0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #540 -: Май 16, 2012, 21:36:31 pm »
Да дам отчет, до къде стигнах. От 6-ти ден започнахме стимулация - първите два дни бях на 200 пурегон/имах останал от предна стимулация/, а след това на 187,50 гонал. Днес 11-ти ден/6-ти от стимулацията/ включихме и цитродита. Докторът каза, че всичко е ок, имам 4-5 фоликула, което е твърде малко за мен, тъй като до сега все бях с 15-20, но това и е целта - по-малко, но качествени, а не много и некачестени. Пункцията ще бъде малко по-късно, от тази при нормална стимулация. Спокойна съм, вярвам много на доктора, като че ли до сега все нещо се съмнявах. Сигурна съм, че ще успеем този път.Вече имам и бременни симптоми :lol:, от два дни ужасно много ми се спи, не помня да съм била така, при предните стимулации.  
И да попитам момичетата от Варна, в коя аптека имат цитротид наличен постоянно? Първоначално ми изписаха 3, но днес Александров каза, че може да се наложи да си взема още един, а моите понеже са от Турция, и не знам ако се наложи, откъде да  взема.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 21:38:12 pm от s.wasi »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #541 -: Май 16, 2012, 22:32:22 pm »
Да дам отчет, до къде стигнах. От 6-ти ден започнахме стимулация - първите два дни бях на 200 пурегон/имах останал от предна стимулация/, а след това на 187,50 гонал. Днес 11-ти ден/6-ти от стимулацията/ включихме и цитродита. Докторът каза, че всичко е ок, имам 4-5 фоликула, което е твърде малко за мен, тъй като до сега все бях с 15-20, но това и е целта - по-малко, но качествени, а не много и некачестени. Пункцията ще бъде малко по-късно, от тази при нормална стимулация. Спокойна съм, вярвам много на доктора, като че ли до сега все нещо се съмнявах. Сигурна съм, че ще успеем този път.Вече имам и бременни симптоми :lol:, от два дни ужасно много ми се спи, не помня да съм била така, при предните стимулации.  
И да попитам момичетата от Варна, в коя аптека имат цитротид наличен постоянно? Първоначално ми изписаха 3, но днес Александров каза, че може да се наложи да си взема още един, а моите понеже са от Турция, и не знам ако се наложи, откъде да  взема.

Мисля, че се казва Фарма плюс аптеката, намира се точно на гърба на театъра на центъра / уличката зад него/! Доколкото ми е известно поддържат лекарствата за инвитро в наличност, но все пак, не е зле да провериш и ако е нужно да поръчаш да ти го доствят! Не мога да те ориентирам за цената обаче ... успех!


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #542 -: Май 17, 2012, 00:53:15 am »
Момичета знаете ли по колко е Пурегона във Варна? Мерси!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #543 -: Май 17, 2012, 09:00:06 am »
  Там е аптеката .Но за разлика от Турция,ще те облее добра цена :?
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #544 -: Май 17, 2012, 09:11:03 am »
 Там е аптеката .Но за разлика от Турция,ще те облее добра цена :?

Сигурна съм, ама няма на как. Защото ме предупредиха да не си вземам повече, че ако остане няма какво да го правя. Ама трябваше да си взема 1-2 повече.
Сега се сещам, те как го продават в България-по единично или в повече?!?
« Последна редакция: Май 17, 2012, 09:16:18 am от s.wasi »
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #545 -: Май 17, 2012, 11:12:23 am »
s.wasi, телефона на аптеката е 052/617447 и мобилен - 0879/578630. Обади се и ги питай, ако нямат в момента ще ти доставят
Успех!

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #546 -: Май 19, 2012, 11:50:42 am »
Благодаря за упътване за Фарма плюс, вчера ходих да си взема, днес последно бия гонала и цитротида, довечера овитрела, и в понеделник на Св.Св. Константин и Елена- пункция. Много хубав празник, въпреки че нямам близки с тия имена, винаги съм го чувствала като празник. Така че от сега съм си поръчала един Константин и една хубава Елена :D.
По принцип винаги ме е било страх от упойките, но поне за сега, даже и това ми е минало. Като цяло съм доста спокойна.  Мисля, че това е моят опит. :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #547 -: Май 19, 2012, 12:08:43 pm »
съм си поръчала един Константин и една хубава Елена :D.

До гр. Елена има село Константин, а между тях е село Марян  :lol: Така че ти си подготви едно име Мариян, че той нашия доктор не си знае силата, може да ти трябва още едно име! :) Имаш нашите стиснати палци и положителна енергия. И аз вярвам, че това е твоят опит! ;)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #548 -: Май 19, 2012, 12:14:30 pm »
Благодаря, Мимка! Много ме разсмя!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #549 -: Май 19, 2012, 12:43:16 pm »
Ееее,Васи,то се видя и финала ,май!?? :) Стискаме яко палци! Празника наистина е хубав.В Странджа има настинарски танци,има нещо магическо в тези дни. Сигурен съм че и Док ще пусне своите магически умения и ще те зардва с отлични резултати. :wink: Орвитела е заместника на Прегнила ли??
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #550 -: Май 19, 2012, 14:10:16 pm »
Ра40, благодаря за подкрепата!
Орвитела е заместника на Прегнила ли??
Да. По-скъп е, но мен ми го взеха от Турция- ми излезе малко по-евтино, бие се подкожно, и мога сама да си го слагам. Иначе посреднощите ходя до Бърза помощ, а то там от братята роми не можеш се вредиш. Предния път като ходих, чаках повече от час, то ми мина часа, в който трябваше да го слагам. И затова предпочетох овитрел
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #551 -: Май 19, 2012, 14:20:56 pm »
Леле, верно ли? Моят Прегнил ми го биха в един частен център за неотложна медицинска помощ близо до нас (а сме малък град...но все пак има един такъв). В 22 часа бяхме там, нямаше никой, само две сестри. И да, почти час стоях, но не заради поставянето, а защото като видяха Прегнил и почнаха - ауу, тук май някой прави бебе. И се почнаха едни разкази за 'дъщерята на една приятелка' и подобни, но явно бяха съобразителни и всички истории имаха щастлив край :))))После пожелаваха успех, те носели късмет и такива неща. Бяха толкова мили, че с Митко не смеехме да ги прекъснем и да си тръгнем ... :lol:
Сега се сещам, че като отивахме за трансфера, в асансьора се качи някакъв мъж с бяла манта и като натиснахме 7ми етаж, вика-аз се казвам "доц. Иванов' (примерно, бях толкова ентусиазирана, че не запомних) и съм завеждащ на катедра..."еди каква си" и ви казвам, че щом сега се качихте с мен, ще съм ви на късмет.

