0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #80 -: Декември 11, 2008, 10:41:13 am »
Бих искала да ви почерпя - днес големия става на 4 години.

За буденето - и ние сме така - излизат зъби, но има от време на време нощи, в които спи непробудно. Лошото е, че започват да я дразнят вечер към 20 ч. - вчера така се изнерви, че дори докато я къпехме ревеше. Дермокинд не върши работа никаква, калгел върши за 20 минути, така че спасение май няма друго освен да избият зъбите.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #81 -: Декември 11, 2008, 11:01:03 am »
Да ти е жив здрав баткото, Фоксче, много да ви радва и да расте щастливо дете :D
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #82 -: Декември 11, 2008, 11:38:19 am »
Фоксче, да ти е живо и здраво момченцето!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #83 -: Декември 11, 2008, 12:03:22 pm »
Открих много хубав детски магазин с дрешки и играчки в Лозенец до Тукань. Внасят дрехи от чужбина, дори от сайтовете, от които някои тук пазаруват, вкл. и този немския. Така че и там може да се поръчват играчки, дори имаше кухнята доставена. Дрешките са много хубави, качествени, но са малко скъпи. Има и обувчици, чоропогащници, абе като бутиче е магазинчето. Аз се изкуших, просто нещата са много различни от това, което съм виждала. Там има и от тези играчки-тип зрънчо от Тойс, които детето само си сглобява и майстори, например може да си направи животинче, дърво и т.н. И са под 20лв. като цена. Но ние сме малки за тях.


Къде е този магазин? Дай по-подробно описание, Каси.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #84 -: Декември 11, 2008, 12:19:15 pm »
Честит празник на малкото сладурче Исак!Да расте здраво,щастливо и с много приятелчета! :D

Мише,мерси за линка с книжките!Тъкмо се чудех ,какво да кажа на нашите да купят от БГ за Жори.Той много харесва книги и ги разглежда с интерес,слуша като му чета стихчетата и опитва със зъбки естествено. :D
<br />
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #85 -: Декември 11, 2008, 13:21:42 pm »
Магазинът се намира в дългата кооперация, която е първа след пицария Тукан на ул. Св. Наум, ако не се лъжа номер 7. Срещу Тукань има спирка на 94, тоест след Хемус. Пада се на ъгъла магазинчето. Всъщност има и скъпи неща, но има и обувки например-кларкове, английски, велурени за 35лв., аз в събота ще ги взема за Християн. Също ми харесаха якенца без ръкави за 32лв., много са шик и топлички.

Фоксче, Исак го поздравих в отдена темичка.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #86 -: Декември 11, 2008, 13:38:37 pm »
Честит празник, Исак! Желая ти здраве и щастие!
Каси, наистина, кажи повече за този магазин.
Лейди, мерси за отговора, не съм се сещала за тези неща досега.
При нас проблемът с неспането си е откакто се е родила Елица, досега не е имало нито една нощ да спи, нито една, да не говорим колко късно си ляга, до шестия месец си лягаше в часовете между 1, 30 и 2, 30 през нощта, а сега около полунощ, добре че поне на  другия ден спи до късно, ама то аз какво искам от детето като и аз съм същата нощна птица.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #87 -: Декември 11, 2008, 14:01:57 pm »
Фоксче да ви е живо и здраво детенцето и много да ви радва  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #88 -: Декември 11, 2008, 16:06:19 pm »
Честито на малкият голям мъж Исак.
Да е здраво и щастливо, весело и закачливо.


Мамета аз съм на ръба на нервна криза, немога да оправя Тони. Вече е и с алергия към поредният АБ. Връщаме се на изходна позиция, диария, газове, обриви, намален апетит. Кашлицата все още е дълбока и влажна, а трябва да спрем АБ. Празници идват незнам какво да правя, сили нямам, просто несмея да се предам, но съм на ръба.
Помощ няма, пък и тя за нищо не става ако все пак я получа. Трябва ми психар, наистина и сори за излиянието.Имам нужда да се оплача, защото вече изгрейзах.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #89 -: Декември 11, 2008, 16:10:00 pm »
егати, Наде, направо ми се дорева като те прочетох, ами сменяй АБ-то, знам ли... :(
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #90 -: Декември 11, 2008, 16:16:18 pm »
Лейди, какво е Долче Нана? Аз по принцип Панадол не давам без причина, но ако има нещо безвредно, с което да му помогна да спи ще му го дам!

