защото ако се брои за първи днес значи утре трябва да заминавам за София. :oops: :D

Ако ти дойде в 18 часа, утрешният ден се брои за първи.
Поне аз така съм чувала от лекари, ако ти дойде преди 14 часа - днешният ден е първи, ако е след 14 часа - утрешният.



Успех! :)
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #475 -: Май 21, 2012, 19:19:32 pm »
Привет, момичета! В петък (25 май) трябва да направя бета чхг в района на Габрово, но не знам лабораториите и коя би работила в петък. Може ли да ме насочите някъде? Не знаех в коя тема да попитам.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #476 -: Май 21, 2012, 19:54:56 pm »
Serendipity благодаря ти за бързия отговор
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #477 -: Май 22, 2012, 11:12:01 am »
Привет, момичета! В петък (25 май) трябва да направя бета чхг в района на Габрово, но не знам лабораториите и коя би работила в петък. Може ли да ме насочите някъде? Не знаех в коя тема да попитам.
До колкото зная лабораториите от Габрово изпращат кръвта за това изследване в Плевен или Търново. Проверявала съм и в Севлиево - същото. Ако искаш резултат на същия ден отиваш в Търново или Плевен. В Търново съм ходила в лаборатория Медика - в поликлиниката на центъра, а в Плевен има повече варианти. Има и друга възможност да ти вземат кръв в Габрово и твой близък или пък с куриер да се изпрати до Търново или Плевен, но се свържи предварително с лабораторията, за да знаеш техните изисквания. Ако имаш още въпроси - питай.
Успех.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #478 -: Май 23, 2012, 08:03:09 am »
Здравейте момичета,
най- накрая и аз видях двете чертички от вторият ни опит ИКСИ. На 20 ден от трансфера ЧХГ беше 2041.

Честито Баубау!  :cheerleader: Това е най-прекрасната новина. Сигурна съм, че в момента те мъчат разни неразположения, но си заслужава.
Желая ти лека и безпроблемна бременност! preggo
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #479 -: Май 23, 2012, 09:35:16 am »
baubaux 
Честито и от мен :)Пожелавам на всички успех, късмет и много, много бебенца.