0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #460 -: Март 20, 2015, 17:59:07 pm »
Desinka87-Надеждата никога няма да я губиш,лошото е,че е ходене по мъките,но когато видиш  :bfp1: знаеш че всичко си е заслужавало.Стискам ти палци и вярвам че скоро ще се случи.
Аз пък преди час си видях резултата на TSH,който изследвах на 03.02.2015г. и беше 3,4,което значи в норма,но висок за забременяване и ми увеличиха дозата за да го свалим,днес,45 дни слет новата терапия вместо да се понижил е с ниво-5,3.Естествено недоумявам как е възможно това,но във вторник съм при ендокринолога и тя ще си каже тежкатадума.С две думи,и аз съм разочарована!Предстои ми стимулация в края на месеца,а хормона скочил.Чудя се има ли смисъл от стимулацията при това положение?!И за това ще се допитам при прегледа...

krisi08-привет и на теб.Зацапване може да има и при наличие на бременност,така че стискам и на теб палци.Пиши пак дали е изчезнало,или...
Ужас ,ама колко ти е дозата сега?много е скочил,на мен за 45 дни бая ми падна  много се учудих .
Далинда,надявам се скоро да видя заветните  :bfp: и успех на всички в бебеправенето
« Последна редакция: Март 20, 2015, 18:25:19 pm от Desinka87 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #461 -: Март 20, 2015, 23:39:39 pm »
krisi08-привет и на теб.Зацапване може да има и при наличие на бременност,така че стискам и на теб палци.Пиши пак дали е изчезнало,или...
И аз уж така се надявах, но вече си тръгна М както трябва :( По принцип си контролирам емоциите във форума, но днес ми е доста тежко и доста си поплаках....уж съм на гости и нямаше да мисля за тези неща, но уви....Както и да е, нов месец нов късмет нали така :)


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #462 -: Март 21, 2015, 08:41:42 am »
Desinka87-Надеждата никога няма да я губиш,лошото е,че е ходене по мъките,но когато видиш  :bfp1: знаеш че всичко си е заслужавало.Стискам ти палци и вярвам че скоро ще се случи.
Аз пък преди час си видях резултата на TSH,който изследвах на 03.02.2015г. и беше 3,4,което значи в норма,но висок за забременяване и ми увеличиха дозата за да го свалим,днес,45 дни слет новата терапия вместо да се понижил е с ниво-5,3.Естествено недоумявам как е възможно това,но във вторник съм при ендокринолога и тя ще си каже тежкатадума.С две думи,и аз съм разочарована!Предстои ми стимулация в края на месеца,а хормона скочил.Чудя се има ли смисъл от стимулацията при това положение?!И за това ще се допитам при прегледа...

