0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #300 -: Януари 23, 2015, 17:42:44 pm »
Здравейте и тук:)

След като току-що се осмелих за първи път в живота си да пиша във форум (другата тема за "Ин витро/Икси Януари, Февруари, Март 2015") сега и тук да се включа като пациентка на Д-р Ганева и разчитаща на нея, за да постигне мечтата си да има бебче(та) след няколко години опити и борба.

След последния шанс чрез втора инсеминацията и отрицателния тест днес, се записвам и аз в темичката с вас, тъй като се надявам Февруари да е нашият Инвитро/Икси месец.

Другата седмица се надявам да знаем дали ще може да използваме този месец, ако всичко в мен е наред.

Честито отново на Линаполи и много късмет и прекрасни бебчовци(все си мисля, че ще са две и аз) накрая.
Вали85 прекрасна новина, желая ти много спокойствие и голям положителен резултат след 10 дни:)

Късмет и сила на всички да се справим пожелавам, а накрая най-прекрасния резултат -  :sbabygirl: :babyboy:

п.с. имам вече първите си 2 поста, ще ме извините за грешки нали:)
« Последна редакция: Януари 23, 2015, 17:48:57 pm от flyinggirl »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #301 -: Януари 23, 2015, 18:18:45 pm »
Ок какво се случва когато смеся противозачатъчни с цигари?


Точно както Зайчето е напшсала не и задължително на всички да се случи, но и не си застрахована, че няма.

Много късмет на всички в процедура и предстояща такава  :goodluck:

Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #302 -: Януари 23, 2015, 18:24:27 pm »
Вaли , брaво зa хубaвите ембриончетa :) сегa се пaзи. Стискaм пaлци зa положителен тест след десет денa!
Flyinggirl, блaгодaря ти :) И aз съм пaциенткa нa др. Гaневa, блaгодaрение нa нея вече имaм нaй-прекрaсното дете (от първо ин витро, след две неуспешни инсеминaции)  ;) пожелaвaм ти много успех!



Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #303 -: Януари 23, 2015, 22:06:01 pm »
Момичета може ли от риголона да се чувствам нервна и да ми се плаче без причина?нещо влязох в депресия от вчера:-(
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #304 -: Януари 24, 2015, 11:30:17 am »
Аз лично веднъж съм го пила и нямах никакви странни симптоми или отклонения.Но вероятно и той влияе различно на всеки. От друга страна може просто от цикъла или притесненията покрай предстоящата процедура да си по-чувствителна.
Аз като ми се плаче си плача и после ми минава :)
Но пък ако няколко дни се чувстваш така може да говориш с лекарката за съвет.
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #305 -: Януари 24, 2015, 21:03:52 pm »
Може и да е от това че много ми се струпа вече:-) и аз незнам но и очакваната стимулация и това че повече от всичко искам да се получи ми идва в повече вече! Понякога се чувствам мн обнадеждена,а понякога страха ме надвива и ме е страх от това че може и да не стане! А знаете ли момичета понякога си мисля и става мн болно защото има жени които не заслужават да имат деца-работя на място където всеки ден съм свидетел на майки,които са безотговорни,оставят децата си да правят каквото си знаят,държат се по начин който не дава пример на това дете,идват пияни и издокарани,а децата гладни и облечени като бездомни,държат ги на студено и задимено само и само те да си пият кафето и да си пушат цигарите ,а детето мръзне и вдишва всичкия дим:-(,и това ме кара да се чувствам мн зле,защото аз нямам дете а много искам,и мога и ще му дам добър начин на живот,всичко което му е необходимо,и ми е много болно защото  Господ дава на едни а на други не,и то на хора които ще се погрижат много по добре за това същество!
Linapoli,как си? Мисля те постоянно кога ще чуеш сърчицето на бебчо:-)
*
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #306 -: Януари 24, 2015, 23:00:44 pm »
Веситаа не се натоварвай с неприятни мисли и емоции, още сме млади (поне аз така се надявам) и имаме време да опитваме. Ако не стане първия път, има втори, трети и т.н. Силите ще ми стигнат, за финансите ме е страх, но каквото такова. Вярвам, че ще успеем.
Аз пък се чудя каква е практиката при инвитро на ЕЦ - нали искат микробиология, цитонамазка и т.н изследвания, които не стават толкова бързо. Ако нямам време да ги направя и да ми излязат резултатите, ще отложат ли пункцията?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #307 -: Януари 25, 2015, 00:08:12 am »
...
 А знаете ли момичета понякога си мисля и става мн болно защото има жени които не заслужават да имат деца
...

 :? много сме емоционални жените по отношение на репродукцията. този въпрос съм си го задавала много пъти и аз, както и как куцо, кьораво и сакато около нас (в буквалния смисъл  :?, и те са хора и имат право на щастие де, но не са способни физически или ментално да са родители) проимаха деца, а ние се мъчихме с години
а за цигарите не ми се иска много да коментирам, въпреки желанието на някои жени ги гледам пред болницата цмокат до последно  8O :lol:, и после въпреки запушения нос ги усещам от 100 километра. това не мога да го разбера, ама вие си знаете
 :lol: малко да ви разсея, но не намирам инфо на страницата на болницата за 25-ти март, нали всяка година правят банкет с успяли двойки,  :lol: дайте линк, да не изтърва срока, а вас ви чакам догодина с бебочета

Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #308 -: Януари 25, 2015, 06:41:53 am »
Lilibell на мен докато се стягах за лапароскопия ми бяха пуснали доста изследвания,които сутрента ми взеха кръв и до обяд най-късно излязоха всички! Не сами взимали само,микро и цм, на които и аз се чудя кога ще ми ги прави,защото да не намери нещо и пак да отложи процедурата! Мисълта ми беше че стават бързо,ако си ги пуснеш сутрен до обяд си готова,говоря за нормалните изследвания,ако ти пусне нещо допълнително което да е по сложно може и повече да почакаш резултата:-) пускай изследвания и да почваме вече,ще намериш време за всичко,все пак това предполагам е по важно от другите ти ангажименти:-):-)
« Последна редакция: Януари 25, 2015, 06:46:29 am от Веситаа »
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #309 -: Януари 25, 2015, 09:18:06 am »
здравейте момичета,днес 3 ден от трансфера пия по една шепа хапчета и неусещам нищо,нищичко знам че е много рано и неискам да си внушавам,чувствам се перфектно няма болки само леки придърпвания ниско долу и цигарите нешто не вървят все едно имам буца на гърлото и не ми дава да запаля.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #310 -: Януари 25, 2015, 10:39:50 am »
Lilibell на мен докато се стягах за лапароскопия ми бяха пуснали доста изследвания,които сутрента ми взеха кръв и до обяд най-късно излязоха всички! Не сами взимали само,микро и цм, на които и аз се чудя кога ще ми ги прави,защото да не намери нещо и пак да отложи процедурата! Мисълта ми беше че стават бързо,ако си ги пуснеш сутрен до обяд си готова,говоря за нормалните изследвания,ако ти пусне нещо допълнително което да е по сложно може и повече да почакаш резултата:-) пускай изследвания и да почваме вече,ще намериш време за всичко,все пак това предполагам е по важно от другите ти ангажименти:-):-)
И аз много се надявам да започвам вече, това чакане е отвратително. Ама не вярвам и този месец да имам яйцеклетка - температурата ми в първата фаза е много висока. Имах и 1-2 антрални на 2-3 ден от МЦ, не вярвам да излезе нещо свястно от тях, може изобщо да нямам овулация тоя месец. Стискайте палци понеделник съм на преглед, дано има нещо пораснало и искам вече да го боднат да видим какви яйца ще измътя  8O


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #311 -: Януари 25, 2015, 10:52:01 am »
здравейте момичета,днес 3 ден от трансфера пия по една шепа хапчета и неусещам нищо,нищичко знам че е много рано и неискам да си внушавам,чувствам се перфектно няма болки само леки придърпвания ниско долу и цигарите нешто не вървят все едно имам буца на гърлото и не ми дава да запаля.

Вали не е ли по добре да не се опитваш да пушиш,поне докато не си сигурна в резултата мила?:-))) пази се ще видиш че се е получило:-))
Лилибелл стискам палци:-) и на твоята улица слънце ще изгрее:-)
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #312 -: Януари 25, 2015, 19:06:36 pm »
Linapoli kak си?  :D
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #313 -: Януари 25, 2015, 22:28:11 pm »
Добре съм :) имaм леки нерaзположения. Чaт пaт болчици, но инaче съм супер. Сaмо синa ми е болен, с много високa темперaтурa е :( Нямaм търпение зa прегледa в петък, имaм чувството, че имa цялa вечност дотогaвa ...



Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #314 -: Януари 26, 2015, 06:41:48 am »
То с този с грип,трябва да се пазиш много сега,но как да стане? Ееееее не е чак толкова много имаш само 5 дни,а питаш ли ме мен до 14-15.02 какво чакане ще е :-)))) даже се шегувах с мойте близки викам изкарваме свети Валентин ,почерпваме се за последно,и на другия ден заминаваме за София :-)))) всичко ще е наред!!
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #315 -: Януари 26, 2015, 08:50:50 am »
Ще мине бързо :) aз имaм чувството, че вчерa зaпочнaхме стимулaция ;)
Вaли, кaк си? Когa е дaтaтa нa тестa?
« Последна редакция: Януари 26, 2015, 09:30:29 am от linapoli »



Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #316 -: Януари 26, 2015, 13:15:24 pm »
Здравейте ,много добре се чувствам днес е 4 ден след трансфера няма болки ,много често пишкам ,но това си го обяснавам от приема на протеини(заради хиперстимулация) за обезводняване и много болезнени гърди и зърна.Датата на кръвния тест е 02.02.2015
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #317 -: Януари 26, 2015, 14:26:43 pm »
Здрвейте и от мен :)
Flyinggirl, добре дошла!
Най-искрено ти пожелавам в най-скоро време да ни зарадваш с радостни и положителни новини. Аз също съм една от новите във форума. Много се чудех, преди да започна да пиша, но сега изобщо не съжалявам и се чувствам много добре тук, всички са страхотно мили и добронамерени :)

Весита, това, което си написала, много ми напомня на моите лични размисли да живота, децата и справедливостта. Мисля, че в света има баланс и рано или късно и ние ще се радваме на дечица, просто съдбата ни дава уроци, които трябва да преодолеем, за да станем по-силно и по-добри.

Вали 85, стискам палци до 2.02 :)

Аз днес съм 7ми ден след ЗЕТ на 6-дневни ембриони. Знам, че успелите с такива ембриони, не са много, но тайно се надявам на чудо :)

Успешен ден на всички!
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #318 -: Януари 26, 2015, 14:31:59 pm »
Аз малко обърках темата, тъй като не съм пациентка на клиника Щерев. Но момичета, чета ви и се вълнувам с всички ви :)
Успех :)
Re: Инвитро/ИКСИ - януари 2015г в клиника щерев
« Отговор #319 -: Януари 26, 2015, 15:03:16 pm »
Аз малко обърках темата, тъй като не съм пациентка на клиника Щерев. Но момичета, чета ви и се вълнувам с всички ви :)
Успех :)

Не пречи да пишеш и в тази тема. Късмет и на теб  :bighug: