0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #220 -: Април 09, 2015, 11:45:00 am »
Здравейте момичета иска да споделя,вече 50 дни няма цикъл,на 01.0 4имах розово зацапване,после около 05.04 пак имаше,кафеникаво по хартията,днес пак има капка розово на хартията,гърдите ми ще се пръснат и леко гадене сутрин и понякога през деня.Тест не съм правила,защото всеки месец едната чертичка ме обезателно.Гинеколожката ми е във вторник на работа.чудя се какво да правя :(
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #221 -: Април 09, 2015, 11:47:11 am »
Пусни си ЧХГ в най-близката лаборатория до края на деня ще знаещ резултата.Лина в момента имат даже намаления.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #222 -: Април 09, 2015, 14:35:05 pm »
Или просто направи тест за бременност. На 50ти ден тест ще отчете на 100% дали има или няма бременност. Извинявай, но ако си бременна и ти зацапва, трябва задължително да отидеш на лекар, който ще ти изпише препарат за задържане. Успех!
« Последна редакция: Април 09, 2015, 14:39:59 pm от Krisi08 »


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #223 -: Април 11, 2015, 18:27:52 pm »
Момичета помагайте ,че полудявам....Не би трябвало да има вариант да съм бременна , но кръста ме боли повече от 10 дни и вчера си направих тест - отрицателен.Днес обаче ми се случи нещо станно...пак направих тест,беше Престо,
Докато се напояваше се появиха две чертички като на тест за О...толкова се шашардисах ,че не се усетих да го снимам,а и се надявах да се насити още,но вместо това втората чертичка изчезна  :?  На някой случвало ли му се е подобно нещо
« Последна редакция: Април 11, 2015, 19:13:59 pm от Tedichka »
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #224 -: Април 11, 2015, 19:38:54 pm »
Олеле...
Кога чакаш цикъл?



Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #225 -: Април 11, 2015, 19:50:09 pm »
Утре или най-късно вторник ...ама нали имам задържан фоликул....няма как...ама се видях в чудо...
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #226 -: Април 11, 2015, 21:54:19 pm »
А защо си правиш тестове тогава?

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #227 -: Април 11, 2015, 22:07:17 pm »
Утре или най-късно вторник ...ама нали имам задържан фоликул....няма как...ама се видях в чудо...

Тедичка, зная за какво говориш - често ми се е случвало, след като е изчезнала чератата - отрицателене е тестът. Не зная защо се получава така.. Успех следващия цикъл :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #228 -: Април 11, 2015, 22:45:19 pm »
А защо си правиш тестове тогава?
Защото си ги бях взела преди да разбера за фоликула.Освен това както казах имам тъпа болка в кръста от 10-тина дни и бодежи ниско долу и знам ли -Надеждата умира последна или просто съм си малко куку  :lol:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #229 -: Април 12, 2015, 08:37:56 am »
След случката вчера реших и днес да си направя един тест за всеки случай.Този път бях подготвена... :) Пак стана горе долу така,но чертичките бяха по бледи...общо взето така се получава...

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #230 -: Април 12, 2015, 09:47:06 am »
Теди, явно като минава течността през двете черти, се вижда мястото, където са чертите. Понякога пък,  като се напоява тестът, и на място може да се получи по-интензивно напояване - приличащо на черта. Не се вкарвай във филми, въпреки че те рабирам - голямо търсене ги търсим тези чертички  :bighug:  Ако има чертичка - тя си се вижда и после и след 2 дена, и след месец - няма да изчезне :)

Светли празници на всички, и дано ни носят много късмет и здраве :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #231 -: Април 17, 2015, 08:31:39 am »
Здравейте момичета, на тази снимка още вчера исках да питам виждате ли втора чертичка, или аз полудявам, но не успях да се справя с качването (с помощта на marsi днес успявам  :thankyousign:)
Теста е правен по обяд.


На тази снимка теста също е от вчера, правен е вечерта към 6, след като не съм ходила до тоалетна около час. Чертичката (тази вече ясно я видях) се появи около 5-та минута. След 10-15 минути стана доста по-видима. И сега си е там.


И последната е от тази сутрин, като очаквах да видя наситена чертичка, но тя беше дори по бледа от тази на втория тест. Появи се на 3-та минута.


