0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #720 -: Септември 15, 2012, 16:36:58 pm »
Привет !
Днес беше един прекрасен ден.Плаж ,последен за сезона и почивка.
За Прегнила получих подкрепа от "стара " муцунка :D   МЕРСИ  !!!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #721 -: Септември 16, 2012, 14:50:31 pm »
за пръв път се включвам и аз.моето ин витро ще е може би през ноември.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #722 -: Септември 17, 2012, 00:33:23 am »
Севън,през ноември във Варна"раздават"най-хубавите бебета!Желая ти успех!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #723 -: Септември 17, 2012, 08:34:36 am »
Есента край морето,винаги е приятна. :) Мека,нежна, шарена.. Предразполага към добро настроение и много ,много бебета!  :lol: :lol:Стискаме палци за успешна есен. :D/не само по Северното черноморие,нали? :wink:/
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #724 -: Септември 17, 2012, 15:01:44 pm »
дано да е така,много се надявам
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #725 -: Септември 17, 2012, 16:29:21 pm »
Момичета да попитам няколко тъпи въпроси
-ако се окаже че микробиологията не е чиста при единия от двамата какво се случва като е започнала стимулацията.
-как протича един трансфер или пукция ако може да ми кажете-доста четох но все пак от първа ръка да знам как е.
-танцувам народни танци и тъй като сме доста напреднали са доста усилени репетициите.Според вас кога трябва да спра с танцуването.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #726 -: Септември 17, 2012, 18:06:51 pm »
_gucci_ аз мога да ти споделя за народните танци, защото и аз танцувах...спрях ги точно преди пункцията :)
За микробиологията аз така и не разбрах какви са резултатите :)
Пункцията - заспиваш, събуждаш се и всичко е минало ... не е страшно, много сладко се спи :) А трансфера при мен продължи около минута, нищо не се усеща...просто след него си тръгваш вече БРЕМЕННА :)
Успех!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #727 -: Септември 17, 2012, 18:54:34 pm »
  :balk_64: Всичко върви добре за сега.В сряда отново.Има 5-6,с 2 по-напреднали.Вече бия цитротида и така...
_gucci_ няма нищо страшно.Един миг ,заспиваш и...готово.След 1-2ч  можеш да тръгнеш.
Прегнил за сега има в аптека Фарма плюс-Варна.Днес проверих.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #728 -: Септември 18, 2012, 16:01:41 pm »
Момичета да попитам няколко тъпи въпроси
-ако се окаже че микробиологията не е чиста при единия от двамата какво се случва като е започнала стимулацията.
-как протича един трансфер или пукция ако може да ми кажете-доста четох но все пак от първа ръка да знам как е.
-танцувам народни танци и тъй като сме доста напреднали са доста усилени репетициите.Според вас кога трябва да спра с танцуването.

gucci_ ,

не мисли сега за микробиологии. След положителния тест ще проследяваш, така или иначе вече е късно да се вземат мерки пък и щом не са те информирали значи всичко  е наред.

От пункцията и трансферът няма какво да се притесняваш. В деня на пункцията попълваш тест за алеригии и придружаващи заболявания, това е стандартна процедура. Вечерта до към 22 часа пиеш вода и вечерята гледай да е по-лека. Трансферът е...  :D Най-важното, което ти можеш да направиш  е да си пила достатъчно течности. Ще ти издам една малка тайна... Сутринта след  събуждане и първо посещение до WC се постарай да не ходиш повече. Така пик. мехур се пълни достатъчно и не е необходимо да се наливаш с вода. Д-р  Александров е изключително прецизен,  д-р Кисьов и Ани ще направят преживяването приятен и незабравим момент. Последното ти го пожелавам от сърце...  :cloud9:

С танците... моят съвет е да спреш, за да не стане фал с фоликулите, има някаква вероятност от преждевременно спукване. Все пак става дума за физическо натоварване.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #729 -: Септември 19, 2012, 20:34:32 pm »
каква анкета?! Аз не съм попълвала нищо 8O
Имам 3 пункции. първите две бяха точно както ги описват- заспах и се събудих със съвсем леко неразположение, но третата беше кошмар. Беше сряда и ми я прави доц.Маркова. Не искам да си спомням даже... Иначе при трансферите и аз съм нямала проблем.
За микробиологията- на мен лично ми я правиха само при първия опит. Не съм видяла резултат. Казаха:"Всичко е наред" повече микробиология не са ми правили.
Пожелавам ти успех!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #730 -: Септември 20, 2012, 09:30:31 am »
каква анкета?! Аз не съм попълвала нищо 8O
Имам 3 пункции. първите две бяха точно както ги описват- заспах и се събудих със съвсем леко неразположение, но третата беше кошмар. Беше сряда и ми я прави доц.Маркова. Не искам да си спомням даже... Иначе при трансферите и аз съм нямала проблем.
За микробиологията- на мен лично ми я правиха само при първия опит. Не съм видяла резултат. Казаха:"Всичко е наред" повече микробиология не са ми правили.
Пожелавам ти успех!
Това е един набор от документи,които попълваш предварително-поне сега е така,може би преди е било в деня на пункцията.А относно микробиологията винаги ми е правена на втория преглед точно преди Александров да ме прегледа.
Момичета стискайте палци за предстоящата ми пункция и надявам се трансфер :D
Късмет на всички в процедурите!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #731 -: Септември 20, 2012, 18:24:26 pm »
 Моята пункция е в събота. :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #732 -: Септември 20, 2012, 21:05:14 pm »
Стискам силно палци и може да се видим в събота на диванчето.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #733 -: Септември 20, 2012, 21:14:49 pm »
 По скоро  :balk_137: след пункцията.Илияна съм,там съм :D
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #734 -: Септември 20, 2012, 21:54:42 pm »
Успех на момичетата,които пункции предстоят! Стискам палци на всички! Трябваше и аз да започна,но по други здравословни причини отлагаме,много съм тъжна,притеснена...
Надявам се скоро да съм на диванчето и аз,бях се настроила вече.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #735 -: Септември 21, 2012, 08:52:01 am »
Стискам палци на всички ви  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #736 -: Септември 21, 2012, 17:27:55 pm »
 На всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #737 -: Септември 21, 2012, 18:28:29 pm »
Успех момичета.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #738 -: Септември 21, 2012, 18:52:42 pm »
Стискам палци на всички започващи процедура,в процедура и чакащите хубави резултати момичета.Ще успеем.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #739 -: Септември 21, 2012, 18:55:26 pm »
Успех момичета.


Имам обещана изненада  :lol: 
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю