0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,момичета :bighug:
Виждам,че нищо ново няма все още,но скоро като почнем всички ще има какво да си споделяме.
Излязоха резултатите на мъжчо-микробиологията и за щастие всичко е наред.Сега чакам М,за първи път с нетърпение и мятаме другите изследвания.Дано и там всичко да е наред.
Гери,не се тревожи,всичко ще е наред :balk_21:
Само пробвам дали съм направила нещо с вмъкването на лентичката. :oops:
  
Здравейте мили дами !

Аз също ще правя втория си опит в Олимед.И първия беше там , засъжаление неуспешен  :(
Сега се надявам всичко да мине добре и да приключи с две чертички.
Чакам си заповедта, номер 432* съм и трябва да е този месец  :D
Надявам се да се засеча с някои от Вас .
Успех на текущите процедури .
Здравейте момичета.Исках само да споделя с вас,колко станно се почуствах миналата седмица,когато ходих в клиниката.Имаше няколко двойки и се усетих,че ги оглеждам и се чудя,дали пък това не е някоя от вас.Но дори и да не се видим лично,това че си споделяме тук е чудесно,защото някой който не го е преживял трудно ще ни разбере.Ама все пак ще гледам да дойда на следващата среща.Друго си е да си побъбрим лично. :wink:
  
Девойки каня Ви да се съберем в Добрич Додо и тя е навита чакам ви да се съберете и да кажете кога да ви чакам мястото е кафе Медуза гр.Добрич оставам на вас датата и чяса обичам Ви многоооооооооо :D
*
Здравейте милички, как я карате, надявам се, че сте добре  :)
desi_1982_7381, кога смяташ, че ще започвате, казваш този месец....кажи малко повече кога се очаква, че аз на 14.03 съм на ЕТ на сладоледчета, ще се радвам да си пием кафето заедно и да помогна с каквото мога.
И като чета поста на Димашки ми хрумна една идея - така и така сме често в Олимед защо да не си казваме на коя предстои преглед или други по- вълнуващи процедури и така да не се чудим тая мацка сега...дали не е от форума, който посещавам...така, че ако си знаем кой кога ще ходи ще можем да си осигурим приятна и ползотворна компания  :)
Тенеза, с удоволствие бих се срещнала в прословутата МЕДУЗА  :drunk: :eating: :drunk: :secret: :drunk: най- вече последното  :wink:, но в това "чудно" временце едва ли ще мога да пътувам до Добрич, но който е от Добрич задължително да се отзове на поканата- знам, че ще е мноооооооого весело  :D
Та така, това е от мен, мацки, целувам ви и ви "наказвам" с много положителна енергия и вяра в нашия успех - обещавам ви.... :cheerleader: :bori_007: :bori_004:
Е дават че ще се оправи така че без оправдания
*

...
И като чета поста на Димашки ми хрумна една идея - така и така сме често в Олимед защо да не си казваме на коя предстои преглед или други по- вълнуващи процедури и така да не се чудим тая мацка сега...дали не е от форума, който посещавам...така, че ако си знаем кой кога ще ходи ще можем да си осигурим приятна и ползотворна компания  :)...
Аз съм ЗА идеята на Жасмина,за да можем наистина ако се засичаме да се познаваме и да се подкрепяме :grouphug2:Аз ще бъда в клиниката на 19.03 часа ми е за 14.30.ще се радвам ако има някой по него време да се видим.
Девойки каня Ви да се съберем в Добрич Додо и тя е навита чакам ви да се съберете и да кажете кога да ви чакам мястото е кафе Медуза гр.Добрич оставам на вас датата и чяса обичам Ви многоооооооооо :D
Миличка,разбира се,че съм навита,та на мен ми дай само да ходя някъдеНека да се оправи времето и ако се организираме нещо ще дойдем  :drunk:
И сега да ви се оплача,как се разболях и едвам дишам от вчера.Пия тук чайчета и разни други хапове и се надявам да се оправя,че да не става по-сериозно и да се налага антибиотик.Никога не съм взимала Осцилококцинум или Инфлуенцинум някой знае ли какдействат и дали ще ми  помогнат?Не искам да пия антибиотици :balk_134:

*
 Момичета, помагайте!Лукрина след втората опаковка противозачатъчни ли се прилага?
*
zveta здравей, доки ще реши след колко опаковки противозачатъчни ще започвате, преполагам са ти казали кога ще е лукрина, на мен ми беше на 20 ден от МЦ като не съм спирала противозачатъчните, изчакахме леклаката  и на 1 ден МЦ- едно LH, на 2 ден от МЦ започнахме стимулацията. Така, че питай доки какво точно правите, аз лично съм с поликистоза и изгълтах бая противозачатъчни- около 7 месеца.
Моят следващ преглед е на 12.03. в 9.00 ч., който е там по това време да каже.
Тенеза, аз ще съм след ЕТ тогава и ще пазя малко леглото- до положителен тест ще го пазя този път.Така че ще разказвате за срещата и вземете се наснимайте как купонясвате и ги качете тук.
Целувки и усмивки от мен и многооооо положителни мисли

doddo, пропуснах да ти кажа-една моя приятелка и при двтете и бременности се лекува само с хомеопатични и доколкото си спомням парацетамоли- много и помогнаха. Най-важното е да си здрава когато започнете стимулация, че при мен се забавиха нещата само от една здрава кашлица, нищо друго ми нямаше. Гледай да се излекуваш напълно, но само с чайчета нма да стане ако е сериозно, попитай доки какво да правиш и ако каже антибиотик- това ще е положенито. Наистина е важно да си здрава когато започнете. Бързо оздравяване и късмет
« Последна редакция: Март 11, 2010, 13:48:49 pm от 999 »
Аз ще ходя до клиниката другата седмица,но все още не знам кога точно.Ще пиша,когато си запиша час.Доди гледай да оздравееш,че да се видим пак. :coke: И ще си сложа баджа с името. :lol:
  
Аз все още нямам конкретен час записан за преглед .Смятам че ще е този месец т.к. гледам как вървят номерата по фонда, това е по мои изчисления разбирасе.
Когато си запазя час конкрето за някоя дата, ще пиша.
Ще се радвам да се запозная с някоя от вас дами  :bighug:
Целувки!
*
zveta здравей, доки ще реши след колко опаковки противозачатъчни ще започвате, преполагам са ти казали кога ще е лукрина, на мен ми беше на 20 ден от МЦ като не съм спирала противозачатъчните, изчакахме леклаката  и на 1 ден МЦ- едно LH, на 2 ден от МЦ започнахме стимулацията. Така, че питай доки какво точно правите, аз лично съм с поликистоза и изгълтах бая противозачатъчни- около 7 месеца.
Моят следващ преглед е на 12.03. в 9.00 ч., който е там по това време да каже.
Тенеза, аз ще съм след ЕТ тогава и ще пазя малко леглото- до положителен тест ще го пазя този път.Така че ще разказвате за срещата и вземете се наснимайте как купонясвате и ги качете тук.
Целувки и усмивки от мен и многооооо положителни мисли

doddo, пропуснах да ти кажа-една моя приятелка и при двтете и бременности се лекува само с хомеопатични и доколкото си спомням парацетамоли- много и помогнаха. Най-важното е да си здрава когато започнете стимулация, че при мен се забавиха нещата само от една здрава кашлица, нищо друго ми нямаше. Гледай да се излекуваш напълно, но само с чайчета нма да стане ако е сериозно, попитай доки какво да правиш и ако каже антибиотик- това ще е положенито. Наистина е важно да си здрава когато започнете. Бързо оздравяване и късмет
Благодаря за отговора!
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
zveta здравей, доки ще реши след колко опаковки противозачатъчни ще започвате, преполагам са ти казали кога ще е лукрина, на мен ми беше на 20 ден от МЦ като не съм спирала противозачатъчните, изчакахме леклаката  и на 1 ден МЦ- едно LH, на 2 ден от МЦ започнахме стимулацията. Така, че питай доки какво точно правите, аз лично съм с поликистоза и изгълтах бая противозачатъчни- около 7 месеца.


Жасмина колко дни след инжекцията с лукрин ти започна следващия цикъл?
*
pysana, Лукрина ми е бил /гледам в големия тефтер/ на 13.01- 20-ти ден от МЦ, а 1- ви ден от МЦ на 23.01. Спомням си, че ми споменаха за евентуална промяна в цикъла и така се оказа- закъсня ми 2 дни. Бях на противозачатъчни и ми беше по часовник.
Късмет и усмивки  :) :) :)
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Благодаря много за точния отговор.  :flower:
Освен LH по време на стимулацията какви хормони изследва?

Успех със твоите снежковци :-)
*
Няколко пъти LH и един път / ден-два преди пункция/ Естрадиол, това бяха. Благодаря за пожеланието, надявам се да е на късмет този път  :) и времето е с тях дори...така, че ще стане  :bori_007: :bori_004:
Късмет и на теб, разбира се - на всички  :crossfingers:
Здраво бе сладури открих си една ферма няма да казвам каде там се мотам по цял ден виждам че сте ок с изключение на Додо милата ми тя много смърчя ама ще я гушна аз нея другата сед. съм в Варна и там ще се видим лек ден мили
*
Брееее :balk_600:голямо раздвижвание,браво :balk_119:!


Да се отчета: Вчера бях за лукрин,уж нямаше да ме преглеждата,но Симеонова я нямаше и другата докторка отказа да ми бие инжекция без преглед :balk_77:
Каза ме,че ми било зачервено влагалището и да съм си слагала бетадин до цикъла :balk_134:(нищо няма да си сложа без да се консултирам със Симеонова),после ми каза,че имам миомотичен възел 1 см.(за първи път го чувам по мой адрес),но то нищо не било :balk_160:

Моля ви кажете какво да правя? Вече много се обърках!Може ли това зачервяване да е от факта,че съм леко настинала? А инъче изследванията на мъжо са добри!

ААА да имаше и друго , от плевен нещо се е случило с изследванията ми и ме викаха да давам пак кръв за имунологични изследвания,това най вероятно означава,че ще се забавят повече от очакваното :balk_134:
*
Гери,коя докторка те преглежда?Лукрина къде го слагат-мускулно или подкожно?
И на мен ми казаха,че имам миоматичен бъзел,но не било нищо страшно да не се притеснявам.
От Надежда,какво ти казаха,какво се е случило?Дано не ти се забавят много резултатите