0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мнение за Д-р Кирчева
« -: Март 23, 2005, 12:42:26 pm »
Зравейте!
Аз съм нова и не съм изчела всичко във сайта, затова искам да ви попитам - Д-р Кирчева наистина ли помага при мъжки фактор или всичко е само празни приказки?
Моят мъж е против ИКСИ и не ми остава друга възможност освен алтернативната терапия
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #1 -: Март 23, 2005, 13:28:01 pm »
Ще споделя нашия резултат без да коментирам Бяхме с 0 с-ди и пълна азоспермия! Сега сме с около 47% и с диагноза астенозооспермия! Моят мъж пие билките от близо година и половина! Предупреди ни че лечението ще продължи близо 2 години!  
Всеки сам преценява какво лечение да избере!
Желая ти успех!!!
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #2 -: Март 23, 2005, 13:42:49 pm »
хееей, Яна, Браво бе !
А кажи ми каква е концентрацията ви на милилитър сега?
Моят мъж още ги пие билките заедно с другите витаминчета и илачи  :)
При нас минаха двете години обаче ... Но все пак има напредък макар и малък.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #3 -: Март 23, 2005, 13:54:51 pm »
Цитат на: cygnus
хееей, Яна, Браво бе !
А кажи ми каква е концентрацията ви на милилитър сега?
Моят мъж още ги пие билките заедно с другите витаминчета и илачи  :)
При нас минаха двете години обаче ... Но все пак има напредък макар и малък.
(

Чак за браво не сме! По-важното е че макар и малко ги има тези опашатковци! Продължаваме пък ако успеем лятото може и да направим един опит инвитро! Това са последните резултати с-мата я правихме при Мелита! Но обема е малък доколкото знам! Олигоастенозооспермия макар и по-голямо е по-добре от пълна азооспремия!
обем 1,7 мл, ветчяване - 15 мин., вискозитет - 0, лемкоцити - в норма, аглутинация - не, дебрис - да, желатинови конгломерати - да, рН 8,0, концентрация в мл - 312 500, общ брой сперматозоиди в еякулата - 531 250р подвижност - нормокинетични 40%, хипокинетични - 13%, акинетични - 47%.
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #4 -: Март 23, 2005, 14:05:29 pm »
Яна, много се радвам, че нещата при вас вървят напред  :D
Дано по-бързо се оправи мъжът ти и по-скоро да гушнете вашето бебче  ylinfant
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #5 -: Март 23, 2005, 14:10:52 pm »
Цитат на: iva24
Зравейте!
Моят мъж е против ИКСИ и не ми остава друга възможност освен алтернативната терапия


а защо е против ИКСИ твоят мъж? интересно, за втори път чета, че съпругът е против този метод и се чудя какви ли са мотивите?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #6 -: Март 23, 2005, 14:55:12 pm »
Абе какви са тези претенции! И аз искам да си легна да се гушна и хоп  бебче! На нас да не ни е по -хубаво да ни човъркат и да ни имат за опитни зайчета! Не искал ИКСи! Хм!
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #7 -: Март 24, 2005, 08:29:54 am »
Първо цента не го устройва, защото ни искат над 6 000 лв. И второ заради наместа в божиите работи (нали има някаква опасност плода да не е нормален).
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #8 -: Март 24, 2005, 10:46:04 am »
Божии работи! Ако толкова им вярва да ходи да се моли той да го излекува! Аномалии в плода се получават и при съвсем спонтанни бремености! Ако толкова иска дете а не кола например тези пари се събират! Ако няма друг вариант!
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #9 -: Март 24, 2005, 11:33:53 am »
Права си естествено, Яна! При нас май всичко опира до липса на желание. :cry:
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #10 -: Март 24, 2005, 12:27:30 pm »
Аз явно съм много назад с информацията, тази д-р Кирчева къде може да бъде намерена? Интересувам се живо особено след постинга на Яна, че все пак са преодолели пълната азоспермия!
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #11 -: Март 24, 2005, 12:35:08 pm »
Флайбой, не е само Яна  :)  И на нас ни помогна много, защото и при нас имаше само единични акинетични сперматозоиди в началото. Но лечението е много бавно ... Месеци и години понякога. Лошоте е, че при нас се закова на едно положение вече цяла година и не мърда нагоре. Затова и започна да пие и витамини и антиоксиданти мъжа ми допълнително. Ние задължително при всяка нова доза билки правим успоредно спермограма в хубава лаборатория или медицински център.
координатите
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #12 -: Март 24, 2005, 12:40:17 pm »
Само да кажа, че четох, че Q10 помагал за спермообразуването
Матей - 1.04.2006 г
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #13 -: Март 24, 2005, 12:45:52 pm »
Мда, Вени, има го в "Оксибор Форте": Проантоцианидин, коензим Q10, селен, вит А (бета каротин), вит. Е, вит. C, мед, цинк, магнезий, манган.
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #14 -: Март 24, 2005, 13:07:17 pm »
Благодаря, миличка Сигнус! Приятелят ми пие всеки ден по една таблетка Центрум и допълнително три пъти дневно  Спимен форте и вит. А, С и Е, да му взема ли и Q 10?? А и тоя магарешки бодил дето го чета из форумите, за какво точно помага? Съжалявам ако задавам банални за вас въпроси, но при нас се получи тотален срив - до скоро смятах че проблемът е при мен и изчетох всичко каквото намерих за ендометриоза, за различните кисти и тумори /каквито бяха няколкото "диагнози" при мен, едната от които дори "тумор на яйчника 6 см. прилича ми на доброкачествен" !!! И изнеднъж ми казаха - дотук всичко ти е наред, а приятелят ми изтряска ужасяваща спермограма, та сега тръгвам да проучвам мъжките проблеми!! Да полудееш нищо не е! :evil:
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #15 -: Март 24, 2005, 13:13:24 pm »
Флай, ами не знам дали се продава отделно и в каква дозировка се пие.  Видях го само още миналата седмица, че влиза като съставка на Оксибор. Трябва да питаш лекарката задължително.
Защо не я помолиш да те посъветва каква комбинация от витамини и антиоксиданти да пие? Сподели после, моля те!
Магарешкия бодил и него момичетата казват, че помагал за подобряването на спермограмата. Добре, че ми напомни днес да ходя да купя ;)
Късмет! Ще видиш, че ще се оправите.
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #16 -: Март 24, 2005, 13:22:42 pm »
Флай, според мен е по-добре да се пие Спимен а не Спимен - форте. Фортето е повече за проблеми с потентността.
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #17 -: Март 24, 2005, 13:34:59 pm »
Значи, Савова ми каза че трябва да пие витамини А, С и Е. Аз я питах за Спимен форте дали е добре и тя каза да. Но това беше разговор по телефона, а довечера ще разговаряме по подробно. А иначе и двамата пием Центрум - в него има доста неща събрани. А тоя бодил от аптеките ли го купувате и в каква форма се приема?? Четохме с любимия една статия за пункцията на тестиса или биопсия, вероятно я знаете, и все повече се замислям дали няма да е най добре да се направи - за да се проверят семенните каналчета /казват, че при азоспермията най често там е проблемът/. Но къде и при кого??? Ние сме пациенти на МЦ Репр. Здраве, но досега сме контактували само с моята лекарка, а дали там биха помогнали и на него?? :?: А някак си не мога да си представя 2 години да чакаме да видим няма ли да има ефект от билките, та тепърва после да пробваме инвитро...
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #18 -: Март 24, 2005, 13:36:08 pm »
А каква е разликата между Спимен и Фортето?
*
Мнение за Д-р Кирчева
« Отговор #19 -: Март 24, 2005, 13:42:16 pm »
Ами явно съдържат различни билки, защото зная че за подобряване на спермогенезата се препоръчва Спимен, а Спимен форте влияе повече на потентността . Формата на самите хапченца също го подсказва.