0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Ден на Репродуктивното Здраве 2007 г.
« Отговор #100 -: Май 08, 2007, 22:41:51 pm »
Цитат
Може и да не го доживея, но ще стане, ще видиш.


ааааааа без теб сме като без Партията! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Програма за Деня на репродуктивното здраве 2007

1. Протест на сдружение Зачатие - начало 8.00 ч. пред НДК, маршрут на протеста от НДК по «Витошка» до МЗ и МТСП, протест - 9.00 ч.
2. Пресконференция на сдружение Зачатие – 10.00 ч., зала 8 на НДК.
3. Индивидуални консултации със специалисти – 10.00 до 18.00 ч., малка зала до зала 8 на НДК.
4. Семинар за журналисти “Как да говорим и пишем правилно на репродуктивни теми” – 11.00 ч., зала 8 на НДК.
5. Кафе пауза - 12.00 ч., фоайе до зала 8 на НДК.
6. Официално откриване на Деня на репродуктивното здраве 2007 – 14.00 ч., зала 8 на НДК.
7. Пленарна част - представяне на кратки съобщения, дискусия по предварително зададени въпроси - от 14,30 до 18.00 ч., зала 8 на НДК.
8. Кафе пауза - 15.00 ч., фоайе до зала 8 на НДК.
9. Официална вечеря – 20.00 ч., хотел Ники, ул.Неофит Рилски 16, куверт 15 лв.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Останаха няколко неща за вършене.

1. За протеста - тази година сдружение «Зачатие» протестира срещу неграмотното, арогантно и  бездушно отношение на отговорните институции в България към проблемите на 15% от фертилното и работещо население у нас. Предвиждаме да оставим пред двете министерства 270 балона, като символ на 270 000 двойки с репродуктивни проблеми.
За целта ни трябват маркери, с които всеки ще може да напише послание на своя балон, както и идеи как да надуем балоните с хелий.

2. Търсим фирма за кетъринг, да направи двете паузи с кафе и закуски. Естествено, ако имат отлична организация, готвят вкусно и взимат малко, това са нашите хора.
Може да се провери тази фирма - Парти клуб 121, тел. 971 81 31 (или 32), вътр. 33 или 34, г-жа Рени Эънева. Била съм на два техни кетъринга и беше приятно.

3. Търсим приличен, не много скъп хотел в близост до хотел Ники.

Който има желание, нека се включи.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Ето какво намерих за хотели:

http://hotelzenith.net/ceni.htm - НДК - има свободни 2 единични и 1 двойна стаи, цена 97 лв, 127 лв. за двойна стая;

http://www.baldjievahotel.net/ratesbg.php - до бул.Витоша - една свободна стая - 58 лв.;

http://www.diterhotel.com - бул. Раковски - има две свободни единични стаи от 65 EUR, има свободни двойни стаи, които са на цена 75 EUR. Ако се направи on-line резервация има 10% отстъпка. В този хотел може да се пазариме за намаление  :lol: или поне аз останах с такова впечатление.

http://www.lozenetzhotel.com/prices_bg.htm - бул. Св. Наум - има стаи, цена 66 EURO;

http://www.meg-lozenetz.com/bg/3.html - ул. Крум Попов - няма;


« Последна редакция: Май 14, 2007, 16:22:09 pm от jazzybaby »

lb2f
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Цитат
3. Търсим приличен, не много скъп хотел в близост до хотел Ники

Джази, по-добре пробвайте с някоя настанителна/туристическа агенция, щото цените на рецепция или по телефона винаги са по-високи. Веднъж ми се наложи да настанявам 1 чужденец, на рецепция ми обявиха цена ~100 евро, а с агенция - цената вече беше отново ~100, но лева.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Цитат
3. Търсим приличен, не много скъп хотел в близост до хотел Ники

Джази, по-добре пробвайте с някоя настанителна/туристическа агенция, щото цените на рецепция или по телефона винаги са по-високи. Веднъж ми се наложи да настанявам 1 чужденец, на рецепция ми обявиха цена ~100 евро, а с агенция - цената вече беше отново ~100, но лева.

Евро, за да ангажираме агенция може би ще трябва да имаме по-точна информация. А и аз нямам опит с агенции. Ако някой е ползвал услугите на добра агенция, нека пише.

lb2f
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
да, права си че трябва да се има в предвид точната или поне приблизителна бройка за нощуващите. иначе агенциите си взимат комисионната от хотелите, не обременяват клиента.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Скоро го писках и в друга тема. Давам адрес на агенция, която дава апартаменти под наем.Обадите се и попитайте за цени , местонахождение на апартаментите, брой легла. В един апартамен с повече легла акто се раздели наема и се падат прилични цени на легло.Опитайте тук http://pochivka.bg/o-932-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D0%B0#prices_table
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търсим контакти с медиите за реклама и присъствие на самия ден и протеста.
Който има контакти, нека да помага.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
А за маркерите - не е ли по-добре да се предупредят тези, които ще дойдат да си носят. Всеки си има в къщи маркер, който отдавна се чуди къде да сложи и никак няма да му е мъчно ако го изгуби. Ако някой забрави все ще му услужат, а и един човек не може да пише с повече от един маркер.
По добре някой да каже ако знае маркери, които не стават - или защото пукат балоните или защото се разтичат, или защото са прекалено прозрачни като текстмаркерите например.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Да, в темата пише който има възможност да носи маркери.
*
Не всички маркери стават обаче. Трябва да са за писане върху пластмаса, иначе се размазват.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Останаха няколко неща за вършене.

