0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
до сега не съм писала във форума, но редовно чета всички теми, които ме интересуват. Имам вече един неуспешен опит в Малинов и две замразени ембриончета. Сега след Нова година ще помоля д-р Персенска да започнем на ЕЦ и да върне другите два. Някоя от вас момичета правила ли е ЕЦ плюс ЗЕТ ? Моля, споделете.
Веднага се сещам за Къди и нейният опит беше успешен  :lol:Ако не греша всеки момент трябва да излезе на бял свят нейното бебче  :bori_007:
*
Момичета нещо се обърках. На мен ми върнаха 2 ембриона на втория ден след пункцията и единият от тях беше разделен на 4, а другия на 5 клетки. Мисля, че бях челя някъде, че на третия ден трябва да са 8 клетки, а на четвъртия - 16 клетки, т.нар. морула. Аз също си мислех, че трябва да са четен брой и първоначално се притесних като видях, че са пет клетки, но доктора ме успокои, като ми обясни, че не се разделят едновременно, а клетка по клетка. За това е нормално в даден момент да са нечетен брой. В клиниката ми обясниха, че задържат ембриона под наблюдение само, ако има някакъв проблем. За съжаление моят опит е неуспешен, но има много бременни момичета след трансфер на втория ден. Стискам палци и при теб всичко да е наред Имел. osi_9   
*
Записвам се, и ви желая успех!
Аз живот и здраве другата седмица ще правя пункция.
Момичета и аз се записвам,досега само следях темата,скоро и аз ще правя първи опит на ЕЦ при Персенска,но преди това януари хистероскопия!!!
Като чета вашите мнения много се успокоявам,усхех на всички ни и весели празници!!! osi_9
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
има ли някой с успешен опит след трансфер на втори ден? или това е обречена работа. :?

Изобщо не е обречена работа.  :wink: Аз забременях точно след такъв трансфер. Щом са направили трансфера в Малинов, сигурна съм, че ембриона е много хубав.  :wink:

Успех и да получиш своя Рождествен подарък!

В тази тема има истории за трудния път до зачеването но не и  невъзможен.  :D http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47266.0

Успех на всички!
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 22:04:51 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Колко часа след Прегнила е пункцията обикновено?
Има ли някой с трансфер на пети ден?
lili2011, около 36 часа след Прегнила се прави пункцията.Аз имам две инсеминации и инвитро при сходна схема-към 18-19 ч Прегнил, на другия ден почивка, на третия към 9-10 ч преглед.Вторият път фоликулът се беше спукал, така че  инвитрото много внимавах след прегнила да на шавам много.
*
Вторият път фоликулът се беше спукал, така че  инвитрото много внимавах след прегнила да на шавам много.
Как така? На пункцията ли?
Значи както описваш не са точно 36 часа?
аз правех инсеминация тогава, но ако беше инвитро, нямаше да може да го направим, защото фоликулът беше спукан.По принцип ме викаха и трите пъти да съм в болницата рано сутринта, към 7.30-8, но минавах по-късно.
*
аз правех инсеминация тогава, но ако беше инвитро, нямаше да може да го направим, защото фоликулът беше спукан.По принцип ме викаха и трите пъти да съм в болницата рано сутринта, към 7.30-8, но минавах по-късно.
Aха, така вече ми е по-ясно. Страх ме е да не изпуснем момента тази седмица и (тъпо, ама) да не съвпадне с Коледа. Никой няма да ми обърне внимание, а нищо чудно да съм сама на Коледа, така че не става тогава. Дано извадим яйцеклетката по-рано.
Весели празници на всички момичета!
Пожелавам да се сбъднат желанията и мечтите през новата 2012-та година!
Спокойна Коледа и Щастлива и усмихната Нова година!

*
Честита Нова 2012 Година! Желая много здраве, упоритост, късмет и щастие на всички момичета, които правят опити за бебче! Дано брзо напълним темата с хубави новини -  preggoе Бихте ли ми казали дали Мланиво са стартирали вече с опити за Инвитро/ ИКСИ на естестевн цикъл и много ли се чака за записване!
Да ни е честита 2012 г. и да бъде най-успешната година за всички нас!
до disi22: Вчера записах час за 17-ти, за естествен цикъл. Нямаше проблем...
Успех и на теб!
*
Здравейте,
Сега след Нова година ще помоля д-р Персенска да започнем на ЕЦ и да върне другите два. Някоя от вас момичета правила ли е ЕЦ плюс ЗЕТ ? Моля, споделете.

Да, аз правих комбиниран трансфер, именно той беше успешният за мен  :)
Нещо друго ако те интересува, не се притеснявай да питаш.
Мдааа и аз направих такава комбинация-имах 2 замръзани,които комбинирахме с 1 от ЕЦ и сега очакваме близнаци.Успех на всички момичета в процедури.Аз все си мисля,че това е много добър избор на действие.Лека вечер от нас :bighug: :bighug: :bighug:
Ехааа, е това искам наред да чета!!!  Много се радвам за вас, Мецани и Ники75.
На мен ми предстои ЕЦ+зет или по-скоро ми предстои зет :)
Стискам плачета, едно момиче да не остане в темичката!!! Пу-пу!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Здравейте,
Сега след Нова година ще помоля д-р Персенска да започнем на ЕЦ и да върне другите два. Някоя от вас момичета правила ли е ЕЦ плюс ЗЕТ ? Моля, споделете.

Да, аз правих комбиниран трансфер, именно той беше успешният за мен  :)
Нещо друго ако те интересува, не се притеснявай да питаш.

Мецани, много ти благодаря за инфото, че малко съм паднала духом. Аз вече бях при Персенска в Малинов и тя ми назначи биопсия на следващия цикъл. Аз изчетох темата за биопсията и видях, че и ти си правила такава. Можеш ли да ми кажеш колко биопсии направи? Какви бяха резултатите и кога забременя след това?
*
Мдааа и аз направих такава комбинация-имах 2 замръзани,които комбинирахме с 1 от ЕЦ и сега очакваме близнаци.Успех на всички момичета в процедури.Аз все си мисля,че това е много добър избор на действие.Лека вечер от нас :bighug: :bighug: :bighug:

Страхотно :D. А преди това беше ли правила стимулация ?
Мдааа ,имах 2 стимулирани опита преди това.Двете замръзени бяха от 2-рия стимулиран година преди това.И след като успяхме да извадим прясно върнахме замръзените с него.
*
pvg, правих 4 биопсии за 1 година. Резултатите не мога да ти кажа какви са били, но не бяха задоволителни. Септември беше последната биосия, резултатът от която беше хубав. Края на октомври, началото на ноември  направих ЕЦ+ЗЕТ.