krisi08-привет и на теб.Зацапване може да има и при наличие на бременност,така че стискам и на теб палци.Пиши пак дали е изчезнало,или...
krisi08-привет и на теб.Зацапване може да има и при наличие на бременност,така че стискам и на теб палци.Пиши пак дали е изчезнало,или...
И аз уж така се надявах, но вече си тръгна М както трябва :( По принцип си контролирам емоциите във форума, но днес ми е доста тежко и доста си поплаках....уж съм на гости и нямаше да мисля за тези неща, но уви....Както и да е, нов месец нов късмет нали така :)
krisi08 Късмет през новия месец
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #463 -: Март 21, 2015, 09:24:55 am »
Криси, по празниците стават чудеса :) Желая на теб и на останалите момичета в месеца на Великден да стане и вашето чудо  :green_dust_1: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #464 -: Март 21, 2015, 09:51:11 am »
Здравейте дами. От известно време чета форума и днес най накрая се регистрирах. От миналия месец със съпруга ми правим опити за бебе. За жалост не видях така желаните две черти, но не се предавам. Имам инсулинова резистентност и пия сиофор. за сега стойностите на инсулина и кръвната захар са нормални. Надявам се на положителни резултати този месец.
« Последна редакция: Март 21, 2015, 11:14:43 am от anastasia_81 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #465 -: Март 21, 2015, 10:59:58 am »
Здравейте дами. От известно време чета форума и днес най накрая се регистрирах. От миналия месец със съпруга ми от миналият месец правим опити за бебе. За жалост не видях така желаните две черти, но не се предавам. Имам инсулинова резистентност и пия сиофор. за сега стойностите на инсулина и кръвната захар са нормални. Надявам се на положителни резултати този месец.
Успех!  :goodluck: :babyflips:
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #466 -: Март 21, 2015, 11:56:00 am »
Здравейте дами. От известно време чета форума и днес най накрая се регистрирах. От миналия месец със съпруга ми правим опити за бебе. За жалост не видях така желаните две черти, но не се предавам. Имам инсулинова резистентност и пия сиофор. за сега стойностите на инсулина и кръвната захар са нормални. Надявам се на положителни резултати този месец.
успех и от мен и аз съм с инсулинова резистентност и проблем със щитовидната жлеза ,за момента всичко е ок : ) Ще се случи чудото когато най -малко очакваме :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #467 -: Март 21, 2015, 13:39:16 pm »
Благодаря ви момичета. Да и аз мисля, че ще се случи тогава когато най малко очакваме. Гледам да не го мисля много. Действаме си по въпроса пък когато стане. Взела съм си тестове за овулация и смятам да ги използвам. Досега не съм ги ползвала.
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #468 -: Март 21, 2015, 14:01:33 pm »
Благодаря ви момичета. Да и аз мисля, че ще се случи тогава когато най малко очакваме. Гледам да не го мисля много. Действаме си по въпроса пък когато стане. Взела съм си тестове за овулация и смятам да ги използвам. Досега не съм ги ползвала.
Така и не схванах нищо с тея тестове ,когато забременях със сина ми беше точно от раз на същия ден бях си направила тест за овулация ама показа "-" обаче точно тогава съм заченала с него и съм сигурна в деня ,защото тогава успяхме да се засечем под завивките с мъжа ми :) сега не си и правя труга да си правя такива!Ходих при гинеколог ...за фоликумерия  :)
« Последна редакция: Март 21, 2015, 14:03:09 pm от Desinka87 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #469 -: Март 21, 2015, 14:47:36 pm »
Благодаря ви момичета. Да и аз мисля, че ще се случи тогава когато най малко очакваме. Гледам да не го мисля много. Действаме си по въпроса пък когато стане. Взела съм си тестове за овулация и смятам да ги използвам. Досега не съм ги ползвала.
Така и не схванах нищо с тея тестове ,когато забременях със сина ми беше точно от раз на същия ден бях си направила тест за овулация ама показа "-" обаче точно тогава съм заченала с него и съм сигурна в деня ,защото тогава успяхме да се засечем под завивките с мъжа ми :) сега не си и правя труга да си правя такива!Ходих при гинеколог ...за фоликумерия  :)

По принцип и аз в деня на овулацията съм с "-" тест ,това е нормално тъй като предните дни съм била с "+" тестове.Когато видиш "+" означава че овулацията ще настъпи до 48 часа.
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #470 -: Март 21, 2015, 14:56:46 pm »
аз забравих да питам гинеколожката при колко мм се пука фоликула
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #471 -: Март 21, 2015, 15:38:52 pm »
аз забравих да питам гинеколожката при колко мм се пука фоликула
Фоликул се пука при около 18-20мм.
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #472 -: Март 21, 2015, 15:51:43 pm »
Аха Благодаря ,аз сега се зачетах ,ама какви ли не работи пише !:)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #473 -: Март 21, 2015, 21:17:47 pm »
lilitu desinka87 благодаря много момичета :)
anastasia_81 добре дошла, скоро да си тръгваш :)
Shannel Мила ти си вече 10ти ден, бързо минава времето когато е от страни :) на вас ви е време вече за работа :)

Аз си бях казала че ако тоИ месец не стане ще свалям едни четири кила от зимните празници, за това започвам диета от понеделник :)


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #474 -: Март 21, 2015, 21:55:34 pm »
Krisi08 аз ти пожелавам да почнеш да качваш едни пухкави килограмчета.И аз се замислих ,че днес ми е 10 ден и се чудя кога да почвам с тестовете.lilitu се оказа права и предният ми цикъл беше 28  дена  а по-предният 31дена.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #475 -: Март 21, 2015, 22:06:38 pm »
Krisi08 аз ти пожелавам да почнеш да качваш едни пухкави килограмчета.И аз се замислих ,че днес ми е 10 ден и се чудя кога да почвам с тестовете.lilitu се оказа права и предният ми цикъл беше 28  дена  а по-предният 31дена.

