0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #200 -: Юни 03, 2010, 10:14:36 am »
Цитат
Лейла, пиши после какво е казал Балев! Успех и дано нямаш проблеми
Раши ,
същата вечер бях и при доцент Балев ,според него водите наистина са  на долната  граница и ще трябва да се наблюдават на 2 седмици.Иначе всичките органи са в норма ,включително и бебречетата на плода.Засега ,чула съм ,че ще трябва повечко да се пие вода,та ще наблегна на нея.
Слънчев ден на всички :)
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 10:17:20 am от Leila »

Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #201 -: Юни 03, 2010, 10:16:37 am »
Благодаря ви момичета за съвета,не съм звъняла на док.защото то си беше еднократно,вече го няма  :D ,явно е било от прегледа  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #202 -: Юни 03, 2010, 10:28:11 am »
Ее, хубаво, че сте добре и двечките :)

Лейла, щом трябва пийвай водица, пък да видим.


Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #203 -: Юни 03, 2010, 10:30:41 am »
Мънкич, добре дошла в най-прекрасната тема! Всичко да върви по мед и масло, и здраво бебче да гушкаш около термин!  :lol: :lol: :lol:
Аз също на два пъти имах такива зацапвания и вземах но-шпа, кажи на Док за всеки случай, но не е страшно. А за пулсациите те разбирам напълно - и на мен това ми беше най-вълнуващия преглед.  :lol:
Гледам всички си имат някакви болежки, аз затова няма да се оплаквам от моята сенна хрема. Ще преживеем някакси.
Рашинка, как е коремчето? Видяхте ли му вече атрибутите на мъника? :)
Анизи, честита количка, да си я ползвате със здраве с наборчето!  :D
Малко отчет: вчера бяхме на ЖК, бебчо е 2800 грама, казват, че е едричък, но пък и ние с таткото нали сме си ръстови.  :) Вече сме финализирали покупките, остана само количката, но и тя е избрана. Багажът за болницата е стегнат за мое лично успокоение, но Док каза, че вероятно ще си издържим до термин. Сега само се наливам с прясно мляко и ям по сто тона плодове и краставици на ден, не знам какво ми става, ама е странно менюто. :) Ходя упорито и на лекции за бъдещи родители, даже и таткото го замъкнах веднъж и много му хареса, има някои доста полезни неща. Та това са новините от нас!
Леко бременеене на всички и леки финални метри на наближилите термините си!
Галки по коремчетата!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #204 -: Юни 03, 2010, 10:31:45 am »
Момичета, моля ви посъветвайте ме към коя клиника да се обърна, за София. Става въпрос за майка ми,иска братче да ми ражда  :) та да се прегледа - ще стане ли нормално изобщо. Тя се притеснява, че има малко яйцеклетки останали. ( С донорски не иска, желанието и е да има дете от втория си мъж, а не просто да има дете ).

Аз исках при Стаменов да я запиша, но там първите свободни часове са за 2012  8O
Нямаме толкова време...

ПП: Погледнах в библиотеката клиниките, но почти нищо не ми говорят...
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #205 -: Юни 03, 2010, 10:48:25 am »
Раиса, на колко години е майка ти? Питам, защото предполагам знаеш за ограничението за ин витро със собствени яйцеклетки до 43 години. За инсеминация възрастта е 45 години. Иначе мисля, че в клиниката на доц.Щерев и при д-р Владимиров би могла да и запишеш по-ранен час.
     
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #206 -: Юни 03, 2010, 10:49:34 am »
 :Катя Тодорова ми е отговорила,че за сроковете на бременноста ми тези стойности били съвсем нормални и даже само ,ако имам главоболие да увеличавам Бромото,че няма никакъв риск нито за мен след като бебето не изостава и няма проблем с него.Сега ми остава само да чакам прегледа при очния,от него ще е последната дума за раждането:wink:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #207 -: Юни 03, 2010, 10:50:17 am »
Мънкич, ха честито официално  :heartbeat: Не съм се съмнявала в теб и в успеха ти, нали все пак 2010 е твоята година. Лек път обсипан с цветя и страхотни преживявания към срещата с малкото маймунче!  :bighug:
Скарлееет, бях се замислила къде се губиш. :bighug: Наминавай по-честичко вече за да не изпуснем някоя хубава новина. Набора е порастнал, да му кажеш да се държи там на топло поне до 13.07.
Лейла, пий водичка пък ще стискаме палци всичко да е наред.
ГБГ, всичко ще е наред пък дори и със секцио - не е толкова страшно  :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #208 -: Юни 03, 2010, 11:27:55 am »
Скарлетче, ти наистина се изгуби ей ;) При мен засега бебо е мъж. Утре съм на ФМ и пак ще го погледнем да видим има ли пишка или не ;) Ти къде ходиш на лекции?

Раис, ама наистина на колко години е майка ти? Тя да не би да иска просто да и изброят антралните фоликули, а не да прави ин-витро? Иначе при Владимиров ще чакате 1-3 месеца за първоначален преглед - не е чак толкова много.



*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #209 -: Юни 03, 2010, 11:59:45 am »
Раши, честит ти мъж-с тебе ще купуваме коли и пушки. Аз да ви се похваля, таткото е купил обиколник по своя инициатива. Стана ми много мило.
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #210 -: Юни 03, 2010, 12:11:45 pm »
 Да се запиша в най-хубавата тема, забременях след четвърти опит ин витро- замразен трансфер, дано всичко е наред докрая.
 На всички лека и спокойна бременност и здрави бебчета около термин!


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #211 -: Юни 03, 2010, 12:31:44 pm »
Добре дошли на speranza sempre и Мonkey пожелавам ви лека бременности по едно прекрасно здраво бебче на финал!
Лейла стискам палци всичко на е наред и да се увеличат околоплодните ти води, почивай си повече и бъди спокойна.
Аз скоро не съм писала, защото при мен е пълно еднообразие, стоя си в къщи, лежа през повечето време, вече от няколко дни ясно усещам бебка как ме рита и побутва, даже си въобразявам, че всяка сутрин към 10,30 започва де се обажда и бунтува и си мисля, че тогава се буди  :D.
Приятен ден на всички момичета и погалете коремчетата! preggo
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #212 -: Юни 03, 2010, 12:36:15 pm »
Хихи, Таис, това е много хубаво, пу пу ;)

Сперанза, радвам се да те видя тук! Честитоооо! :)

Шани, ще купуваме камиончета, къде ще ходим :)


Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #213 -: Юни 03, 2010, 12:51:05 pm »
Здравейте милички  :wink: .Ние  сме си вкъщи с малката .Чувството  е невероятно :D .Имаме си момиченце 3 300 ,49см. и се казва Йоана.Родих на 21ви в 17.30 много тежко раждане и ако мога да върна времето бих се замислила дали да протече всичко пак така.Сега почти нямам кърма заради стреса ,възпалението на конците ,всичко.Дано не съм ви уплашила ,но най -малкото се замислете дали да раждате в държавна болница.Целувам ви и успешен финал на всички от сърце.Ето ни и нас  http://goskata.snimka.bg/?profile,albums
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 12:54:45 pm от goskata »
 
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #214 -: Юни 03, 2010, 12:56:27 pm »
Гошката, честито ти съкровище. Да ти е жива и здрава момата и много да те радва.Снимката изисква парола-искам да я видя, ама нъц.
Добре дошла и на Сперанца семпре-лека бременност и здраво бебе на финала.
Раши, както си наблизо можем да си спретваме разходки с колички, дай боже.
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #215 -: Юни 03, 2010, 12:58:30 pm »
Лейла ,дано скоро всичко се нареди и да нямаш повече притеснения :)

Ей Тайсче тази розова линийка в тон с памперсите ли ще е ? :D
и да се явяваш по често тук както и Скарлетчето  :)

Раши ,Шани нали трябва и мъже да имаме да ни пазят дамите :)

speranza sempre, още веднъж честито от мен и добре дошла при нас :)Здрав бебок около термин ти желая.

goskata  :)Честито ви принцеса Йоана ,да ви е винаги здравичка и засмяна.Съжелявам ,че раждането е било тежко но съм сигурна че като си гушнеш малката душичка и всичко ще забравиш след време.
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #216 -: Юни 03, 2010, 13:05:10 pm »
парола 260783   :D
 
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #217 -: Юни 03, 2010, 13:09:53 pm »
Оф да, аз забравих ограничението. Майка ми е на 47 .
Дори като сама си плаща процедурата няма да може, така ли ?
( то може да не се стигне до там, но принципно )

Една нейна съученичка ( 48 г. ) е родила първото си дете тази година. Инвитро ...

Сперанца здравей !  :D Честито ти сладоледче  :D Леки и безпроблемни оставащи месеци!

Рашинка честит мъж! Искам и аз (живот и здраве) да бутам с вас  :lol:

 :D днес съм на ФМ...ох ох хо  :lol:

Готска важното е добрият финал  :bighug: Честито ти съкровище ! :babyflips:
Аз бих била благодарна да разкажеш малко повече за раждането, къде, при кой..( ако/когато можеш разбира се )

О мишленцето какво е сладко !!! :D вярвам всичко си забравила, щом си я видяла...
Да ти е жива и здрава и мноооого да я радваш!
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 13:14:29 pm от Raissa777 »
*
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #218 -: Юни 03, 2010, 13:13:01 pm »
Goskata, ама тя е страшна красавица, много сладко и много оформено бебе-пу,пу, пу да не му е уроки. Още веднъж честито.
Re: Тема на бременните № 62
« Отговор #219 -: Юни 03, 2010, 13:21:09 pm »
Сперанца добре дошла!! Леки :cloud9: ти пожелавам!!
Раши честити ти сините гащички :sleepingbabyboy:

Госката ,каква сладурнака е само!!Да ви е жива и здрава и само да ви радва!!
Ще чакаме разказа за раждането :oops:
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 13:24:14 pm от Leila »