0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Молба (подсилване на имунитета)
« -: Юни 26, 2007, 11:00:30 am »
Дайте ми съвет какво да се пие за засилване имунната система изобщо.
« Последна редакция: Април 22, 2008, 17:59:37 pm от borovinka »
*
Re: Молба
« Отговор #1 -: Юни 26, 2007, 11:03:11 am »
алоето знам, че много помага. но май не трябваше да се пие след овулация?
« Последна редакция: Юни 26, 2007, 11:52:18 am от Pippi »

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Молба
« Отговор #2 -: Юни 26, 2007, 11:04:55 am »
аз съм много доволна от рецептата на Лали, за прополисовия разтвор. има го и готов по аптеките. :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Молба
« Отговор #3 -: Юни 26, 2007, 11:40:01 am »
Дайте ми съвет какво да се пие за засилване имунната система изобщо.
Преди време ядях по една лъжичка от смес на мед и лимони , всяка сутрин на гладно , целогодишно и наистина се чувствах много тонизирана и  не се разболявах. Освен , че е полезно за кожата и  стомашно - чревния тракт , засилва и защитните сели на организма. Спрях , защото ми омръзна.  :oops:
Re: Молба
« Отговор #4 -: Юни 26, 2007, 12:07:23 pm »
След като се консултирах с имунолог пих "Имунобор"-10дена по 2,следващите 20 дена по 1.Останах доволна,не съм се разболявала,но е добре да се посъветваш със специалист.
*
Re: Молба
« Отговор #5 -: Юни 26, 2007, 14:44:24 pm »
Пих по схема 2 месеца имуномодулатор + Цитросепт, след време задължително ядях по един грейфрут на ден, лимоновия сок изцеден във вода и/или по един портокал. По същото време започнах и здравословно хранене, което спазвам и до днес. Мисля, че е важно пиенето на каквито и да е витамини и добавки към храната, съпроводено също и с правилно хранене. След смяната и на хранителният ми режим, мога да кажа, че ми се засили имунната система, защото вече не ми излизат херпеси, а те излизат когато имунната с-ма е слаба. А също така и свалям килограми, но не стоя гладна. Успех :)
Re: Молба
« Отговор #6 -: Юли 15, 2007, 11:30:37 am »
Ние сме пили Имунобор. И рецепта с алое и вино...не знам пропорциите - нещо се кисне, ама майка ми я беше направила. За повишаване  на имунитет при мен поне много добре подейства и един буркан мед с 25 стръка индрише/интир/+1-2 лимона/сока/. Индришето се  смачква да сатне като кашичка и се смесва с меда и лимонтие и се яде по 1-2 лъжици. Аз бях с анемия - 99 хемоглобин и за 2 седмици ми скочи на 120.
Ако се страхуваш от бабини рецепти Имунобора поне беше много ефективен в началото. Дано не са го развалили.
Re: Молба
« Отговор #7 -: Април 20, 2008, 17:10:04 pm »
Аз си купих Имунал Форте на ХербаМедика. Изпих една опаковка и мисля, че съм доволна. Мъжът ми беше болен от грип и въпреки, че сме почти по цял ден заедно и спим в едно легло не го прихванах от него. Пия също сутрин и вечер по 10 капки Биоцитрин.