0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #940 -: Декември 18, 2012, 10:05:02 am »
Krisi...честито и от мен,прекрасна новина.
А на мен ми се вие свят(ама много жестоко(,като се изправя и губя равновесие...иначе съм си добре,но много взе да ме тресе треската и не мога да спя.Всякакви сценарии се разиграват в главата ми,от най-хубавите до най-лошите...
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #941 -: Декември 18, 2012, 10:19:00 am »
sisters forever не се притеснявай щом Доки е казала.Сега мисли само позитивно развличай се с нещо ако можеш и времето ще мине и ти ще напишеш  :bfp:  :D  :D.Успех!
морско момиче това може да е от Утрогестана,на мен през ден ми се виеше свят по два пъти в деня,като пияна  :D.Пожелавам ти да ти се случи най-хубавия сценарий както искаш ти  :balk_602:
Giaany   :crossfingers: :crossfingers:

Криси
честито,радвам се за теб ,леко preggo
Мриетка резултат ти е супер,браво.
Heaven_New браво,радвам се че всичко е наред.Следва  дългото чакане и после и ти да се наредиш  при бременните  :cuddle:

*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #942 -: Декември 18, 2012, 10:44:27 am »
Честито на всички, които са видели двете чертички! Момичета много се радвам за вас!

Вчера ми беше трансфера и се надявам и аз след десетина дни да се похваля с хубава новина.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #943 -: Декември 18, 2012, 11:19:52 am »
 Момичета аз днес съм на лекар и се надявам да се видят двете точици. :bori_007: :bori_004:                                                                    
sisters forever не се притеснявай щом Доки е казала.Сега мисли само позитивно развличай се с нещо ако можеш и времето ще мине и ти ще напишеш  bfp  Very Happy,на мен Доки ми изписа папаверин а не нош-па,и доста ми помогна.

Криси честито,радвам се за теб ,леко preggo
Мриетка резултат ти е супер,браво.
Heaven_New браво,радвам се че всичко е наред.Следва  дългото чакане и после и ти да се наредиш  при нас бременните  :cuddle:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #944 -: Декември 18, 2012, 11:24:32 am »
Ееееееххххххх, какви хубави новини предпразнично  :D Честито на всички видели двете чертички и пожелавам на всички очакващи същите резултати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
sisters forever, болките след пункция и трансфер са почти задълължителни. Не се притеснявай, сега е най-важно да си спокойна.
mozi_krasi, успех при лекаря. Очакваме да се похвалиш :)



*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #945 -: Декември 18, 2012, 14:49:37 pm »
Страхотно е напрежението когато е положително. Стискам палци на всички  :crossfingers:
sister възможно е болките да са от промените, които претърпява матката. Така че да са на добре. Айде дано  :crossfingers:
Аз съм на пункция в Четвъртък. Имам едничко 17мм. Чудя се защо Прегнила ми е 10000. osi_10 Предния път беше 5000 пак за 1 фоликулче 18мм и го изтървахме :(. Сега ще го сложим на по-ранен етап, но е 10000. Не е ли много за 1-чко фоликулче. osi_10
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #946 -: Декември 18, 2012, 16:08:37 pm »
Giaany, на мен при инсеминации винаги са ми слагали 10000 единици прегнил, независимо от броя на фоликулите - един или два. Мисля, че лекарят преценява според ситуацията колко да бъде количеството на прегнила.



Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #947 -: Декември 18, 2012, 19:45:47 pm »
mozi_krasi пиши за прегледа - моят е утре и пак се притеснявам :) (явно все има за какво) Иначе трансфера ни е бил на една дата.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #948 -: Декември 19, 2012, 09:36:35 am »
Здравейте момичета прегледа мина доста добре само с притесненията си останах.Доктор Стаменов каза че всичко е наред имаме си едно плодно сакче със силно изразено жълто тяло.Резултата беше доста висок но се е захванало едно бебче ние сме много щастливи защото след 9 години борба за малко съкровище най-накрая мечтата ни става реалност.Дай Боже всичко да е наред до края и да си гушнем бебо след 9 месеца :bori_002: :bori_015:.Живот и здраве на 28.12 ще чуем и сърдечна дейност.
                                                                             


 Никоя-Аз мисля че притеснението няма изчезне дори когато родим нашите слънчица,но трябва да сме  по позитивно настроени и по спокойни и всичко ще е наред,все пак сме в добрите ръце на нашите лекари.Успех днес на прегледа и после да разказваш.Моят трансфер беше на 28.11 и бях първи трансфер за деня на др-Стаменов. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #949 -: Декември 19, 2012, 09:46:57 am »
След миг отивам към д-р Стаменов. Моят трансфер беше същият ден, но вечерта, пак при него. След тези безуспешни борби, хич не бях позитивно настроена, но явно хората в тази клиника са страхотни професионалисти :) имайки предвид, че съм и с хидросалпингс. Много се радвам за прегледа ти, сигурно е страхотно вълнуващо да видиш малката точица :) Аз място не мога да си намеря  :D Ще пиша веднага, като се върна.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #950 -: Декември 19, 2012, 10:20:28 am »
Никоя, стискам палци всичко да е наред.
А хидросалпингса отстраниха ли го преди опита?
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2
« Отговор #951 -: Декември 19, 2012, 10:47:11 am »
Никоя, успех на прегледа  :crossfingers:
mozi_krasi, честита точица! Пожелавам ти много лека бременност и здраво бебче на финала!
На кой му предстои тест тези дни?



*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #952 -: Декември 19, 2012, 10:49:30 am »
Да и аз това искам да попитам. Дали аспирираха течността ,по време на пункцията?

никоя, mozi_krasi.Честити ви точки. Пожелавам леки и прекрасни БР.
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 10:56:44 am от zarina »
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #953 -: Декември 19, 2012, 11:25:01 am »
linapoli-zarina- Благодаря момичета,пожелавам успех на всички в това тежко начинание и не забравяйте че по Коледа стават Чудеса,за това не спирайте да вярвате в доброто.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Пращам ви малко от моя бременнен прашец  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 11:29:16 am от mozi_krasi »
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #954 -: Декември 19, 2012, 11:26:47 am »
 mozi_krasi честита ти точица и лека бременост до края ти желая!!!
никоя айде чакаме те да се похвалиш и ти с твоята точица :bighug:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #955 -: Декември 19, 2012, 12:29:50 pm »
mozi_krasi, честита точица, това един от най-вълнуващите моменти по пътя към бебчето, както и следващия преглед за сърце
Никоя, успех и на теб утре. А за притесненията тях винаги ще има, не само докато родиш, след това също.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #956 -: Декември 19, 2012, 12:58:57 pm »
Ето ме :) Видяхме точица - има си жълто тяло (идея нямам какво значи това, ама гледам, че всички се радват - значи добре е). :)
Каза ми на преглед на 28-ми. Пак ще сме в един ден с mozi_krasi.
Сега за хидросалпингса :) Доктора каза, че трябва да се отстрани, обаче мен нещо не ми се правеше операция веднага. И му разправям, че това въобще не е проблема, защото не може да развием ембрионче, дето да върнем (което беше така, при досегашните ми опити). И така той се съгласи, да направим пункция, за да видим какво ще се получи и ако стане ембрионче да го замразим до след операцията. Обаче то взе че се поучи ембрионче, а аз съм много зиморничава и си викам, сигурно и то така ще е - я да не го замразяваме... И така :) Нищо не сме му правили на тоя хидросалпингс. Доктора ме подготви за голяма вероятност за отрицателен резултат, обаче :) днес видях точицатаааа  :jump12: Искрено пожелавам всички очакващи да я видят скоро - емоцията е невероятна!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #957 -: Декември 19, 2012, 13:18:01 pm »
никоя много се радвам за теб,зареди ме положително,сега денят ми ще е супер..много се радвам за теб,а на 28.12 нищо чудно да се засечем,че и аз по-това време или на 27.12 ще съм на преглед,за да си видя точиците :wink: поздравления и лека бременост до края :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #958 -: Декември 19, 2012, 13:29:46 pm »
Никоя, честита ти точица. Лека и безпроблемна до края!
Искаш да кажеш, че ти си успяла с 1 ембрионче на ЕЦ, така ли?
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #959 -: Декември 19, 2012, 13:43:14 pm »
никоя, честита точица и на теб! Лека бременност до термин.