0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #460 -: Октомври 23, 2013, 10:54:02 am »
Хей, Бубулина, привет. Поръчала съм си момче и момиче, дали ще бъдат такива? :cheerleader: Благодаря ако хвърлиш един боб и за мен. :D
Пожелавам ти, да ти се сбъдне  :wink: Но май е по-вероятно да са двама младежи  :lol:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #461 -: Октомври 23, 2013, 12:43:48 pm »
Буболина, кажи аз какво ще имам щом се справяш?
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #462 -: Октомври 23, 2013, 13:55:25 pm »
Привет, коремчета! Как сте днес?
Съни, много се радвам, че всичко при теб и бебока е добре! Честито розови гащи!  :bori_007:
Аз днес отново се чувствам прекрасно! Бебко мърда като за световно - ще го правим каратист! :lol: Вчера нашият татко за първи път видя как бебо мърда, стори ми се доста доволен. От цяла седмица го дебна да се разшава за да покажа, и вчера най-накрая успях! Вече забелязвам кога е бебо е активен и кога не. Общо взето обича да ме събужда около 4 сутринта, след това започва да мърда интензивно около 10-10:30, след това на обяд около 1-1:30, около 6 след обяд и вечер около 10:30 и 11. И като се размърда го прави поне за половин час - тааа... здраво ритане пада. При вас как е? Забелязвате ли в определени часове подобна активност?
Пожелавам ви усмихнат, спокоен и много слънчев ден! :sunshine: :flower:  :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #463 -: Октомври 23, 2013, 15:14:54 pm »
Буболина, кажи аз какво ще имам щом се справяш?
Справям се, ми  :D Не знам чела ли си назад, но до тук каквото кажа, точно обратното става  :lol: Момче ще имаш, мисля  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #464 -: Октомври 23, 2013, 15:25:02 pm »
Буболина, кажи аз какво ще имам щом се справяш?
Справям се, ми  :D Не знам чела ли си назад, но до тук каквото кажа, точно обратното става  :lol: Момче ще имаш, мисля  :wink:
  :D :D опасна работа си Бу

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #465 -: Октомври 23, 2013, 16:35:28 pm »
бубулина,мерсаж :)!И аз си мисля,че това с коремите зависи от структурата ти,както и дали е първа или следваща бременност и няма нищо общо с полът,но....бабини девитини. Виждам много нови предсказания направи и кой знае как ще се развие по нататък статистиката с твоята кристална топка.Току виж започнеш  да познаваш за тази бременност,а не за следващата :)

Моник,аз май бях споменавала,че на работа гледам дечица и бебета,за които готвих,перях и гладих,така че още приемам задълженията като работни :) Как точно те боли корема?Нещо като болка при цикъл ли?Мен ме боли ниско долу 1-2 пъти в седмицата,когато коремът ми осезаемо расте.

Старшайн,в твоите седмици усещах,че бебо мърда само когато бях седнала или си почивам.Сега сме много по-активни,имам чувството ,че спи по 2-3 часа  на денонощие и дори и да не мърда,само като си сложа ръката на корема започва с великите си премествания.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #466 -: Октомври 23, 2013, 16:45:30 pm »
starshine,не знам за други часове,но стане ли 21ч. това зверче започва да блъска яко-гимнастика ли играе,какво ли  :aerobik:! :lol: Направо не ми се мисли като заякне какво ще правя!  :lol:
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #467 -: Октомври 24, 2013, 09:16:42 am »
Добро утро момичета!
Да се отчета и аз вчера бях на преглед всичко с бебка е наред отговаря си размерите по седмици,тежи 658 г,мърда си,още е седалищно разположена ,но мисля че все още има шанс да се обърне за да си се роди нормално  :D,кръвното ми е добре,килограмите ми са 68 ,т.е. съм 6+ ,другата седмица ще ходя да си пускам кръв и урина.Тази докторка по ЖК се притеснява ,че при миналите изследвания хемоглобина ми е висок 144 ,вие как мислите висок ли е щото д-ра от Ин витро клиниката ми каза ,че си е ок  :ask:
Хубав ден ви пожелавам!
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 09:23:29 am от amanda »

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #468 -: Октомври 24, 2013, 10:19:52 am »
Момичета да ви се оплача, вчера изядох една зелева салата на обяд и после щях да се пръсна от газове. Подух се като плондер и цял ден се оригвах и  :cul2: Пълен ужас!

