0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой знае ли до кой номер са стигнали в "Олимед"?Ние вече 5 месеца чакаме и никой не ни се е обадил.Моето номерче е 9761.И друг въпрос имам:След като подпишем заповедта тогава ли ще се направят имунологичните и генетични изследвания,ще се чака сигурно 3 месеца и чак тогава ли ще е процедурата или не?
mishiniq, ето тук може да видиш как вървят номерата, като гледам има още доста докато стигнат до твоя номер.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.msg810338#new

За имунологичните и генетичните не е нужно да имаш излязла заповед, може да ги направиш и сега ако не искаш после да ти се струпат много разходи.
Един котролен преглед или/и разговор с доктора и готово :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Аз се обадих до фонда в София и ми казаха за Юни - Юли ще се обадят,но мисълта ми е,ако сега ги направим изследванията колко месеца срок имат те и колко време се чяака за резултатите.Аз знам за 2-3 месеца и то от форума,никой не ми казва нищо от клиниката.
Имунологичните и генетичните изследвания се правят веднъж и това е.Те нямат срок.Генетиката ти не се променя.
Момичета,много ви благодаря за бързите отговори,много сте точни.
А знаете ли какви други изследвания мога да направя преди да ми се обадят за заповедта?
Зависи какво сте изследвали до сега и какъв е проблема при вас.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте момичета,аз сега започнах стимулация във Олимед но преди 2 години имам неуспешно инвитро пак там но като слушам тези отрицателни коментари към Олимед искам да отбележа че когато беше моят първи опит там се запознахме с още едно семейство които направиха инвитро.При тях опита беше успешеен и сега се радват на момченце което е на 2 години вече.Значи при нас всичко вървеше много добрекато започнем от изследванията които се правиха в Плевен до стимулацията ,много лекарства ми останаха тогава.Но за съжаление моят беше неуспешен,но както и да е животът продължава одобриха ме за инвитро по фонда и ноември когато отидох на преглед за да започнем процедурите се оказа че имам ЛУФ и се започна един омагьосън кръг след 5 месеца на Лукрин и неповлияване от страна на фоликула ми откриха ХИДРОСАЛПИНГС и така отстранихме тръбите в Военна болница Варна и сега започвам с стимулацията .Между другото останах много доволна от отношението на всички там имаше една др.Цветкова която в последствие напусна Илимед коята ми водеше всичко от стимулацията да трансфера със другото момиче нещата вървяха паралелно също при др.Цветкова и така кажете ми сега кой не си е свършил работата.та това ми се искаше да споделя с вас .Успех на всички момичета и се надявам този път да имаме успех. :) :) :)
iva3275, в една клиника колкото доволни, толкова и недоволни :wink:
А за коментарите, моето лично мнение, е че човек трябва да е достатъчно информиран, за да може сам да прецени, а не да се води изцяло от критиката, която често пъти е неоснователно пресилина.

Успешна стимулация и положителен резултат след края на процедура  yahoo_17 :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Много благодаря Радосттинка, значи и аз съм на същото мнение нима др.Стаменов няма неуспешни опити че всички се бутат пари него?
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Разбира се ,че д-р Стаменов също има неуспешни опити,всички имат.....аз лично не желая да се бутам в неговата клиника,и да чакам с години да ми обърнат внимание,нищо,че имам час от миналата година юли,за тази година май..!Това е едно безкарйно чакане!
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Хеййй,момичета,къде стее???Да повдигна малко темичката,че никой не пише вече тук.Аз очаквам утре да ми се обадят от фонда с готова заповед за втори опит и заемаме позиция за старт.Надявам се този път всичко да е е наред и да се радваме и ние не само на положителен тест,а и на безпроблемна бременност Дай Боже...                      Пожелавам успех на всички  :bori_002: :bori_015: :bori_011:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Имунологичните и генетичните изследвания се правят веднъж и това е.Те нямат срок.Генетиката ти не се променя.
Генети4ни веднъж,но имунологията е променлива и се правят понякога контроли и всеки месец :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Етоо,обадиха ми се....На 27.04 отивам за заповед  :cheerleader: :dance2: и аок всичко е наред май месец започвам стимулация...Успех на всички... :bighug:
doddo, хайде дано няма проблеми и стартирате още през Май :)
Може да се засичаме в клиниката значи :wink: и ние плануваме през май да започаме освен ако усложненията при мен не продължат да ни създават проблеми :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Радостинка,ще се радвам да се видим.Пожелавам ти да нямаш никакви проблеми и да стартирате.Може да се уговорим за кафе някой ден.Във вторник на 19.04 ще съм на преглед към 14.00ч.и после ще пием кафе с още две момичета.Ако решиш се присъедини...
doddo,браво мила!Пожелавам ти този път да няма никакви проблеми.Всичко да протече по мед и масло и да ни зарадваш с положителен резултат.Пожелавам го на всички борбени момичета!
Радостинка,ще се радвам да се видим.Пожелавам ти да нямаш никакви проблеми и да стартирате.Може да се уговорим за кафе някой ден.Във вторник на 19.04 ще съм на преглед към 14.00ч.и после ще пием кафе с още две момичета.Ако решиш се присъедини...
На 19,04 няма да мога, следващата седмица нямам ходене до клиниката, а да изляза от работа само за кафе ми е съвестно, и без това достатъчно често излизам за прегледи и изследвания, че как ме търпят още :)
Инече ще съм там на 26 сутринта съм там за влагалищен секрет, а на 29-ти имам час при Симеонова, да видим какво ще правим, че се закучиха нещата заради тези микробиологии все с един и същи бацил... :(

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Дори,много се радвам че си получила най-после заповед. Надявам се, този път като се виждаме, да не е по клиниките, а в морската градина и да бутаме РК4+Б1,Б2 ....
/ т.е. ръчна количка с 4 колела  :lol: + бебе 1, бебе 2... /. Аз съм само малко след теб. Ще ходя в София на 29ти, защото на 27ми не ми е удобно. А и с таткото решихме да сменим клиниката,но да знаете ще продължавам да чета тук какво пишете и стискам палци на всички.
*
Иве,радвам се за теб,миличка!Разбрах,че сменяте клиниката от Герито.Пожелавам ти много успех и дай Боже другото лято да бутаме заедно колички в морската...
Радостинка,на 29-ти и аз съм на преглед при Симеонова и да си занеса заповедта,че на 2-ри ми съпада Лукрин,ако всичко е наред на прегледа...,така че може да се уговорим и тогава за кафе,за обмяна на опит  :lol: :lol: :lol:
Хубава вечер на всички и много приятни емоции...