0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Искам да благодаря за билборда на едно момиче и едно момче, които поеха всички разноски по него. Те не са от форума и искат да запазят анонимност, но са едни от нас и от сърце им пожелавам много скоро да гушкат дългоочакваната си мечта!  :bighug:

Пожелавам им го с цялото си сърце.
Страхотен жест.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Наистина прекрасен жест. Пожелавам им да изпълнят мечтите си.  :crossfingers:

*
Д-р Вангелия Атанасова- акушерство и гинекология - Ин витро АГ Медицински център "Димитров"
консултации
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Инвитро център Афродита

д-р Хаджиев
д-р Антон Баев
доц. Мария Любенова Малинова
проф. Милчев
ембриолог Гергана Ингилизова


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
За настаняването в хотела:

Отивате на рецепцията и казвате или за резервацията от Донка Куцарова или резервацията за Деня на репродуктивното здраве.
След това си казвате имената. Някои от центровете не са дали имена, а само бройка - за това казват центъра или клиниката, в която работят. Дала съм подробна таблица на рецепцията с имената или клиниките по типа на заявената стая.
Тези, които са платили по банков път са отбелязани и директно се регистрират, а останалите плащат на рецепцията.
В навечерието на ДРЗ 2009, ми е малко тъжно че няма да присъствам.Пожелавам на всички присъстващи един прекрасен ден!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
В навечерието на ДРЗ 2009, ми е малко тъжно че няма да присъствам.Пожелавам на всички присъстващи един прекрасен ден!
Злати, по същата причина и аз не присъствах на първото ДРЗ, но непрекъснато звънях от болницата :) Ще те държим в течение. Догодина ще сме заедно на следващото, а на всички участници и всички момичета тук до една пожелавам от сърце много скоро да имат същата прекрасна причина да не могат да дойдат!
Дано всичко мине добре утре :)
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 18:46:55 pm от cygnus »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:)))))))Ще мине Дони:)))))))
Утре ще е един незабравим, прекрасен, слънчев, топъл и емоционален ден:)
И като предния път очите ми ще са насълзени от радост.

Утре всичко ще е красиво:)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Успех в утрешния ден и от мен. Знам, че ще се справите перфектно. Излишно е само да се жалвам колко ми е гадно, че няма да присъствам, но.. Прегръщам ви всички и духом ще бъда с вас. :youwoman:

*
Успешен ДРЗ!Много ме е яд че няма да мога да дойда.Живот и здраве догодина!
Ще чакаме инфо и снимки!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Пожелавам от сръце успех на Деня на репродуктивното здраве.
Ще чакам с нетърпение отзивите как е преминал.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Успех и от мен днес на Деня на Репродуктивното здраве!

Горещи новини: Има над 300 посетители-пациенти, всичко върви по план, изтеглени са момичетата от конкурса, да очакват обаждане скоро. Радвам се, че с всяка изминала година мероприятието става все по-популярно,благодарско на всички лекари които дават консулации и споделят с нас новостите в лечението на стерилитета. Голямо благодаря и на всички които са на "Фронтовата линия", справят се страхотно. Чакаме и новини от първа ръка.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Злати, това са чудесни новини. 300 човека си е рекорд. Невроятно вълнуващо е просто. И аз благодаря на всички, които безкористно, доброволно и абсолютно безплатно се борят за Каузата вече толкова години - лекари, членове и съмишленици на Зачатие.  :youwoman:

*
Аз бях там, макар и за кратко...
Няма думи, с които да мога да опиша благодарността си към всички, които направиха възможно да случи този Ден на репродуктивното здраве!!!
БРАВО!!!

 :youwoman:
*
Не можах да присъствам макар и да имах огромно желение, но приятели бяха там и споделиха че са очаровани.Поздравления за хората,които ежедневно работят за каузата!

*
















Последната група се прибра вече :) Почти сутринта, но няма значение.
Утре повече подробности, защото сега няма как просто :)
Беше супер! Много благодаря на всички, които помогнаха за този прекрасен ден!
*
Дони, ама ти наистина ли не спиш???? Хиляди благодарности на всички, които се включиха по един или друг начин и особено на теб!  :balk_81: :balk_5: Беше прекрасно изживяване! Радвам се, че участвах в ДРЗ 2009! Благодарности на лекарите, които консултираха цял ден ститици пациенти!  :balk_81:

Благодаря ви! Беше много хубаво!
*
Re: Ден на репродуктивното здраве 06 юни 2009 г. Бурk
« Отговор #79 -: Юни 07, 2009, 17:21:06 pm »
Беше страхтно  :lol:  благодаря!

Радвам се, че най накрая успях да присъствам и помагам с каквото мога на ДРЗ2009.
Щастлива съм, че се запознах лично с още виртуалните зачатъри.

П.П. Искрени благодарности на лекарите, отделили за Зачатие от ценно си и скъпо време.Благодаря! Благодаря и на Зачатие, че го имаше преди /за да се роди моята мечта/, сега /защото има море от жадувани детски усмивки/ и за в бъдеще /когато морето, ще се превърне в необятна морска шир/
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 17:34:12 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!