0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Вечерна женска срещичка?
« Отговор #20 -: Януари 28, 2010, 07:56:46 am »
Мацки, по тази логика ще си стоим вкъщи....Хубавите завдения са вече заети, другите скучни. Нали ще сме си в хубава компания, какво значение има другото?....
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Вечерна женска срещичка?
« Отговор #21 -: Януари 28, 2010, 08:50:07 am »

Аз нямам други предложения  :( ама питах и ми казаха за "Смайл" на Сан Стефано. Имате ли впечетления от там?

Там е леко скучно.... колкото пъти сме ходили никога не съм го виждала пълен дори. Обикновено има към 20-30 човека и толкова.
Ако Тихомир все още пее там да му пратите много поздрави и смайлки. Паролата е Петина:))))))))))))))))

На мен във всеки пиано бар ми е било весело (не че някой ме пита:) ) като съм с подходящите хора. Много сте НАХАЛНИ:) елате да живеете във Варна:)
« Последна редакция: Януари 28, 2010, 08:55:11 am от Lisko »
Re: Вечерна женска срещичка?
« Отговор #22 -: Януари 28, 2010, 08:51:48 am »
Пете, ако идем там ще кажем  :lol:

*
Re: Вечерна женска срещичка?
« Отговор #23 -: Януари 28, 2010, 13:46:41 pm »
На мен пиано бара в хотел Витоша много ми допада, мисля, че ви споменах на срещата. Кажете колко места и ще се обадя да запазя? За съжаление аз не съм сигурна, че ще дойда, защото чавето ми е болно и не се знае как ще сме в събота.
http://sofia.zavedenia.com/1162/Пиано.бар.РЕТРО,.парк.хотел.Витоша/
Последно като ходих пееха от Стар Академи, но скоро не съм била там и незнам как е.
Re: Вечерна женска срещичка?
« Отговор #24 -: Януари 28, 2010, 17:56:42 pm »
На мен пиано бара в хотел Витоша много ми допада, мисля, че ви споменах на срещата. Кажете колко места и ще се обадя да запазя? За съжаление аз не съм сигурна, че ще дойда, защото чавето ми е болно и не се знае как ще сме в събота.
http://sofia.zavedenia.com/1162/Пиано.бар.РЕТРО,.парк.хотел.Витоша/
Последно като ходих пееха от Стар Академи, но скоро не съм била там и незнам как е.

Момичета, хайде ако сте навити да ходим там - звучи добре  :). Аз съм ЗА  :D