0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #680 -: Август 30, 2012, 09:02:18 am »
ili7372 да не се засечем някъде на диванчето.Може да се обадиш за по кафе ако искаш ще ти пратя тел на ЛС.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #681 -: Август 30, 2012, 09:03:23 am »
Мерси за отговорите момичета , сигурно ще трябва да изчакаме.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #682 -: Август 30, 2012, 09:38:26 am »
Влизам само да пожелая успех на всички нови попълнения!
Шугари, мисля те и съм стиснала здраво палците, Шоко, Или и на вас милички!
Теди, да цункаш малката принцеса!

Слънце ти как си
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #683 -: Август 30, 2012, 16:48:42 pm »
Здравейте момичета аз стартирах и днес боднах първата доза гонал.
Искам да Ви попитам(тези които вече са правили поне един опит при Александров) дали и на Вас по време на стимулацията не са Ви следили хормоните? Мен това нещо ме озадачи. А ако LH "скочи" няма ли опасност да скапем Я?
Мен ме викат отново след 5 дни. Това не е ли доста дълъг период?

 
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #684 -: Август 30, 2012, 17:50:53 pm »
Д-р Александров не следи хормоните. Такава му е практиката, но не мисля, че греши  :wink:
Първоначално прегледа е на 5ти ден от първата дозичка гонал, после през 2-3 дни, а може и по-често - зависи!
Довери се на екипа! Отпусни си душичката и успех!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #685 -: Август 30, 2012, 19:34:54 pm »
Аз си мисля, че по това което вижда на монитора при всеки преглед му е ясно какви са хормоните и дали всичко е наред или не...но само аз си мисля така де ;)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #686 -: Септември 03, 2012, 18:29:01 pm »
Здравейте момичета , това ще ни е първият опит ин витро и аз съм много притеснена , не само от неизвестното но и от резултата . Ще следя темата с интерес , стискам палци на всички
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #687 -: Септември 03, 2012, 21:30:16 pm »
 Момичета,ако започна да пия противозачатъчните преди прегледа ,ще има ли проблем с преброяването на фоликулите? Т.е.  ще окаже ли влияние  :oops: Мисля прегледа да е на 5-7-9 ден от цикъла ,а хаповете нали се започват по-рано.
Мерси :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #688 -: Септември 03, 2012, 22:07:50 pm »
пантерка успех стискам ти силно палци.
 ili7372 не мога да ти отговоря на въпроса.мен ме гледаха преди противозачатъчните.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #689 -: Септември 03, 2012, 22:16:48 pm »
ili7372 това означава,че си по дългия протокол.При моя дълъг протокол започнах противозачатъчните месеца преди самата процедура.т.е не би трябвало да е проблем,дори напротив.Стискам палци :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #690 -: Септември 03, 2012, 23:28:24 pm »
  :D
Не, аз още не съм ходила.Но дългия стаж ми подсказва това.Предния път така ,отсрочихме с един месец,а сега не ми се иска.Може би ще звънна на Ковачев :)Той беше  много  мил :oops: ,внимателен.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #691 -: Септември 04, 2012, 08:40:23 am »
ili7372 и аз този месец така пропуснах и сега си пия чинно противозачатъчните да морим гадната кистичка.Смяташ ли че док може да реши да ти назнач друг протокол ако предния път си реагирала добре.Защо наистина не им звъннеш.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #692 -: Септември 11, 2012, 19:54:40 pm »
Малко изненадващо ,но започвам веднага от утре стимулациите. 8O
Фоликулите на 3-ти ден бяха супер- 5-6 бр,за единия ми яйчник е  osi_9
Сметките за евтини лекарства от Турция се изпариха,НО всяко зло за добро.АЛ  ми намали дозите на 187,5 . И така ...започва се отново  :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #693 -: Септември 12, 2012, 15:38:50 pm »
Успех момичета, нека темата се напълни прекрасни юнски бебета! Усмихвам се, като се сетя за моя опит две години назад.


АЛ  ми намали дозите на 187,5 . И така ...започва се отново  :)

ili7372, пожелавам това да е последният ти опит... и въпрос на уважение е да се изписва правилно името на лекуващия лекар.  :idea:


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #694 -: Септември 12, 2012, 16:05:50 pm »
Здравейте, момичета! Аз съм от редовните пациентки на д-р Александров вече 2 години и може би сме се виждали с някои от вас на диванчето. От началото на октомври започвам моя първи опит инвитро и ме интересува нещо: при разговора с Ани не ми каза да пия противозачатъчни и се притеснявам да не пропусна нещо, задължително ли трябва да ги започна и от кога. Другият ми въпрос е: някой правил ли си е изследвания в клиниката и колко ориентировъчно струват? За уточнение - трябва да отида на петия ден от цикъла за преглед и стартиране на процедурата, тъй като ще съм на инвитро на модифициран естествен цикъл.
Поздрави на всички и успешен ден!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #695 -: Септември 12, 2012, 16:14:33 pm »
От началото на октомври започвам моя първи опит инвитро и ме интересува нещо: при разговора с Ани не ми каза да пия противозачатъчни и се притеснявам да не пропусна нещо, задължително ли трябва да ги започна и от кога.

Не е задължително да се пият противозачатъчни, дори в някои случаи е по-добре да не се пият. Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #696 -: Септември 12, 2012, 16:43:31 pm »
Благодаря, Deep! Притесних се като видях, че другите пият.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #697 -: Септември 12, 2012, 19:52:46 pm »
  Не мисля ,че е неуважение !Но щом казваш.
АЛЕКСАНДРОВ за радост го познавам от има-няма 10 г ,така че най-малко неуважение.
Щом сме там ,на диванчето ,то е ясно.Имала съм от всички " модели " успехи и нвеуспехи,така че...извинявай .
КОВАЧЕВ също osi_9  


Аз също не пих този път ,започнахме направо . :)
« Последна редакция: Септември 12, 2012, 19:55:39 pm от ili7372 »
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #698 -: Септември 12, 2012, 23:21:42 pm »
ili7372, може да си пиеш кафето с д-р Александров и в личен контакт да се обръщаш към него както желаеш, но тук е обществен форум и е въпрос на уважение да се изписват имената на лекарите, които ни лекуват и се борят с нас.
Д-р Александров определено го заслужава, както и неговите пациенти.

 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #699 -: Септември 13, 2012, 05:35:02 am »
Добро утро!!! Според мен започвате безсмислен спор!!! :o Дано този "шум" е единствено продиктуван от идеята да се раздвижи темата ,след лятното затишие.нека всеки сам избере как се да назовава лекуващия си лекар! Нека е личен избор!Диип,форумът не знам до колко  обществен не преди всичко -форум! Нека не си измисляме проблеми! :wink: Дали по -уважително звучат обръщения ,като "Док", "Алекса","Доки" и други,които в момента не се сещам.От както помня,в темата отношението към лекарите е било доста близко,може било породено от младата им възраст,но с това  не съм забелязал да се нарушават някакви морални норми! Пази боже! :lol:Хайде ,спорен и успешен ден!Исе обичайте! :)
/www.mamaibebe.com][/url]