0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #560 -: Май 20, 2012, 02:46:14 am »
Но едно да знаете като Александров втори няма.
Бъдете благословени.
Ето това е приказка :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #561 -: Май 20, 2012, 09:17:39 am »
Момичета и Рачо :) да дам и аз отчет :D При мен засега всичко е наред! Направо не мога да повярвам колко леко мина всичко (по време на стимулацията имах толкова много работа, че дори не я усетих). Док се беше попритеснил за хиперстимулация, но аз пък толкова му вярвам, че изобщо не си направих труд да се притеснявам заедно с него :lol: На пункцията ми извадиха 15 яйцеклетки, пак никакви болки или дискомфорт, но мъжката си поспах след упойката. Трансфер на 5-ти ден, по думите на д-р Александров и д-р Кисьов - 2 перфектни ембриончета :bighug: Дори замразихме и си имаме 6 снежинки! Два-три дни пазих леглото - и ей ме на! Сега вече никаква работа - последният си ангажимент приключих един час преди трансфера и съм си поставила диагноза "бременна до доказване на противното"! Пък каквото стане - божа работа! Решила съм, че няма да се отчайвам, но им говоря на сладурчетата - давам едни обещания за дискотеки, излизания и какво ли още не - и така до 31.05, когато е теста :crossfingers: Дано да ме харесат!!!
На всички момичета - късмет, спокойствие и много вяра!!!
Търпение и надежда!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #562 -: Май 20, 2012, 10:01:53 am »
Лина, всичко е минало прекрасно, желая ти на 31 две хубави чертички на теста!


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #563 -: Май 20, 2012, 12:16:38 pm »
Браво ЛИна! Ще стане! ПО едно време не замразяваха. Знаете ли дали имат успехи със замразени?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #564 -: Май 20, 2012, 12:58:47 pm »
Здравейте момичета! В петък и аз бях в аг-то за първите изследвания при което като слизах да ги нося на 2-рия етаж също ни срещна доц. Иванов завеждащ еди си коя катедра и ни обясни че щял да започва да прави онкогеникологични изследвания деда и визитки, но още като ни видя и въпроса беше вие от 7-мия етаж ли сте? Дано е на късмет този доцент.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #565 -: Май 20, 2012, 13:05:37 pm »
Хаха, може да е назначен на щат в АГ-то :)))
Гледам доста стартирали и(или) завършващи процедури има в момента, надушвам поредната вълна Александровчета :)
Успех на всички!
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #566 -: Май 20, 2012, 15:26:50 pm »
Здравейте,отдавна не бях влизала да чета любимата си тема,не ,че сьм ви забравила,просто покрай двете ми паячета нямам грам свободно време,колкото повече растьт,толкова по трудно става. Обаче искрено ме разсмяхте с тези ваши истории и особено с този доц. който май всички среща,важното е кьсмет да носи:)))
 Змимка,като ти гледам лентичката вече трябва да знаете пола на дечицата,аз в тройте седмици александров категорично беше сигурен и позна. Пожелавам ти да има и момиченце и момченце,а третото каквото господ дал,но и трите да са от един пол,важното е да са живи и здрави:))) Чакаме да се похвалиш:)))
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #567 -: Май 20, 2012, 15:33:56 pm »
Ами уж една пишка и две дуди, но ще чакам вторник тежката дума на Златните ръце :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #568 -: Май 20, 2012, 16:04:40 pm »
Светле, на село сме си с децата от 2 дни, че във вторник имам и презентация на кампанията ни "Бъди в час по репродуктивно здраве" в класа на племенницата ми, но ако си бях във Варна с най-голямо удоволствие бих дошла:) Аз още от последната ни среща в Добрич добре те "орисах" та ще те държи:))))))

В сряда се прибирам с децата във Варна и без това съм обещала да мина през АГ преди да излязат ваканция, може да се запозная тези дни с някой:)

Много ми е мило, че придавате на скромният ми образ такова късметлийско значение, но истината е, че аз наистина нямам нищо общо:) От цялото си сърце желая на всички ви да успеете а това е работа и на страхотния екип на центъра.

Успех момичета и момчета:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #569 -: Май 20, 2012, 16:54:37 pm »
Момичета искам да ви попитма във вторник ми записа час Малена за цветна снимка , но резултата от хламидията ще е готов във сряда. Като се качих да и кажа тя каза че няма проблем. Вашето мнение какво е ???
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #570 -: Май 20, 2012, 17:24:43 pm »
Светле, на село сме си с децата от 2 дни, че във вторник имам и презентация на кампанията ни "Бъди в час по репродуктивно здраве" в класа на племенницата ми, но ако си бях във Варна с най-голямо удоволствие бих дошла:) Аз още от последната ни среща в Добрич добре те "орисах" та ще те държи:))))))


Благодаря ти, Пете! Аз се шегувах. Стойте си на въздух с малките лисичета!  :bighug:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #571 -: Май 22, 2012, 07:14:17 am »
Ние днес пътуваме за Варна на ежемесечния преглед при нашия Доктор, ако има 'наши хора' там, ще се видим :)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #572 -: Май 22, 2012, 08:11:26 am »
Адееее,пак се започна с "наши " и "ваши"!!!! :x :x :x Само да уточниш -кой кой е..! :wink: :wink:
п.п. със сигурност ако визираш мами с тризнаци,доста се ограничава кръгът на "нашите"!!!! :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #573 -: Май 22, 2012, 20:21:53 pm »
 :balk_602:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #574 -: Май 23, 2012, 10:19:45 am »
Ама че сиииии .... Всичко що е зачатско е 'наше' :)

Супер много ме изнерви една там, акушерка ли, каква от ВИП родилното (една едра, мургава, с прибрана тъмна и сравнително къса коса). Като пристигнахме тя стоеше с Ани и две изключително притеснени млади същества, които личи си, че бяха за пръв път на доктор. И тази особа, явно беше от рода на момчето, защото обясняваше на Ани - "Щото разбираш ли, в нашия род няма ялови, за нейния (посочи момичето) - не знам, но в нашия категорично няма." И Ани стоеше и мигаше насреща и...После разбира се се стигна до култовото, че не става защото са много напрегнати и трябва да се успокоят. Та въпросната двойка беше на 7-мия етаж за цветна снимка...
Верно ми стана много криво, след като медицинско лице говори за 'ялови' и за 'успокояване'...И то на друго медицинско. Ани горката мигаше умно насреща и, явно и тя не знаеше какво да каже, за да не я постави в неловка ситуация...

Иначе по същество за моето посещение, мога да ви кажа, че втори като нашия Доктор няма! Каквото си поръчах, това направи - категорично три пикли :) Както беше поръчката, дори една отгоре има, екстра промоция :))))
Добре сме всичките :)

Пожелавам на всички, търкащи диванчето в момента или в най-скоро време, да излизат от кабинета толкова ухилени и щастливи като мен! Вярвайте на Златните ръце, той е вашият човек!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #575 -: Май 23, 2012, 11:58:21 am »
Не знам на мен ли така ми се струва, но тази година май повечето бебенца в тази темичка ще са момиченца  :wink: А, дано! ... И аз си мечтая за пикла...но на таткото не му се чува  :wink:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #576 -: Май 23, 2012, 12:04:47 pm »
А не знам, каквото си го поръчала на доктора :))))
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #577 -: Май 24, 2012, 09:49:13 am »
Змимка така беше както разказа бяхме аз и съпруга ми. Какво да се прави понякога не мислят като сме с доказана диагноза , но това е положението ще слушаш ще кимаш и това е все пак тя ни е връзката с Александров и така. Успех на всички.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #578 -: Май 24, 2012, 11:04:51 am »
Веси, ти ли беше това? Вярвай ми, много се впрегнах! Доста го дискутирахме после с моя мъж. Какво стана на цветната снимка?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #579 -: Май 24, 2012, 11:22:33 am »
Чакахме до 1:30 и накрая апарата се развали нещо. За момичето преди мен са използвали 2 инструметна и им останал 1 и си дадах реда на моми4ето след мен защото те сега започват да търсят проблема а ние се приготвяме за ин витро през септември и не ми е чак толкова спешна снимката. Ани каза най малко тебе сега трябва да тормозим като не работи като хората и затова помоли да изчакам за друг път и така. другия месец на снимка. Да ти кажа и аз се впрегнах защото при мен за сега проблем не се вижда, а сме със мъжки фактор и за това.