1. За протеста - тази година сдружение «Зачатие» протестира срещу неграмотното, арогантно и  бездушно отношение на отговорните институции в България към проблемите на 15% от фертилното и работещо население у нас. Предвиждаме да оставим пред двете министерства 270 балона, като символ на 270 000 двойки с репродуктивни проблеми.
За целта ни трябват маркери, с които всеки ще може да напише послание на своя балон, както и идеи как да надуем балоните с хелий.


Който има желание, нека се включи.

Собственика на фирма " 101 Балона "- Пловдив  и " 102 Балона "  София  :wink: ми е личен познат. Ако е необходимо да се обадя и питам как би могъл  да ни помогне. Дори може и балоните да се закупят от него и да се доставят надути...поне така предполагам.

Пишете дали да звъня!
 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
както и идеи как да надуем балоните с хелий.
А балоните трябва ли да са надути с хелий. Няма ли да хвърчат много. И ако са с хелий ще трябва много голям камък, за който да се завържат пред министерствата. А ако са с въздух - не ми се мисли какво ще става из центъра на София   :lol:
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Останаха няколко неща за вършене.

1. За протеста - тази година сдружение «Зачатие» протестира срещу неграмотното, арогантно и  бездушно отношение на отговорните институции в България към проблемите на 15% от фертилното и работещо население у нас. Предвиждаме да оставим пред двете министерства 270 балона, като символ на 270 000 двойки с репродуктивни проблеми.
За целта ни трябват маркери, с които всеки ще може да напише послание на своя балон, както и идеи как да надуем балоните с хелий.


Който има желание, нека се включи.

Собственика на фирма " 101 Балона "- Пловдив  и " 102 Балона "  София  :wink: ми е личен познат. Ако е необходимо да се обадя и питам как би могъл  да ни помогне. Дори може и балоните да се закупят от него и да се доставят надути...поне така предполагам.

Пишете дали да звъня!
 


Звъни!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
С тези цени на хотелите надали ще дойде някой от провинцията  :balk_160:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
С тези цени на хотелите надали ще дойде някой от провинцията  :balk_160:

Такава е тя в София. А и цените са прилични, аз последно спах в един хотел срещу 170 лв. на вечер.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
С тези цени на хотелите надали ще дойде някой от провинцията  :balk_160:
Такава е тя в София. А и цените са прилични, аз последно спах в един хотел срещу 170 лв. на вечер.  :lol:

 8O 8O 8O 8O 8O

А,какво стана с електронната картичка?Ние,които тялом не можем да присъстваме,как ще подкрепим протеста?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Хотел Хармония
местоположение: София      адрес: бул. Арсеналски 4, София
Хотел “Хармония” е прекрасна възможност както за Вашите бизнес пътувания, така и за пълноценна почивка и спорт. Разположен е в тихата и спокойна централна градска част, непосредствено до Южния парк, на 800 м от НДК и търговската част на бул. “Витоша”, в уникално съчетание със спортен комплекс...
вид места силен летен слаб летен силен зимен слаб зимен друг
стандартна стая 1 60 лв 60 лв 60 лв 60 лв 60 лв
стандартна стая 2 80 лв 80 лв 80 лв 80 лв 80 лв


http://hotelganesha-bg.com/BGContacts.htm
Единична стая - 60 лв. / 31 EUR
Двойна стая - 70 лв. / 36 EUR
Двойна бизнес стая - 80 лв. / 41 EUR
Двойна бизнес лукс стая - 90 лв. / 46 EUR
Апартамент - 100 лв. / 51 EUR
Закуска - 6 лв. / 3 EUR

http://rotasar.com/
двойна стая - 39 Евро

http://hotel-shipka.com/acommodation.html#1
Стая двойна - стандартна
се състои от две помещения-спалня с две отделни легла, баня с душ и WC. Имат телевизор с кабелна TV, телефон, мини бар. Цена 72 лв.

http://hotel-tzar-asen.hit.bg/breservations.html

и изобщо:
http://bghot.com/hotels-sofia-bg.php
http://www.hotelite.net/links.php?c=sofia

мисля, че поне няколко пъти през последните години във форума се пускаха теми за хотели на прилични цени в София. последната е от преди десетина дни най-много. нека споделят идеи и онези, които са ползвали наскоро такива услуги.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

А,какво стана с електронната картичка?Ние,които тялом не можем да присъстваме,как ще подкрепим протеста?

Чакаме Сигнус да я направи. :lol:.
:)