Сия, бе тя Алекс срашна бандитка станала, какви са тези среднощни закуски  :lol: :lol:?

Мишленце, много хубава идея за книжките, и ние се заринахме с играчки, но български книжки искам да му купя много!

Момичета, колко време след като проходиха вашите мъници направихте прощъпулник?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #91 -: Декември 11, 2008, 16:21:35 pm »
Перде направо ужас.
Какво да ти кажа незнам ами дали да не издириш координатите на Бърди и палете колата и към Гърция да ви види лично може да ви насочи знам ли.По всичко личи,че докторите тук или не разбират или се предават.Обаче кураж не се предавай.
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #92 -: Декември 11, 2008, 16:55:17 pm »
Честит празник на Исак.
Някой нали търсеше компютър на български.
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=777
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #93 -: Декември 11, 2008, 17:31:43 pm »
Фоксче, :D
а ти е жив и здрав Исак и много радост в къщи!

Перденце, :(
съчувствам ти. Друго нямам какво да ти кажа. Кураж!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #94 -: Декември 11, 2008, 17:43:33 pm »

Наде, нямам думи просто. Стискай зъби , няма начин.

Лейди, какво е Долче Нана? Аз по принцип Панадол не давам без причина, но ако има нещо безвредно, с което да му помогна да спи ще му го дам!

Долче Нана се води хранителна добавка на билкова основа.
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #95 -: Декември 11, 2008, 17:44:02 pm »
Фоксче да ти е жив и здрав Исак и много да те радва!
Перденце,направо ужас.Няма нищо по-лошо от болно дете.Кураж ще се оправи детенце!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #96 -: Декември 11, 2008, 18:59:00 pm »
Забравих да поздравя Исак - да е жив и здрав на мама Фоксче.

Аз да се оплача и да си излея болката. Моя първа братовчедка - две прекрасни деца, заченати безпроблемно от двама малоумни родители. Братовчетка ми през пръсти похарчи за глупости два апартамента, гараж и магазин в Лозенец останали й в наследство от вуйчо ми. Живееха първо при вуйната , приживе се разведе с вуйчо в една гарсониера в циганските блокове на Люлин. Вуната е алхохоличка, има си и любовник, също алкохолик. Не стига , че децата живееха в нездрава среда, ми на финала родителите им се разделили - бащата, един плевенски путьо , живее с някаква овца в кв. Орландовци, а майката - незнайно къде с любовник. Децата са оставени на произвола на съдбата - ходят с неподготвени уроци на училище /племеникът е трети клас, а племеницата - втори/, недоспали, недояли, няма кой да ги заведе и прибере от училището в Люлин до квартирата на бащата в Орландовци, пътуват сами през целия град. Това го разбирам днес от учителката на племеника, която възнамерява да сигнализира отдел Закрила на детето. Ако го направи, май ще се сдобия с още две деца, защото не бих могла да понеса да отидат в дом за отглеждане...

Понякога се питам господ къде гледа? А децата са умни, послушни и красиви
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #97 -: Декември 11, 2008, 19:12:07 pm »
ами лейди, какво да ти кажа, по-добре ти да се сдобиеш с още две дечица, няма да ти е лесно, но пък ако отидат в дом, не ми се мисли :(
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #98 -: Декември 11, 2008, 19:57:22 pm »
и според мен е по-добре да се сдобиеш с още две деца отколкото те да отидат в детски дом.и за теб и за децата ще е много трудно но ако няма друг избор....
тази твоя братовчедка няма ли брат или сестра които евентуално да се погрижат за децата?
*
Re: Празниците наближават 8.12-14.12.08г
« Отговор #99 -: Декември 11, 2008, 20:16:45 pm »
Да е жив и здрав и много послушен батко Исак!!!

Перде,прегръщам те!Наистина си мисля,че за вас трабва да важи пожеланието Нова година,нов късмет и Тони да е здравичък и весел.

Лейди,наистина има такива хора,които не ги е грижа за дечицата.Това е много,много жалко!

Роби,аз направих прощъпулник 1 месец след прохождането.