0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За лукрина-не мисля,но по-добре я свали и гледай да отстраниш причинителя.За стимулацията е добре да си абсолютно здрава.Стискам палци.
  
Много ти благодаря хубаво е че ви има утре все пак ще кажа на Тонка преди да ми сложи лукрина
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #362 -: Април 28, 2010, 20:31:38 pm »
Ехоо  аз съм нова  в този форум искам да попитам има ли момичета които скоро ще правят  инвитро в Олимед аз  пред втори опит на 2.05 ще ми слагат лукрина  от 10ч. съм записана. От варна съм и си мисля че ще ми е добре да си споделям с някой  предстоящата процедура,  за да мине по бъзро времето. Ако някои има свободно време нека ми пише ще се радвам. :balk_121:


Здравей  Темпора, и аз съм от Варна, само че вървя малко след теб и Димашки. Аз ще слагам Лукрина на  13 Май. При доктор Мурад съм. Успех.
« Последна редакция: Април 28, 2010, 20:35:05 pm от fireive »
*
Ехоо  аз съм нова  в този форум искам да попитам има ли момичета които скоро ще правят  инвитро в Олимед аз  пред втори опит на 2.05 ще ми слагат лукрина  от 10ч. съм записана. От варна съм и си мисля че ще ми е добре да си споделям с някой  предстоящата процедура,  за да мине по бъзро времето. Ако някои има свободно време нека ми пише ще се радвам. :balk_121:
Здравей,мила!Много сме по едно и също време,ще се виждаме.Аз и g.petrowa sdl сме утре за Лукрин,само 3 дена преди теб,така че ще се засичаме в клиниката.Може да се разберем за кафе някой ден.
 daninka80 ,писах ти ЛС...
« Последна редакция: Април 28, 2010, 21:00:09 pm от doddo »
Хайде doddo,g.petrowa sdl чакаме ви да се появите след лукрина.Дано не болят инжекцийките :)
Здравейте сладурани, нямам много време да седна да ви пиша гледам сте напреднали вече аз на 30.04 слагам Лукрина който е на тази дата в 9.00 съм в Олимед
*
Хайде doddo,g.petrowa sdl чакаме ви да се появите след лукрина.Дано не болят инжекцийките :)
Ето ме и мен :P с надупчено дупе.Не боли Лукрина,споко.Вляха ми и първия Интралипид и там мина добре всичко.Сега чакаме да дойде М и я мятаме стимулацията.
Тенеза да се обадиш утре...
Както доддо вече каза всичко мина наред лукрина не боли а моя интралипид ще ми го влеят по време на самата стимулация  :bighug:
Ето ме зайчета да се отчета, биха ми Лукрина минах да видя Додо и се прибрах абе девойки, на мен вчера след Лукрина ми стана много лошо не знам но предния път не беше така важното е че оцелях силно кисс от мен
Здравейте, момичета. Някоя от вас ще ходи ли при д-р Сарджева тези дни? Няма часове за записване до 30-ти Май,  а аз трябва да отида преди 13-ти Май.
*
Здравейте, момичета. Някоя от вас ще ходи ли при д-р Сарджева тези дни? Няма часове за записване до 30-ти Май,  а аз трябва да отида преди 13-ти Май.
Здравей,fireive!Аз имам час за 10.05 от 16.50ч. Ако искаш се обади и питай,дали може да дойдеш с мен и да влезем заедно.Аз нямам нищо против.
Здравейте, момичета. Някоя от вас ще ходи ли при д-р Сарджева тези дни? Няма часове за записване до 30-ти Май,  а аз трябва да отида преди 13-ти Май.
Здравей,fireive!Аз имам час за 10.05 от 16.50ч. Ако искаш се обади и питай,дали може да дойдеш с мен и да влезем заедно.Аз нямам нищо против.

Благодаря ти много доддо. Ще се обадя да питам и после ще ти пиша тук.Лек ден.
*
Благодаря ти много доддо. Ще се обадя да питам и после ще ти пиша тук.Лек ден.
Питай и кажи да се разберем после нещо.
Благодаря ти много доддо. Ще се обадя да питам и после ще ти пиша тук.Лек ден.
Питай и кажи да се разберем после нещо.

Доддо, обадих ѝ се и я питах дали може да вляза с теб. Каза, че имала адски много хора и по принцип 1 повече пак ѝ идва много. Но каза да отида на 10-ти след 15 часа и да чакам. Така че най-вероятно ще съм там като дойдеш. Благодаря ти много за идеята.
*


Доддо, обадих ѝ се и я питах дали може да вляза с теб. Каза, че имала адски много хора и по принцип 1 повече пак ѝ идва много. Но каза да отида на 10-ти след 15 часа и да чакам. Така че най-вероятно ще съм там като дойдеш. Благодаря ти много за идеята.
Ти каза ли й,че си пациентка на клиника Олимед,защото нас ни приема с предимство.


Доддо, обадих ѝ се и я питах дали може да вляза с теб. Каза, че имала адски много хора и по принцип 1 повече пак ѝ идва много. Но каза да отида на 10-ти след 15 часа и да чакам. Така че най-вероятно ще съм там като дойдеш. Благодаря ти много за идеята.
Ти каза ли й,че си пациентка на клиника Олимед,защото нас ни приема с предимство.
Не стана дума, но ѝ казах, че на 13-ти бия Лукрин-а, та може би тя се е досетила. Надявам се.
Дигнах температура. Слаба, ама все пак.... Чуствам се отвратително. Имам още доста време до Лукрина, но надявам се да спадне до тогава...
Не се притеснявай fireive аз бях така вечерта преду лукрина казах на Цвети и тя меувери че няма нищо страшно само да гледам да съм здрава за стимулацията. Така че лекувай се имаш време
 
Хайде момичета утре сме на кафенце.Ако има още някой,който няма работа в клиниката,но не е възпрепятстван може да заповяда.Ще си побъбрим и ще си дадем кураж една на друга.
  
Здравей Димашки много хубава групичка се заформя за кафенце ще се радвам ако дойдат повече момичета