0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #40 -: Юни 09, 2012, 14:54:03 pm »
 :youwoman: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :grouphug: :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #41 -: Юни 09, 2012, 20:53:39 pm »
Eх, Марги, че хубава графика! Дай Боже да е графиката на Чудото! Успех, Марги!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #42 -: Юни 09, 2012, 21:57:00 pm »
Марги стиснати палчета миличка и от мен  :bighug: :bighug:!
Наблюдавам ви всички,нищо че не пиша  :wink:!
Чакам скоро в твоята графика едно тлъсто  :bfp:!
Целувки!!!

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #43 -: Юни 11, 2012, 09:29:35 am »
Марги минавам само да те прегърна и да ти пожелая да ги махаш вече тия противозачатъчни,че да се захващате отново за работа.Още в следващата графика те чакам да се присъединиш към другите бременни девойки.Успех миличка :bighug: :bighug: :bighug:




Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #44 -: Юни 11, 2012, 09:33:33 am »
Марги хайде вече скоро те очакваме на работа  :bed: Дано вече всичко да е ок и да ги махаш тези противозачатъчни.И ти стискам палци още следващия месец да ни се похвалиш с твоето  :bfp: тестче :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #45 -: Юни 11, 2012, 16:15:57 pm »
Каквато и процедура да изберете, сигурна съм, че вървите в правилната посока, много стиснати палчета и от мен! Все ми се струва, че с малко стимулация на овулацията, успеха ще бъде скорошен :)
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #46 -: Юни 20, 2012, 19:16:13 pm »
 Здравеите кукли. Ето ме и мен отново на старт. След 2 месеца с противозачатъчни,изчистихме всички видове кисти и от понеделник започнахме стимулация с ALTERMON 150 L.U. за 10 дена. В понеделник ще направим фоликулометрия да видим какво сме направили и след това ако всичко е добре е ред на PREGNIL .Стискайте палчета този месец всичко да е наред милички мои. Дай Боже и при мен да се пооправят нещата вече ,за да можем да работим спокойно . Цунки на всички ви и благодаря за подкрепата през всичките тези месеци. Обичкам ви :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug:
*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #47 -: Юни 21, 2012, 19:45:55 pm »
Марги страхотни новини миличка .Стискам силно палчета и се моля това да е твоя месец.Много цунки и се пази . :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #48 -: Юни 21, 2012, 23:03:35 pm »
Дай Божв мила. Стискам ти много силно палци, Калоян и той :) :grouphug: :grouphug: :grouphug: osi_9 osi_9 osi_9 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #49 -: Юни 22, 2012, 08:38:36 am »
Айде мила, като гледам заедно сме го подкарали този месец, и програмата почти еднаква :) Дай Боже да има радост и за двете след няколко седмици! Много късмет, миличка, и стиснати палци :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #50 -: Юни 24, 2012, 03:34:52 am »
ехааааааааа....страхотни новини.
Добре дошла на хоризонта и дай Боже още първия месец да се похвалиш с  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
 :bighug: :bighug: :bighug:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #51 -: Юни 24, 2012, 09:48:44 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Айде миличка с този план  на финала едно планувано мъниче :babyflips:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #52 -: Юни 24, 2012, 14:31:17 pm »
Благодаря ви сладуранки :balk_81:. Чул ви Господ.Утре сме при доки да видим до къде сме я докарали. Като се върнем ще пиша. Много цунки и успех на всички ви :balk_21: :balk_21: :balk_21:.
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #53 -: Юни 25, 2012, 15:40:36 pm »
Марги пожелавам ти днес да имаш само хубави новини от доки!Чакаме те само с добри новини.Силно стискам палци този месец да видим вече и твоето  :bfp: тестче! :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #54 -: Юни 26, 2012, 01:33:55 am »
Миличка, какво каза доки, хубави ли са новините  :)
 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #55 -: Юни 26, 2012, 16:02:51 pm »
Марги ,мила как си ?Скрила си графиките си ?Силно се надявам и се моля ,да няма отрицателни новини от доки .
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #56 -: Юни 27, 2012, 09:01:16 am »
Здравейте мили момичета. Извинете ме че не писах веднага и че даже бях затвотила графиката си  :oops:,но за съжаление резултатите от доки не са добри. Ходихме в понеделник на 7-ми ден с  ALTERMON и утановихме че яйчниците не реагират почти никак .Имаме доста фоликулчета но са с размери 6-7 мм ,което си е малко за 10-ти ден от цикъла. Днес дадох кръв за Е2 там ще покаже какво става.Иначе каза да отидем пак в петък да види как е положението и ако няма напредък,ще се потготвяме за ин витро. Да си призная ,разстроих се страшно много. Така се надявах ,че с тези инжекций поне ще си докараме ову и ще имаме някакъв шанс,но уви. Не е писано. Щастлива съм и съм много благодарна на милото ,че ме подкрепя ,защото бях се отказала от всичко ,но той ме убеди ,че сме длъжни след толкова ходене по мъките ,да стигнем до край. Това е от мен сладките ми. Извинете ме ,че не съм във форма ,но в живота е така. Много цунки на всички и да знаете ,че винаги мисля за всяка една от вас и се надявам много скоро всички да се приместим при мамите. Цункиииии :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #57 -: Юни 27, 2012, 09:24:30 am »
 :bighug: :crossfingers: аа марги не сме се разбрали така, никакво отказване  :wink: ако трябва вадете тежката артилерия и стреляйте  :P

*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #58 -: Юни 27, 2012, 09:25:59 am »
Милата ми Марги ,знам много добре как си се почуствала ,и знам че каквото и да ти напиша в момента няма да ти мине .Радвам се ,че имаш силен човек до теб който те подкрепя и ти дава кураж ,да точно това ти е нужно ,а и милото ти е право трябва да се стигне докрай иначе всичките тези мъки са били напразни .Знам ,че ще дойде и нашия час на щастие и се моля да е много скоро миличка .Много те  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #59 -: Юни 27, 2012, 09:30:54 am »
НЯМА отказване ,защото финала е най-прекрасното нещо.Пожелавам ти го и скоро в другата тема .
Пращам ти виртуална подкрепа. :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!