Та не знам кой точно ми беше съвсем късмета, макар в съзнанието ми да изниква един оранжев образ, но подейства :) Така че сега ние тук сме ти на късмет и вярваме, че ще се похвалиш скоро :*

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #552 -: Май 19, 2012, 14:57:02 pm »
Сега се сещам, че като отивахме за трансфера, в асансьора се качи някакъв мъж с бяла манта и като натиснахме 7ми етаж, вика-аз се казвам "доц. Иванов' (примерно, бях толкова ентусиазирана, че не запомних) и съм завеждащ на катедра..."еди каква си" и ви казвам, че щом сега се качихте с мен, ще съм ви на късмет.



Точно същото ми се случи и на мен вчера. На отиване се качвам и той се качи не помня от кой етаж, слезе на 6-я и ми пожела приятен ден. Първоначално си помислих, че явно ме е видял леко нервна, тъй като пътувам от Добрич, и малко се бях изнервила от шофирането. На тръгване, той пак се качва от 6-я и ми се усмихва, слезе някъде на 2-я или 1-я етаж, и на вратата ме пита, Вие при родилка ли ходихте, казвам "не, за инвитро" А той ми казва:"Тогава успех, аз съм доц. Иванов, завеждащ катедра......" и аз не запомних коя. Още тогава си помислих, че ще ми е на късмет този доцент, стори ми се много мил. И щом на теб ти е донесъл късмет, значи и на мен. За оранжевият образ, не съм го виждала по време на процедурата, но да взема да се помоля за понеделник ли... ?:oops:.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #553 -: Май 19, 2012, 15:32:14 pm »
WANTED Доц.Иванов!!! Награда- отрупана банкетна маса,но само след ++резултат!!  :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #554 -: Май 19, 2012, 15:58:48 pm »
хаха, този доц. Иванов явно завежда катедра "Асансьор" ... и на мен ми се беше представил там, голям образ и явно е все на късмет.  :D успех, s.wasi! :wink:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #555 -: Май 19, 2012, 16:07:04 pm »
Хихихи, този доц. Иванов май ще трябва да се ангажира там да се вози в асансьора с момичета в процедура!

Но за рижата Лисица - като води мацки в процедура, да предупреждава да връщат само по едно ембрионче, че все се делят на още  :wink: и стават тройки  :lol:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #556 -: Май 19, 2012, 16:13:21 pm »

Сега се сещам, че като отивахме за трансфера, в асансьора се качи някакъв мъж с бяла манта и като натиснахме 7ми етаж, вика-аз се казвам "доц. Иванов' (примерно, бях толкова ентусиазирана, че не запомних) и съм завеждащ на катедра..."еди каква си" и ви казвам, че щом сега се качихте с мен, ще съм ви на късмет.

Та не знам кой точно ми беше съвсем късмета, макар в съзнанието ми да изниква един оранжев образ, но подейства :) Така че сега ние тук сме ти на късмет и вярваме, че ще се похвалиш скоро :*


и аз малко да оспамя темата, за което се извинявам.
 :D :D :D, още когато бях млада на 26 год. една гледачка ми каза, че ще забременея трудно / ПКЯ/, но един доктор във Варна ще ми помогне. Тогава не повярвах / къде е Варна та аз съм на 600 км., кого да търся и как /и я пратих да пасе трева.
Омъжих се на 29 и се почна стимулации, спермограми и т.н n-наброй.
2 опита инвитро и пълен провал - напълно отписани - донорски Я., Е., осиновяване.
Вече сме почти на 38 год.
Съвсем скоро, след това, по неведоми пътища се срешнах с жена забременяла при нашия док. на 45 год. при това със собствени.
Е какво се случи забременях от първи опит, при това не отписани, а шампиони - качествени Я., НОРМОЗООСПЕРМИЯ.
Обаче за да ти е гадно не спираме до тук, поради възраст искат амниосинтеза в София, и тогава с нощния влак при сняг до кръста бегом във Варна. Нищо подобно детето е напълно здраво и вече ще направи 4 год. Аз съм "парен каша духа", и все си задавам въпроса - ами ако не беше Александров?????
Мили момичета, аз леличката или бабичката, както искате, Ви задължавам да УСПЕЕТЕ.
Но едно да знаете като Александров втори няма.
Бъдете благословени.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #557 -: Май 19, 2012, 16:32:01 pm »
Момичета, Прегнила мускулно ли се бие?
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #558 -: Май 19, 2012, 16:52:17 pm »
Момичета, Прегнила мускулно ли се бие?
Да.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #559 -: Май 19, 2012, 23:17:26 pm »
мерси васи!