0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #20 -: Март 18, 2009, 20:26:42 pm »
А пуяка дали ще го сготвят.
Пуяка,според мен е пуйка :D,защото пуяците имат като герданче по клюна.
Иначе за участниците,според мен някой от тях въобще не се вписват в обстановката.Моите симпатии са за Мария Грозева и Ицо и оттчасти Гала,като хора които наистина биха помогнали за благородна кауза.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #21 -: Март 18, 2009, 21:02:07 pm »
Пуяка,според мен е пуйка
Е, тъкмо де  :lol: като Евг. Минч.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #22 -: Март 18, 2009, 21:18:02 pm »
Някои са звезди, други звездички, а пък някои изобщо няма да имат време да заблестят. От ВИП-овете най-добре са според мен Део, Ицо, макар че ми се струва особняк, и Гала, но за нея едва ли ще ми се промени мнението. Ще бъде много премерена в действията и думите си,  за 2 месеца или колкото остане в къщата няма да разбие имидж, граден толкова трудно и дълго.
Най-неприятна ми е Аня, заради Денсинг старс, ама знае ли човек - може пък да се покаже в друга светлина. :lol:
« Последна редакция: Март 18, 2009, 21:19:40 pm от Galia »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #23 -: Март 18, 2009, 23:11:42 pm »
Популизъм! :x

Ще се излагат като кифладжии да ме прощават продавачите на кифли), ама няма да го видим.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #24 -: Март 18, 2009, 23:21:33 pm »
 Аз пък вече пуснах едно SMS-че за групата на Ицо.Има шоу тази вечер!Аз ДОВОЛЕН! :wink:
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #25 -: Март 18, 2009, 23:35:52 pm »
и аз пуснах.за Устата :lol:.

п.п. евгени минчев появи ли се,че изтървах началото?
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #26 -: Март 19, 2009, 00:23:55 am »
п.п. евгени минчев появи ли се,че изтървах началото?
Появи се и ала бала,замазаха положението,даже дари 2500лв.за каузата.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #27 -: Март 19, 2009, 00:36:46 am »
аха, взел 5хил,а дарил 2500.на това се казва благотворителност.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #28 -: Март 19, 2009, 00:45:39 am »
аха, взел 5хил,а дарил 2500.на това се казва благотворителност.

Eee, той имаше друго обяснение  :wink: 5000-те били за Руския бал, за да подпомогнат организацита му, да е по-добра и съответно да има по-голяма посещаваемост и да се съберат повече пари, пак за благотворителност. А тези 2500 са негови лични средства  :lol: Абе глупости на камари. Верно много замазаха.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #29 -: Март 19, 2009, 01:29:56 am »
този сезон май няма да го гледам  :x
особено впечатление ми направи Тодор Славков  8O и това ли е начина да ни веселят за да пускаме смс-и да подкрепим каузите. просто се учудвам на продуцентите тази година. :?
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #30 -: Март 19, 2009, 12:50:41 pm »
Историята с Женята Минчев беше евтина, от ясно по ясно е , че  е имало задкулисно договаряне. Жалко, че толкова подценяват зрителя, евтино та дрънка. Ники Кънчев с безумните си демонстрации "а ла нямам сценарий", Ники Николов с мрънкането си като петокласник и в крайна сметка  един противен гей си тръгна със самочувствието, че ни е замазал очите.
Аз се забавлявах на песните, бяха весели.
Няма да пропусна да коментирам моята голяма "слабост" Аня-няма такова лигаво същество, каква координация ( липса на такава), какви чупки-боже.....нищо не е научила от денсинг старс, бива излагане, ама чак толкова....
Искрено се подразних и от отношението на Тошо към Румен Луканов. Стана ми мъчно, че никой не събра кураж да му отвърне.
А и "бъзика" му към Кристиана....безумен, какво самочувствие има това създание.   Надявам се, че ще му се опре някой до края на сезона.
« Последна редакция: Март 19, 2009, 12:58:55 pm от zayak3 »
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #31 -: Март 19, 2009, 12:59:48 pm »
Снощи голяма тъпня беше. И за мен Софито и компания се представиха най-добре пък последни  бяха. Ама айде нали за благотворителност. Не ми се гледат лиготии, искам скандали, ама едва ли. Този сезон явно ще наблегнат на добрите им сърца. :wink:
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #32 -: Март 19, 2009, 14:26:55 pm »
Според мен Аня се направи на интересна,че не понася чалгата и съответно не умее да я танцува.направи ми впечетление при представянето на тяхната групичка Аня как се кръстеше,че ще пее и танцува чалга,а после Софи каза,че избрала нея защото заедно са се веселяли на партита на нейната музика.Ходи ги разбери после.пред тв всички са против чалгата.не й отиваше на Аня с тези некоординирани движения.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: VIP Brother 3
« Отговор #33 -: Март 19, 2009, 14:33:06 pm »
Историята с Женята Минчев беше евтина, от ясно по ясно е , че  е имало задкулисно договаряне. Жалко, че толкова подценяват зрителя, евтино та дрънка. Ники Кънчев с безумните си демонстрации "а ла нямам сценарий", Ники Николов с мрънкането си като петокласник и в крайна сметка  един противен гей си тръгна със самочувствието, че ни е замазал очите.
Аз се забавлявах на песните, бяха весели.
Няма да пропусна да коментирам моята голяма "слабост" Аня-няма такова лигаво същество, каква координация ( липса на такава), какви чупки-боже.....нищо не е научила от денсинг старс, бива излагане, ама чак толкова....
Искрено се подразних и от отношението на Тошо към Румен Луканов. Стана ми мъчно, че никой не събра кураж да му отвърне.
А и "бъзика" му към Кристиана....безумен, какво самочувствие има това създание.   Надявам се, че ще му се опре някой до края на сезона.

Зайче, спести ми писане:)
Всичко казано от теб е и мое мнение.

Засега ми хареса и Ицо хазарта. Прави ми впечетление на свястно момче. Говори малко, но смислено. Може би преценява все още ситуацията, но предпочитам такива хора вместо многословния и празнословен Славков.
« Последна редакция: Март 19, 2009, 14:41:02 pm от Lisko »
Re: VIP Brother 3
« Отговор #34 -: Март 19, 2009, 14:36:00 pm »
Аня беше като един палячо :lol: За пръв път ме забавляваше, смях се от сърце.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #35 -: Март 19, 2009, 14:42:02 pm »
ама Зай ти мислиш ли,че ще го изтърпят до края на сезона?? Няма ли да има изгонени или ще си останат в този си състав?
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: VIP Brother 3
« Отговор #36 -: Март 19, 2009, 14:54:06 pm »
Предполагам, че и в този сезон ще се гонят, защото в сайта под представянето на всеки има и опция номинации.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #37 -: Март 19, 2009, 14:55:24 pm »
nia72, не съм запозната с регламента честно казано, нямам идея как ще се процедира.
Въпросът е, че от толкова хора там никой, ама никой дори Кошлуков след цирковете дето ги направи заради Тошо, не се наема да се опъне на това нагло същество.
"Ако те ударя с една бутилка по кухата ти глава"
"Ти си тъп като гъз"
Може и да е такъв Румен, обаче......и той майка има, жена, деца,.....унизително е ....аз бих реагирала много остро на подобни реплики.
А на останалите им беше просто забавно и се подхилваха под мустак,......е, много интелектуални ВИП-ове-няма що!
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #38 -: Март 19, 2009, 14:59:57 pm »
Кристиана Вълчева попита Тошко - къде беше на Тодоров ден?
и той - в Либия бях.... после май някой прекъсна разговора
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #39 -: Март 19, 2009, 15:03:28 pm »
nia72, не съм запозната с регламента честно казано, нямам идея как ще се процедира.
Въпросът е, че от толкова хора там никой, ама никой дори Кошлуков след цирковете дето ги направи заради Тошо, не се наема да се опъне на това нагло същество.
"Ако те ударя с една бутилка по кухата ти глава"
"Ти си тъп като гъз"
Може и да е такъв Румен, обаче......и той майка има, жена, деца,.....унизително е ....аз бих реагирала много остро на подобни реплики.
А на останалите им беше просто забавно и се подхилваха под мустак,......е, много интелектуални ВИП-ове-няма що!
За съжаление нещата в обществото ни стоят точно така,никой не събира смелост да каже гласно това което мисли,за де не обере негативите после.Или ако има някой който го прави след това е дамгосан и му се залепя етикет колко е лош и т.н.
Засега ми хареса и Ицо хазарта. Прави ми впечетление на свястно момче. Говори малко, но смислено. Може би преценява все още ситуацията, но предпочитам такива хора вместо многословния и празнословен Славков.
Да това  и моето мнение :)