Миналия месец имах отново втори чертички и то доста по-видими, но след няколко дни закъснение, цикълът си дойде.
Сега отново ги има, но са много бледи. Та...значат ли нещо, или аз имам някакъв проблем?

Иначе трябваше да имам цикъл вчера (днес ми е 31 ден от цикъла), но все пак може да ми дойде и утре, тъй като съм имала и 31 дневен цикъл.
« Последна редакция: Април 17, 2015, 08:59:35 am от ljubov »
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #232 -: Април 17, 2015, 09:04:50 am »
ljubov аз нито една снимка не виждам...иначе по това което пишеш - честито :))))
А, сега докато отговарям се виждат отдолу....много са бледи, но се виждат :) повтори след няколко дни :) успех!


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #233 -: Април 17, 2015, 09:17:55 am »
И един шуърчек имам от преди малко  :oops: - появи се около 10-та минута, но пак е ужасно бледа.
Krisi08 - аз по-скоро се чудя дали на мен ми има нещо, защото два месеца подред с бледи черти, да не би да е някакво заболяване. Макар, че предния месец като ми дойде цикъла си правих отново и нямаше черти. Но не стават наситени, а са едни такива, едва се виждат.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #234 -: Април 17, 2015, 10:36:51 am »
И един шуърчек имам от преди малко  :oops: - появи се около 10-та минута, но пак е ужасно бледа.
Krisi08 - аз по-скоро се чудя дали на мен ми има нещо, защото два месеца подред с бледи черти, да не би да е някакво заболяване. Макар, че предния месец като ми дойде цикъла си правих отново и нямаше черти. Но не стават наситени, а са едни такива, едва се виждат.

Любов, аз ги виждам чертите и на трите теста :) Стискам палци мила :) Иначе честно казано не мога да се ориентирам по графиката ти кога е била О. Но ми се струва че са минали поне 14 дни след О, и чертите би трябвало да са по-наситено. Според мен пусни ЧХГ, казваш че и миналия месец си имала положителен тест и цикъл след това. Добре е да знаеш, ако настъпва имплантация, а не се развива бременността по някаква причина. Стискам палци всичко да е наред :)
« Последна редакция: Април 17, 2015, 10:41:08 am от lilitu »
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #235 -: Април 17, 2015, 12:45:03 pm »
Аз пък незнам,но май не виждам втора чертичка,ама може и аз да съм недоскив защото съм от таблета.
И аз иначе съветвам ЧХГ,за да не се филмираш и чудиш има ли,няма ли.
Аз само Шуър чек купувам,че другите ми се струват некачествени нещо.Едни такива се напояват,линиите я се виждат,я не и т.н
Успехче иначе и стиснати палчета,разбира се   :crossfingers:
« Последна редакция: Април 17, 2015, 12:46:50 pm от ДАЛИНДА »



Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #236 -: Април 17, 2015, 13:09:08 pm »
Абе на живо се виждат, не се чудя има ли ги (освен на вчерашния).
Но ме притеснява, че са толкова невзрачни, за деня на цикъла ми.
Но ще изчакам до понеделник и ако няма цикъл, то ще е ясно вече  :D

И ви благодаря момичета за отзивчивостта и милите думи. Исках да го напиша още след първия си пост с чуденките ми по графиката, но реших да не е много  osi_11

Целувки на всички и пожелания за много пролетни положителни тестчета!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #237 -: Април 17, 2015, 13:29:24 pm »
Хайде тогава понеделник на отчет и да те пращаме в бременната тема...
Дано  :bfp:



*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #238 -: Април 17, 2015, 15:19:15 pm »
Момичета, като правите пикливи тестове, дръжте струята поне 3-4 часа и тогава тествайте.

Според мен тестът е положителен, но е Бледа чертата, защото любов се е "стискала" само 1 час.

Успех от мен и честито!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #239 -: Април 17, 2015, 15:23:09 pm »
ljubov, на втората снимка се вижда като че ли най-ясно втората, макар и бледа чертичка.
Направи утре сутрин с първа урина, тогава концентрацията на ЧХГ е най-висока.
Или ако имаш възможност пусни си кръвен тест.
Успех ти пожелавам!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари