0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #80 -: Февруари 13, 2007, 16:47:10 pm »
Галееееееееее, много се радвам!!Ще стискам палци за една лека бременност!
И  темата си ти е точно за тука, хич и не поглеждай към `усложнения`. :PАпандисит имам изваден като дете,  та не съм обръщала внимание при моята бременност.При тебе няма да е това, няма да се оставяш на разни мрачни предположения..След 9 месеца -тукааааааааа да пускаш снимки! :P
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #81 -: Февруари 13, 2007, 17:27:56 pm »
О какви хубави новини разбрах днес.Честито ,стискам палци всичко да  върви нормално.Бъди спокойна и уверена.
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #82 -: Февруари 13, 2007, 18:07:57 pm »
Честито :D

Все ми се струва, че няма да излезе апандисит :D Може да има някакви леки сраствания, нали и при преглед ти беше болезнено.

Успех! :D
Благодаря ти, Бени!







*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #83 -: Февруари 13, 2007, 19:04:41 pm »
Е, браво! Радвам се, че болките са преминали :D
Честито, Гале! Желая ти прекрасна бременност и здраво бебоче!
Аз имах през цялата бременност болки от различен характер, така че ако те притесни пак нещо, питай, насреща съм :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #84 -: Февруари 14, 2007, 17:42:34 pm »
Момичета, бях на преглед :PБебчо е добре...Стаменов каза, че няма основания за тревога расте си...Явно и моят корем нещо се разтяга, защото усещането като е с постоянен ПМС :lol: - страшен глад ме гони 8OНе мога да се позная

*
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #85 -: Февруари 14, 2007, 17:45:40 pm »
samorasliche, само така! Много се радвам, все така безпроблемно и за напред! :bighug:
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #86 -: Февруари 15, 2007, 00:27:45 am »
Момичета, бях на преглед :PБебчо е добре...Стаменов каза, че няма основания за тревога расте си...Явно и моят корем нещо се разтяга, защото усещането като е с постоянен ПМС :lol: - страшен глад ме гони 8OНе мога да се позная

:lol: ох мила ще видиш към 25-та седмица какво е разтягане :lol: аз имам чувството, че всички вътрешности ми се разместиха, ама като знам, че е заради бебчо и ми става едно мило... :D Всяка болка е приятна, защото ми напомня за малкото човече! Радвам се, че бебчето ти рсате! Само така!! Успя ли да чуеш сърчицето?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #87 -: Февруари 15, 2007, 07:44:46 am »
samorasliche, браво!!!!!Радвам се че всичко е наред!!!! :D :D :D
Леко бременеене!!!!
*
Re: Момичета,стискайте ми палци!!
« Отговор #88 -: Февруари 15, 2007, 11:12:36 am »
Браво Галка, много се радвам, че всичко е наред. И да си почиваш  :D