0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Министър и депутат от Варна ще играят благотворително в "Стани богат"

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=327847


Въпросното предаване тече в момента,извинявам се ако вече има тема за това (въпреки,че проверих и мисля,че няма)

ДАНО спечелят повече парички и зарадват повече Варненски семейства! yahoo_17


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Мисля, че нямаме тема. Имаше само едно загатване от варненци, получили финансирането. Ще чакаме сами да си кажат.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Браво, браво!

За мацката от нашия форум също поздравления!
Браво! Добра игра! Дано със спечелените 20000 лв. се родят още бебета!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Браво за добрата игра! Дано тези пари донесат на семействата много късмет!
*
Да знаем за едно от семействата!  :wink: Дано са на късмет!

*
Браво!
Успех на семействата!
*
Браво за добрата игра на Мариела и г-н Василев!
Мариелка, да са ви на късмет тези пари!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Браво!Гледах предаването, много добра игра!Късмет на семействата, дано се сбъдне мечтата им!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Мисля, че нямаме тема. Имаше само едно загатване от варненци, получили финансирането. Ще чакаме сами да си кажат.  :)

Охххх, откога ме сърбят пръстите, но не смеех преди предаването и все подканях Мариелка, защото тя е главния участник:)

Онази вечер когато е бил записът на предаването и Мариела и Ники Василев са спечелили сумата, ми звънна телефона и г-жа Антония Първанова ме попита дали аз съм Петина и ми каза, че ние сме едно от четирите семейства на които даряват сумата от 5000 лв. за инвитро процедура. Да ви кажа, освен, че се разплаках, се разтреперих от вълнение и загубих ума и дума. Не си спомням много от това което ме питаха и отговарях, защото не съм и мечтала за подобен жест. Жест, които се случи в един много подходящ момент. Нямах представа откъде ще съберем пари за предстоящия ни опит и все отлагах разговорите с приятели и познати за заем. Беше ми неудобно вече и болно. Някои от момичетата знаят, че неможех да спя от притеснение и точно в този момент се случи това чудо. За мен е наистина чудо защото винаги досега както и за много други семейства ни е било трудно и сме се справяли сами някак си. Това беше нашият късмет и шанс, който пожелавам на много семейства. Започваме с инвитрото началото на април, и имам още от декември усещане, че ще ни е последното защото ще завърши с успех.
Благодаря на г-н Николай Василев, на г-жа Антония Първанова, на г-жа Деница Димитрова. Благодаря на Мариела и Стоян за сълзите, които са от щастие.
Благодаря ви Хора защото не всеки ден някой върши такива добрини.
И сега се вълнувам и изживявам оня момент.
Благодаря на Сдружение "Зачатие" - без вас нямаше да съм щастливо разплакана, а скоро ви обещавам да се похваля и с успеха ни:)
Благодарение на всички вас и ние ше бъдем родители:)
Бъдете благословени за добрините си.
Вероятно пропускам нещо но в момента емоциите вземат връх:)

Петина
*
Ох, мило Петенце, така се радвам за вас.
А април ще стискаме палци много, много силно!
*
Ееееееееехааа,Петинка,разтреперах се от вълнение и радост...това се казва хубава новина! :bighug:
 
Адски много се радвам за теб,за вас! :heartbeat: 

От сърце ви желая късмет другия месец - ние със сигурност ще стискаме палци,а док ще даде всичко от себе си както винаги,така че вярвам ще успеете! :goodluck:

Миличката душичка колко ли са те сърбяли пръстите наистина... :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Снощи съвсем случайно хванах предаването. Мариела и Ники Василев бяха страхотен екип. Поздравления.
     
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Гледах предаването страхотни бяха.Аз лично никога не съм харесвала Ники Василив,но сега вече ми стана симпатичен.Лиско честито миличка вярвам че ще успеете  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Лиско,толкова се радвам за теб :bighug:.
И аз гледах снощи бяха супер. :D
*
Здравейте,мили момичета!
Отдавна исках да споделя емоциите си с Вас,но се допитах до момичета от Зачатие и решихме да го направя след излъчването/пък и няколко дена не знаех къде се намирам от вълнение и щастие/.
Първо благодаря за положителните отзиви,щастлива съм,че Ви познавам,повечето задочно,други на живо.Зареждате ме с толкова много вяра и оптимизъм,от които всяка една от нас се нуждае,за да върви напред до щастливия финал :babyflips:
За предаването,всичко се случи като на филм,все едно не бях аз,от 5 часов път,в гримьорната и хайде снимаме.Идеята беше двамата със Стоян да играем с депутат от групата на НДСВ от Варна и когато ни разделиха,така се притесних/нали момчето ми е с три висши,а аз.../Останалото го гледахте..
Благодаря на екипа на Стани Богат за възможността да играем за тази кауза,благодаря на Господ,че спечелихме тази сума и нашето и още три семейства/всичките с по 2-3 неуспешни ин витро процедури/ да се изпълнят с вяра в доброто и сила,че ще успеем.Благодаря на г-н Николай Василев, г-жа Антония Първанова,г-ца Деница Димитрова за инициативата и подкрепата.
Да Ви кажа честно,разбрах какво се е случило,когато видях сълзите от радост в очите на Пламена,Кристина и Петина,а аз летях от щастие.Пък и да Ви пошушна на ушенце,невероятно е да чуеш от любимия -Гордея се с теб,любов моя.
 През цялата игра си казвах поне пет хиляди/не за нас,защото до последно ние със Стоян знаехме,че ще играем благотворително/,ураааа,сега още пет,хайде още пет,за още едно семейство,моля ти се Господи,ох,благодаря Ти и така ако можехме и още,но игра,късмет... 
Май стана объркано и дълго,но в момента преживявам всичко наново.

Прегръщам Ви,Момичета! :bighug:
Убедена съм, че ще успеем!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
поздравления!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Лиско,Meci,поздравления!Успешни процедури на вас и другите 2 семейства!
*
Браво ,гледах ви ,бяхте страхотни  :balk_47: Нямам думи за прекрасната инициатива !!! Желая на всички момичета ,успешни процедури и "да станат богати"  тази година с по-едно и повече бебчета !!!  :D :balk_602:
*
Петинка, Мариела - честито, момичета! Браво за чудесната игра и благородната инициатива! И да се похвалите с успешни процедури после!  :wink: :lol:
П.П. Ще направя малко отклонение. Гледах Ники Кънчев, когато беше гост на Цветанка Ризова. Тя го попита с колко е забогатял тази година, а той, сияещ от щастие каза - "С цели двечки!". Дано всички забогатеем тази година с по двечки!

*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Прекрасна инициатива!Надявям се само да не бъде последна,а да има много такива,за осъществяване на най-съкровенната мечта на всички :babyflips: :goodluck:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Снощи приятели ми разказаха за предаването - много много се радвам, тъй като познаваме Стоян лично. Прекрасен човек е и много се радвам за късмета му!
Дълго, страхотни новини :lol:
Лиско, честито, от сърце ти желая да е последна процедурата!
« Последна редакция: Март 04, 2009, 17:43:28 pm от Ganka »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Поздравление за инициативата! :D Пожелавам на всички двойки успешни процедури с поне едно прекрасно здраво бебче!
Петинка, честито мила, стискам силно палци за април!  :bighug:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Лиско, много се радвам за вас, направо се разревах тука пред компютъра като те прочетох.Убедена съм, че това ще е последния ви опит, защото ще е успешен :bfp1:
Вие го заслужавате, както и всички, които се борят за детенце.
Мариелка, невероятна игра направихте, гледах ви с удоволствие!Много се радвам и за вас и за другите семейства!Ще стискам палци за всички ви това да са последните ви опити! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано да има още такива добри хора и инициативи!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Браво Meci,  :balk_47:
Успех на всички семейства.  :crossfingers:
Лиско, април ще бъде твоя месец!   :balk_21:
*
Много Ви благодаря,момичета!
Дано положителните емоции и преповдигнатото настроение да се отрази благоприятно на всички ни и да се похвалим най-скоро с дългоочекваните :bfp1:
При нас нещата също назряват,преди процедура съм,но несмея да кажа кога,защото от опит знам,че нищо не е със 100%точност.
Обичам Ви и благодаря за подкрепата!
 :youwoman:
*
Мейси, Лиско  :bighug:
Успех!
*
Браво Meci73 Успех ти желая.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
:balk_47:Браво Мейси  :balk_47:Браво г-н Василев!
Гледах Ви и се изпълних с гордост и умиление!

Мейси  yahoo_17, и нека скоро прегърнеш мечтата си!

Лисуне :sunshine:, твоята мечта ще мирише на люляк!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:)И аз благодаря на всички ви за подкрепата и пожеланията:):):)
Мариела, страхотно представяне
Пете, Пламена,Кристина - успех, момичета !
Не съм гледала предаването и сега разбирам.

Петинка, много се зарадвах за теб! :D Успех! :)

Меси, поздравления за играта и успех и на теб!
Успех и на другите спечелили!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Успех момичета, сега прочетох темата и много се радвам за вас!  :D
*
Браво момичета! :D
Желая ви успех и с нетърпение ще очаквам вашите положителни тестове!
*
Честито, момичета!

Хайде, стискаме палци и следващият етап да е успешен!
Браво meci73, представи се страхотно! Желая ти успешна процедура април!
 А ти Лиско ме заразяваш с твоя оптимизъм! Дано прегърнеш мечтата си!
Успех на всички спечелили!!!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Покана!
« Отговор #37 -: Март 20, 2009, 19:07:55 pm »
Имаме покана да присъстваме на церемонията по връчването на ваучърите от Стани богат.
Събитието ще е този понеделник - 23.03 във Варна от 14.30.
Всички желаещи да присъстват са добре дошли в Регионален исторически музей (до общината) в зала Одесос.

Моля, организирайте се, за да има и наше присъствие там :) Знам, че е работен ден, но тези събития са много вълнуващи и важни. Освен това ще има и медии и ще можем да заявим позицията си още веднъж.

Чакаме снимки след това :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Ако съм във форма ще съм там ,като представител на фондация"ИСКАМ БЕБЕ"-Варна :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Днес връчиха ваучерите на девойките.
Имаше много медии и довечера менкайте новинарските канали да видите звездите.
Ами момичета желая ви леки,успешни и безпроблемни процедури :D
Ау, и какви чудни снимки съм ви спретнала :wink:
« Последна редакция: Март 23, 2009, 19:02:06 pm от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Вали....давай снимките тук, от тези които бяхме, едва ли има кой да се крие:):):)и без това ни снимаха откъде ли не:)

Беше много вълнуващо:)
Малко е да кажа колко съм впечетлена от г-жа Деница Димитрова и г-жа Антония Първанова.

Благодаря за пожеланията Вали:)Ще го изпялня аз това:)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
    :D Чак сега разбрах,че и Лиско е от "печелившите"  :wink:.Не съм гледала предаването,а от срещата във Варна научих за щастието на  meci73.Изключително много се радвам за вас,момичета!Желая ви успешни процедури! :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ето и малко снимки от връчването на ваучерите:)
Авторските права за снимките са на Валя, аз само спомогнах за публикуването им:):):)








Вероятно в утрешната преса ще има инфо. Гледах новините но не казаха нищо засега:)
« Последна редакция: Март 23, 2009, 22:35:24 pm от Lisko »
*
:D :D :D :D :D

Момичета, много се радвам за вас!  :D
Пожелавам на всички ви много здраве, късмет и успешни процедури!
Успех!


 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


Поздравления, момичета !
Нека късмета ( и силата  :lol:) е с Вас  :)
Успешни процедури...чакаме темите за следващите честитки :D
*
Благодаря Ви, мили момичета! :) :)
Моля се целия този позитивизъм, емоции и усмивки да помогнат за успеха ни в бъдещите процедури!!!
 На Vali :)  :balk_21:
Благодаря за подкрепата :bighug:
*
Поздравления, момичета! Лиско  :balk_21:
Нека тези ваучери ви сбъднат мечтата! И скоро всяка от вас има така желаната темичка  :bighug:
*
Току-що в обедните новини по нова имаше репортаж от връчването на вайчерите.
Момичета бяхте страхотни!Успешни процедури на всички!
Момичета,успешни процедури :crossfingers: yahoo_17.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Благодаря на всички за пожеланията:)
*
Леки, успешни и бебеносни процедури, момичета!  :D
*
Много сте хубави момичета! Успешни процедури  yahoo_17