Здравей, мила Shannel, ако съдим по предходните месеци, според мен можеш да започваш с тестовете. Ако О е около 16 ден отново , тест за О би трябвало да отчете около 14ти ден :) Стискам палци :)
« Последна редакция: Март 21, 2015, 22:10:14 pm от lilitu »
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #476 -: Март 22, 2015, 08:23:12 am »
Desinka87-Надеждата никога няма да я губиш,лошото е,че е ходене по мъките,но когато видиш  :bfp1: знаеш че всичко си е заслужавало.Стискам ти палци и вярвам че скоро ще се случи.
Аз пък преди час си видях резултата на TSH,който изследвах на 03.02.2015г. и беше 3,4,което значи в норма,но висок за забременяване и ми увеличиха дозата за да го свалим,днес,45 дни слет новата терапия вместо да се понижил е с ниво-5,3.Естествено недоумявам как е възможно това,но във вторник съм при ендокринолога и тя ще си каже тежкатадума.С две думи,и аз съм разочарована!Предстои ми стимулация в края на месеца,а хормона скочил.Чудя се има ли смисъл от стимулацията при това положение?!И за това ще се допитам при прегледа...

krisi08-привет и на теб.Зацапване може да има и при наличие на бременност,така че стискам и на теб палци.Пиши пак дали е изчезнало,или...
Ужас ,ама колко ти е дозата сега?много е скочил,на мен за 45 дни бая ми падна  много се учудих .
Далинда,надявам се скоро да видя заветните  :bfp: и успех на всички в бебеправенето


Desinka87-Вчера сутринта реших да отида си пусна изследване в друга лаборатория,и познай,TSH-3.08 единици.Направо не знам на кого да вярвам и кой резултат е актуален,а разликата между двата резултата е съществен!!!Във вторник съм при ендокринолог и ще видим какво ще каже тя.
krisi08-Няма лошо малко да си поплачеш,вероятно ти олеква,но пази сълзите за момента на радост,в който ще разбереш че си бременна.Аз въпреки,че съм на 37 години и нямам много време дето се вика,нито за миг не се отчайвам и не се разочаровам,че и този път не се е получило.Така че бъди позитивна,вярвам,че скоро ще ни се похвалиш.



Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #477 -: Март 22, 2015, 08:30:04 am »
Здравейте дами. От известно време чета форума и днес най накрая се регистрирах. От миналия месец със съпруга ми правим опити за бебе. За жалост не видях така желаните две черти, но не се предавам. Имам инсулинова резистентност и пия сиофор. за сега стойностите на инсулина и кръвната захар са нормални. Надявам се на положителни резултати този месец.

Вие сте на старта,значи,за съжаление,всички имаме странични заболявания,които оказват по някакъв начин влияние на желаната ни бременност.
Добра дошла при нас,тук е доста приятно като обстановка и лично аз знам,че не съм сама с такива проблеми и изяждам всяка буква от постовете на всички момичета.
Задава се един хубав празник и както каза krisi08,ставали чудеса,дано и за нас да станат.
Кураж момичета :bori_010:
« Последна редакция: Март 22, 2015, 08:32:12 am от ДАЛИНДА »



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #478 -: Март 22, 2015, 09:30:16 am »
Desinka87-Вчера сутринта реших да отида си пусна изследване в друга лаборатория,и познай,TSH-3.08 единици.Направо не знам на кого да вярвам и кой резултат е актуален,а разликата между двата резултата е съществен!!!
ДАЛИНДА, относно лабораториите, моят ендокринолог препоръчва да правя изследванията в тези, които не изнасят материал, т.е., след като ти вземат кръв, си я обработват там (на място). За причините, сигурна съм, сама можеш да се досетиш. При мен също са се случвали подобни недоразумения, но накрая всичко си идва на мястото. Много успех ти желая! :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #479 -: Март 22, 2015, 10:07:51 am »
Desinka87-Вчера сутринта реших да отида си пусна изследване в друга лаборатория,и познай,TSH-3.08 единици.Направо не знам на кого да вярвам и кой резултат е актуален,а разликата между двата резултата е съществен!!!
ДАЛИНДА, относно лабораториите, моят ендокринолог препоръчва да правя изследванията в тези, които не изнасят материал, т.е., след като ти вземат кръв, си я обработват там (на място). За причините, сигурна съм, сама можеш да се досетиш. При мен също са се случвали подобни недоразумения, но накрая всичко си идва на мястото. Много успех ти желая! :)
Zlateto  много си права за лабораториите които взимат кръв и след това я носят да я изследват на друго място. Лично аз от моя опит съм избрала да си правя изследвания в болница, защото според мен резултатите са по точни , а и се пускат изследванията веднага след взимането на кръв. Аз живея в София и близка до вкъщи болница е Токуда. Доволна съм от тяхната лаборатория.
Днес за първи път си правих тест за овулация , но естествено е отрицателен. Мисля че малко подранявам с тестовете, но се притеснявам дали въобще имам овулация. Малко ме болят яйчниците но това може и да е от изстиване.Мерих си и температурата но го карам на замръзване :D 36°.
« Последна редакция: Март 22, 2015, 10:15:28 am от anastasia_81 »