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #469 -: Октомври 24, 2013, 10:24:06 am »
Здравейте и от мен.Сега се връщам от ЖК, всичко е наред с беба, доктора и той видя момиченце, та сме сигурни вече, че е мома.Иначе аз съм качила доста кила и трябва да взема мерки.Плацентата ми е ниска и трябва да внимавам малко повече и да я следим дали ще се качи нагоре.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #470 -: Октомври 24, 2013, 10:50:20 am »
Привет! Все хубави новини сте споделили  :D! И аз ходих на първи преглед, има вече пулсации, всичко изглежда перфектно за седмицата си.

Записах си час за д-р Сиггридов за 13 гс да направим първия БХС. Спомням си от предишния път, че прегледите струваха все 30 лв. независимо дали е за БХС или за текущия месец, сега как е предполагам, че има промяна.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #471 -: Октомври 24, 2013, 10:58:38 am »
mira_mimi, първия преглед заедно с изследване на кръв за БХС 90 лв. Следващите  40.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #472 -: Октомври 24, 2013, 11:01:35 am »
Авалон, на място ли се взима кръв, това ме изненада  :D
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #473 -: Октомври 24, 2013, 11:04:00 am »
Авалон, на място ли се взима кръв, това ме изненада  :D
Да , те я изпращат в нац. генетична лаборатория.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #474 -: Октомври 24, 2013, 11:06:26 am »
Това е чудесно! Така няма да се притеснявам, че ще закъснеем. Моят час е за 11 часа, а в МД взимат кръв до 14.30. Благодаря!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #475 -: Октомври 24, 2013, 11:11:43 am »
ЕХООО как сте мамчета  :bighug:

Oтдавна не съм списвала, но ми е малко трудно с този кредор :(
 Затова само ви чета предимно ;)

magi_st

честита ти девойка :bighug:

 радвам се за хубавите новини при всички ви :lol:

 Ние, днес следобед сме на консултация и се надяваме на хубави новини отново osi_9


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #476 -: Октомври 24, 2013, 11:15:32 am »
Здравейте момичета , вчера бях на първи преглед и видяхме 2 сакчета.Дано всичко ми е наред и да се задържа при вас :).Въпроса ми е как се изчисляват тия гест седмици ,почва се от 1 я ден на последна менст. или 14 дена преди пункцията/ин витро съм /.Благодаря предварително!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #477 -: Октомври 24, 2013, 11:21:36 am »
mimi6e, първо честито! Нека всичко е наред до края!
По принцип се започва от първия ден на последния МЦ. Предният път бях с блокаж и изчисленията започнаха от датата 14 дни преди пункцията.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #478 -: Октомври 24, 2013, 11:41:20 am »
Здравейте момичета , вчера бях на първи преглед и видяхме 2 сакчета.Дано всичко ми е наред и да се задържа при вас :).Въпроса ми е как се изчисляват тия гест седмици ,почва се от 1 я ден на последна менст. или 14 дена преди пункцията/ин витро съм /.Благодаря предварително!

 osi_9 честито! всичко е наред до края!  :bighug:


*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #479 -: Октомври 24, 2013, 12:39:00 pm »
mimi6e, честито! Лека бременност и раждане ти пожелавам! :bighug:
magi_st, amanda, много се радвам, че при вас всичко е минало добре! :D Маги, честита ти девойка!
dess_dess, чакам с нетърпение да разкажеш как е минала консултацията. Стискам ти палчета, вярвам, че всичко ще е наред.
Съни, Нели, и аз не знам какво ще правим като порасне моят юнак още малко, сигурно цялата ще ме мести.
Относно килограмите - още държа положението що-годе добре, в момента съм 55.600 - 56.400 (варирам в различните дни). Иначе за сега се чувствам добре. Аз ще съм на консултация чааак на 8-ми. Така бавно ми се струва, че върви времето понякога, а бях на 11-ти на ФМ. Постоянно броя дните. Нямам търпение до следващите прегледи - мине един и започвам да чакам следващия. Ако можеше - щях всяка седмица да ходя! :lol:
Пожелавам ви усмихнат, спокоен и много слънчев ден! :grouphug2:




Quiet people have the loudest minds.