0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    leidi -68

Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #40 -: Декември 16, 2006, 18:30:30 pm »
Курвалинка, ..... с линк, само дето линка ти го няма за да те видим ,страшно ме ядоса и ако си  пред очите ми, ще те ръсна  със светена вода или с божия кръст че да вземе да осетиш какво приказваш. Да не си се надрусала или си пияна,да си ти живи и здрави дечицата и се моли ти на бог да не се случи на твойте деца,моля момичетата да ме извинят за думите ми но страшно много се ядосах.Почвам да си мисля вече че, нашите родители или дядовци и баби са сгрешили някъде и ние носим последствия-това го казвам по повод думите на тази майка КУРВАЛИНКА
« Последна редакция: Декември 17, 2006, 18:00:23 pm от Lali »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #41 -: Декември 16, 2006, 19:45:21 pm »
                 *****линка, *****линка,
                 явно си една гадинка.
                 Айде недей поучава,
                 че Господ на такива като тебе
                 не прощава!
                 От думите си ти се засрами
                 и веднага се извини!
               

   П.П.Пфу,че и мен ме ядоса!
« Последна редакция: Декември 16, 2006, 19:50:11 pm от baracuda »
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #42 -: Декември 16, 2006, 21:17:25 pm »
Оф, няма да яхам метлата, ще съм добро дете. Ама не мисля, че ника е свързан със светостта - просто жената е к* по душа. Тези за жалост са най-лошите.
Скъпа моя, аз имам дете, не съм го правила, създала съм го с любов и желание. Пък че съм бодлива крава - бодлива съм. Ама Господ и рога ми е дал и е знаел що ми ги е дал. Щото не съм роб и не съм мърша, а се боря за това, което ми е най-свидно. И не забравям да се преклоня пред него и да му благодаря, не за друго, а че ме е "наказал" така, за да мога после да усетя колко е сладко да си майка. Защото твоите "създадение" 3 деца, така и не знаеш какво е да си ги искал, да си ги чакал, просто си ги получила ей така, наготово.
Пък да не говорим на какво ще ги научиш, ти дето говориш за Господ - ами чуй се само??? Как не те досрамя да говориш така, че и така да се кръстиш??? Аз бих ти натрила устата със сапун :brush:, като на непослушно дете. Въпреки че се съмнявам, че в глупавата ти глава и тъмната ти душа ще влезе и дума от това, което са ти казали
Момичета, вие сте чудесни хора, борбени жени и ще станете страхотни майки! Аз нямам съмнения в това. Просто малко по-стръмен е пътя и по-дълъг. Аз знам, че ще дойде и вашето време :balk_21:

 :balk_602:
*
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #43 -: Декември 16, 2006, 21:58:38 pm »
                 *****линка, *****линка,
                 явно си една гадинка.
                 Айде недей поучава,
                 че Господ на такива като тебе
                 не прощава!
                 От думите си ти се засрами
                 и веднага се извини!
               

   П.П.Пфу,че и мен ме ядоса!
чак и аз се ядосах, а съм телец - най-спокойната зодия на света, ама като се ядосам - доста бодлива ставам, както и Ганка  каза "Пък че съм бодлива крава - бодлива съм".
Познавам няколко жени, близки на мои познати, които просто така бременеят и раждат и не се замислят дори, да не говорим за някакви изследвания да правят....
и те така разсъждават: щом нямаш деца, значи така трябва, той Господ си знаел работата, и неща от сорта
понеже не съм от най-вярващиге, та си позволих една такава "жена" да я питам: Ама той лично ли ти каза, че така наказва, при което тя ме погледна и каза : Ама ти обиждаш ли се? " ???
нямам думи
Момичета, въпреки че досега съм забременявала без проблем (няколко пъти) нямам дете и според такива хора, като тази, която цитирах по памет"Явно не съм заслужила или по-точно  - точно това съм заслужила"
ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ
Мели, благодаря и от мен
*
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #44 -: Декември 17, 2006, 00:35:19 am »
                 *****линка, *****линка,
                 явно си една гадинка.
                 Айде недей поучава,
                 че Господ на такива като тебе
                 не прощава!
                 От думите си ти се засрами
                 и веднага се извини!
               

   П.П.Пфу,че и мен ме ядоса!

 :lol: Баракудка!  :bighug:
Alexandra
*

    tedi91

  • ***
  • 275
  • Аз обичам моя съпруг!
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #45 -: Декември 17, 2006, 09:27:31 am »
Абе,момичета,що за майка на три деца ще си избере подобен ник!?Ама много ме ядоса тази жена,добре че няма начин да се срещнем :bonk: :balk_198:


*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #46 -: Декември 17, 2006, 13:39:52 pm »
Винаги имайте едно наум - може да няма деца, може изобщо да не е жена.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Аз ли нещо не съм добре?
« Отговор #47 -: Декември 17, 2006, 20:16:22 pm »
Винаги имайте едно наум - може да няма деца, може изобщо да не е жена. :lol:
И на мен ми хрумна това. Все пак  майка с този ник?!? Малко е странно нали? Докато някой задръстен комплексар като нищо би се кръстил така.
Абе незнам мъж ли е жена ли е ама има жени дето като родят едно или повече деца и се мислят за много голяма работа. Пред такива с проблемно забременяване се държат сякаш са поставили световен рекорд или очакват Нобелова награда. На една такава дето се опитваше да ми дава акъл от позицията на раждала - разбирай всичко знаеща - и обясних, че ако с раждане се поумнява циганките в Шекера трябва да са прафесорки. Ама тъпото си е тъпо не вдява и туй то.