0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #20 -: Май 22, 2012, 21:53:43 pm »
Оф,Марго  :? кога ще свършат тези мъки :( Разбира се,че няма да се отказваш.И не мисли за годините.Вярвам,че всичко много скоро ще си дойде на мястото.Ще се изтъркули и този месец и вече нещата ще се почнат да се подреждат.Силно те прегръщам! :bighug:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #21 -: Май 22, 2012, 22:02:51 pm »
Мило ми Маргенце, много съжалявам, миличка! Поплачи си, ще ти олекне. И аз бях така миналия месец, когато разбрах, че фоликула ми е станал 26 мм :( Плаках, съжалявах се, молих се... и ми мина. Бях отново готова за битка! Давай и ти! Гушкам те много и се надявам, че съвсем скоро ще имаш прекрасна новина! Пожелавам ти целия късмет на света :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #22 -: Май 23, 2012, 15:16:12 pm »
Честита нова темичка,Марги!Пожелавам ти да е по-къса от предната и да е пълна само с честитки :D
Присаединявам се с две ръце
 :grouphug: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: osi_9 osi_9 osi_9 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #23 -: Май 23, 2012, 18:07:55 pm »
Марги мила златна ,точно така поплачи си ,олеква .Дано вече следващия месец да няма и помен от кистата и да започвате с великия план .Стискам силно палчета kardoulia mou .
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #24 -: Май 23, 2012, 18:18:18 pm »
Никакво отказване мила. Главата смело вдигната и напред.
Ще явидиш че скоро всичко ще е на ред и ще се похвалиш с  :bfp: :bfp: :bfp:
Не губи надежда, всички тук сме с теб и те подкрепяме и ти стискаме най силните палчета другия месец да няма кисти а вместо тях + тестче

 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #25 -: Май 23, 2012, 18:44:44 pm »
Благодаря ви миличките ми момиченца :balk_81: !!! Не знам какво щях да правя без вас . Толкова много сили и надежди ми давате ,че не се и съмнявам че ще си имаме бебче и ние. Когато стане !Ще чакам .Искам да благодаря от все сърце и на милото ми ,защото не ме оставя и за миг сама и е винаги до мен в тези толкова трудни моменти.Наистина съм страшно щастлива ,че имам най-прекрасният човек на света. Много цунки на всички кукли  и както казах ,чакам всички ви да се отчетете този месец с :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: .
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #26 -: Май 23, 2012, 18:51:53 pm »
Браво на милото ,ето поне имаме с кого да опитваме пък когато стане.За теб скоро го чакам да стане. :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #27 -: Май 25, 2012, 09:25:10 am »
Аз вече се отчетох със  :bfp: сега е твой ред и ще чакам колкото е нужнодо като бебчо стане ,а той ще стане в най-скоро време,само спокойно Марги много скоро ще дойде ще видиш.Цункам те и силно те прегръщам и съм до теб. :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #28 -: Май 28, 2012, 13:31:51 pm »
Марги рано или късно бебчето ще стане, а аз ти пожелавам да е още следващия месец!Успех миличка и дано вече нещата се наредят при теб и да се наредиш и ти на опашката с твоето положително тестче в най-скоро време.Вече мисля че е твоя ред! :goodluck: :bfp: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #29 -: Май 29, 2012, 15:23:00 pm »
Такива хубавки тем.,май,май до сега не съм виждала тук.Дано,дано,това да е най красивата и дълга графика Марго! :D
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #30 -: Май 29, 2012, 15:40:43 pm »
Хвърлям по едно око на тази тема, защото Маргаритке си ми много симпатична. И вярвам, че заслужаваш най-милото и прекрасно бебенце на света (може и двойка бебета) и то скоро ще е факт. Но позволи ми един най-добронамерен съвет- подходи много настоятелно,сериозно и безстрашно към следващата процедура. Виждам, че са замислили да ти направят стимулация за инсеминация, ако и тя не е успешна давай направо към ин-витрото. Не зная  как е в Гърция кое колко струва, може ли сам да си назначаваш изследвания като в България, но ако нямаш изследвания за яйчников резерв си направи, както и хормоните на щитовидната. И въобще как се преминава към стъпката за ин-витро, но с една тръба и други фактори като възраст е добре да обмислиш това.
Погледни от хубавата страна - кистата намалява, значи няма нищо страшно, макар че съм била в твоята ситуация и така като стане 12 мм хем я има, хем я няма и не може да се започне процедура и ми идеше да си откъсна главата. Пожелавам ти много хубаво бебенце в най-скоро време.
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #31 -: Май 30, 2012, 19:30:57 pm »
 Здравейте сладуранки такива. Извинявайте ,че пиша вече много рядко ,но нямам никак временце.Не си мислете обаче ,че не ви чета и следя. Няма такова нещо. Аз си почивам активно от всичко а и мислите ми са заети с работа сега та нямам много  възможност да се замислям ,но така е по-добре. Миличка Шмати,благодаря ти много за добрите думи и куража ,който ми даваш. Много са ми нужни  точно сега. В първата ми темичка пиша всичко което сме правили като изследвания. Хормоналните  ми изследвания ,включително и за щитовидната жлеза са в нормите. Спермограмата на милото е идеална.Просто няма  установена причина поради която не настъпва овулация при мен. Сега ще опитаме стимулация на овуто ,а следващата стъпка сигурно ще е ин витро. Тук не може да си назначаваш сам изследвания,каквито и да било. Цената за ин витро в частна клиника е около 3-5 хиляди евро. В държавна се чака буквално с години. Дай Боже да не се налага ,но в краен случай ще опитаме и ин витро,макар че аз не знам защо не съм много убедена ,че ще стане с 1-2 пъти,а за повече едва ли ще имаме възможност ,да не кажа че и за толкова опити  не ще ни е лесно. Целта оправдава средствата обаче. Много гушки на всички ви сладуранки такива.И не забравяйте  да ми покажете скоро вашите :bfp: :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #32 -: Юни 02, 2012, 16:05:19 pm »
Ей сладурка си голяма Маргаритке  :balk_21:
Не те познавам , но те усещам с много голямо и добро сърце.  :bighug:
Гушкам те силно и те цункам и ти стискам много силни палчета скоро да имаш своето сбъднато щастие и всички тези притеснения сега да са просто минало.

 :balk_21: :balk_21: :balk_21:

*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #33 -: Юни 02, 2012, 20:43:24 pm »
Марги,милата ми,съжалявам,че ще пропуснете и  този месец,но няма начин,трябва да се махне тази гадна киста.Плача обикновено помага на всички ни,от сърце ти пожелавам това да е последния ти плач от мъка и разочарование,а следващия път като плачеш да е от радост,че си видяла :bfp:Сигурна,съм,че това ще се случи още следващия месец :bighug:Господ да е с вас мила :bighug: :goodluck:




*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #34 -: Юни 04, 2012, 18:27:48 pm »
Горе главата мила, пожелавам ти докато се подготвяте за ин витро да получите радост  :bfp: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #35 -: Юни 05, 2012, 07:05:22 am »
Марги късмет миличка ! :hug2: :hug2: :hug2: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #36 -: Юни 05, 2012, 09:53:32 am »
 :P Не се предавай, понякога най- прекрасните неща идват ,когато най- малко ги очакваме , Обичай, бъди обичана и винаги с усмивка напред  :bighug: :crossfingers:


Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #37 -: Юни 08, 2012, 18:50:52 pm »
Марги, много е хубаво, че сте се решили да пробвате с инсеминация ... дано всичко мине добре и да те зарадват докторите още при първия опит  :goodluck: :crossfingers: Бъди много позитивна, като си мислиш хубави неща и те се случват  :bighug: Нещата рано или късно в живота се случват, за съжаление при някои трябва и да се изстрадат, но аз съм сигурна, че при теб всичко ще бъде наред ... ще видиш, че си е заслужавало чакането и по този начин ще ни дадеш кураж и на нас да не се предаваме.
Бъди силна, ние сме с теб!
Много прегръдки от мен  yahoo_17 stork-boy :pacifier:
*
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #38 -: Юни 08, 2012, 22:17:25 pm »
маргиииии  гушки от мен :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Маргарита1971 Тема 2
« Отговор #39 -: Юни 09, 2012, 10:49:12 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: