0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #40 -: Март 25, 2009, 13:22:04 pm »
Аз няколко пъти съм молила познати момичета, като ходят там да ми запишат час, за да не се мъча по телефона  :wink:
Това също е вариант.
         Equally Destructive
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #41 -: Март 27, 2009, 11:19:31 am »
Току що се обадих на тел. 02/9655741 посочен от dgina и се свързах веднага. Може би по-раничко все още не са луднали в ежедневната работа. :)
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #42 -: Април 01, 2009, 23:55:00 pm »
Здравейте и от мен.Имам следният въпрос-аз съм пациентка на Д-р Стаменов-преди 2 седмици ми направиха лапароскопия в клиниката и ми прекъснаха маточните тръби поради хидросалпингс.Сега съм си записала час за преглед и да се уточним кога ще започнем in vitro.Но до 9.04,когато ми е прегледа има още време,а бих искала да разбера как се процедира от тук нататък.  Моля някой,който е минал по този път да ми каже накратко какво да очаквам-като време и като манипулации?Благодаря предварително               
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #43 -: Април 02, 2009, 00:21:16 am »
Всичко е строго индивидуално. А ако времето до 09.04. (еднас седмица) ти се струва много, попрочети малко поне в тази тема и сама ще получиш търсените отговори.  :D Като цяло моце да се обобщи, че си приключила вече с голямото чакане. Каквито и изследвания да ти назначат, вече си доста близо да самия опит.

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #44 -: Април 02, 2009, 00:39:57 am »
Не съм се изразила правилно може би-на фона на всичкото чакане-9.04 е все едно след минути. :oops:Имах впредвид кога започва стимулацията,как се процедира и т.н.             
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #45 -: Април 02, 2009, 00:44:01 am »
Ами вече съм ти отговорила. Няма как да получиш по-точен отговор зщото задаваш много общ въпрос. Я малко си почини емоционално. Ей го где е прегледа. Успех :D

*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #46 -: Април 02, 2009, 09:55:56 am »
не съм сигурна много дали въпроса ми е за тук, но ще опитам...
В събота ми се пада 3ти ден от МЦ, бих искала да си пусна пълен пакет хорм. изследвания + АМХ + Инхибин Б в клиника Малинов. Пациентка съм на д-р Стаменов, (пускала съм само имулолог. изследвания при тях). Интересува ме след колко време ще имам резултатите, т.к. с част от тях смятам да кандидатствам за финансиране от Фонда.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #47 -: Април 02, 2009, 10:46:43 am »
Liteto , ако се обадиш в клиниката и попиташ ще ти кажат кога ще са готови резултатите и кога ще могат да ти подготвят докумнти за фонда. хормоните стават в същия ден, но другите изслидвания не знам. успех.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #48 -: Април 02, 2009, 10:54:04 am »
joli75, благодаря за бързия отговор. Така или иначе, часове за подготовка на документи при силвия има чак за следващата седмица, така че е се наложи да пътувам още веднъж до София и за това. Дано да успея на подам този същия ден документи, че трети път да пътувам 350 км в едната посока ще ми дойде в повече.
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #49 -: Май 15, 2009, 19:33:02 pm »
Момичета,
Д-р Стаменов и Д-р Персенска на смени ли работят или всеки ден и двамата са в клиниката?
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #50 -: Май 15, 2009, 19:36:05 pm »
Момичета,
Д-р Стаменов и Д-р Персенска на смени ли работят или всеки ден и двамата са в клиниката?
Почти постоянно са там и двамата.
« Последна редакция: Май 15, 2009, 19:38:29 pm от pop4o »
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #51 -: Юни 02, 2009, 14:09:48 pm »
Здравейте момичета!
Започнах тази тема за да получа информация. Сега вече и аз мога да споделя опит. Ще бъда подробна, защото мисля че може би ще е от полза. Часът ми беше през май месец в 16,30ч, но ме приеха към 18,30ч. Тоест часовете винаги вървят с час и половина или два закъснение. Но доколкото разбрах от другите жени в клиниката, д-р Стаменов преглежда докато не минат всички които са с час (дори ми казаха че е преглеждал и в 10-11 ч. вечерта). Как протече прегледа? Ами докато преглеждаше папката ми с всички изследвания които сме правили със съпруга ми до сега, ние разказвахме за себе си. От кога сме заедно, от кога сме започнали опити за бебе, какви са ни притесненията, въобще всичко което ни вълнува по темата. Той си записа доста неща от моята папка, което значи че приема изследванията, въпреки че не са правени при тях. (За информация правили сме хормони и разни други изследвания в Бургас, цветна снимка във Варна, разширена спермограма в София). Попита ме също за заболявания, операции, цикъл, тегло, височина и т. н. стандартни въпроси. Открива се досие, което се съхранява при тях. След това следва обикновен гинекологичен преглед. От тук на татък вече е индивидуално. При мен липсваха изследванията на щитовидната жлеза, така че трябваше да ги направя (като ми каза че мога ди си ги направя в Бургас), както и още една спермограма, но вече при тях. Вторият преглед трябва да стане до седмия ден от МЦ. Това е трудно по отношение на записването на час. Д-р Стаменов ме успокои, че след като вече имам досие при тях няма да се чака, още повече че е за точно определен ден. Обаче д-р Стаменов освен че има доста натоварена програма като лекар, той има и много активен социален живот и ангажименти. Така че моят час се отложи не за юни, а за юли. Все пак не е толкова далече. Това е от мен момичета. Ако моят разказ е полезен за някоя от вас, ще съм щастлива. :)
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #52 -: Юни 05, 2009, 18:07:40 pm »
Искам да ви попитам знаете ли как се практикува в клиниката на д-р Стаменов по отношение размяната на часове. Моят час е за 23 март 2010 г. (записан февруари тази година), но една приятелка междувременно забременя при Щерев (втора инсеменация) и ми предложи своя час за Персенска, който е за 19-ти този месец. Като звъннала обаче да каже, че друг ще отиде вместо нея от клиниката категорично отказали и й обяснили, че не можело да се предреждат други чакащи жени. С това съм напълно съгласна, но часът така или иначе е записан и дали на него ще отиде Иванка или Драганка за тях би трябвало да е без значение, или пък бъркам? Моля ви, посъветвайте ме какво да правя, някой от вас успявал ли е да преотстъпи час? Явно ще продължа ходенето си при Щерев и ще чакам до март 2010 г., но все пак ако има начин, ми се ще да ползвам този час...
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #53 -: Юни 05, 2009, 18:55:03 pm »
 Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #52 -: Днес в 16:07:40 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Искам да ви попитам знаете ли как се практикува в клиниката на д-р Стаменов по отношение размяната на часове.


Съветвам те да искаш да говориш с някой друг, например Силвия, да обясниш, ако има вариант, според мен ще позволи.

Тази жена, която вдига телефона е една по-възрастна и доста тросната, и непрекъснато се репчи, доста е неприятна честно казано.Всички сме наясно, че е доста изнервящо по цял ден да звънят телефони, но това е работата.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #54 -: Юни 05, 2009, 19:28:53 pm »
А коя е Силвия и как мога да се свържа (или да попадна на нея)?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #55 -: Юни 05, 2009, 22:12:29 pm »
МОмичета, въпросът е многократно дискутиран тук. За клиниката може да е все едно дали Иванка или Пенка ще мине на първичен преглед, но не забравяйте, че чакат и много жени например в напреднала възраст, които биха се радвали ако се отвори някакво място за по-ранен преглед. Така че не гледайте само от собствената си камбанария. И все пак azalea ти имаш шанса да посещаваш вече клиника по стерилитет, нали? Аз ти пожелавам докато дойде твоят ред за преглед при Стаменов, вече да не ти е необходим.  :D

*

    Нани

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #56 -: Юни 07, 2009, 22:14:09 pm »
Има листа за чакащи пациенти при които всеки ден е важен и при освобождаване на час се викат първо от тези чакащи.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #57 -: Юни 08, 2009, 00:49:34 am »
а силвия от доста време няма нищо общо с графика на клиниката
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #58 -: Юни 08, 2009, 01:44:24 am »
и аз доколкото знам силвия няма нищо общо с графика откакто стартира фонда май
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #59 -: Август 01, 2009, 11:11:55 am »
Здравей krem
Прочетох всичко каквоте сте писали във форума за д-р Стаменов. Доколкото разбитрам сте от Бургас като мен или греша. Моля да ми кажеш къде сте си правили изследванията в бургас, защото и ние с моя мъж правихме тук. Къде в Бургас мога да си направя цветна снимка. Всички резултати направени тук в Бургас до момента са добри. Правих си и снимка на щитовидната жлеза и им казаха че всичко е наред.
Моля те да ми отговориш. Ние имаме записан час при д-р Стаменов чак 31.10.2010 година/ Доста време трябва да се чака и затова искам поне да си направя и цветна снимка на тръбите, но къде в Бургас ?