0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #840 -: Юни 06, 2011, 11:12:11 am »
Д-р Владимиров и екипа му преместиха ли се вече в новата сграда?
Знаете ли горе-долу за след колко време записват?

преместиха се още преди 1 месец :)

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/06/05/za-dylgiia-pyt-kym-shtastieto.120501,2

мисля, че сега не се чака особено много, обади се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #841 -: Юни 06, 2011, 11:32:33 am »
jam, благодаря ти много за отговора! :bighug:

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #842 -: Юни 18, 2011, 15:23:26 pm »
Zdravei,Lali!!!!!A znaesh li telefona na doktor Nachev,za da mi go dadesh?????BLAGODARQ PREDVARITELNO!!!!!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #843 -: Юли 13, 2011, 11:48:19 am »
Момичета имам 2 въпроса..
Знае ли някои клиниката дали ще почива през лятото и ако да - кога?
Сега при положение, че не работи с фонда и са в нова сграда дали е по-спокойно и се чака по-малко ... или пак има много пациенти както обикновено и човек трябва да се въоръжи с доста търпение?
10х
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #844 -: Юли 13, 2011, 11:58:13 am »
Момичета имам 2 въпроса..
Знае ли някои клиниката дали ще почива през лятото и ако да - кога?
Сега при положение, че не работи с фонда и са в нова сграда дали е по-спокойно и се чака по-малко ... или пак има много пациенти както обикновено и човек трябва да се въоръжи с доста търпение?
10х

здравей!

1. доколкото знам, ще работят през целия юли, а вероятно и първите няколко дни на август.
2. клиниката вече отново работи с фонда.
3. пациенти има, но не мисля, че се чака прекомерно много. зависи за какво отиваш. вчера бях на преглед и д-р Владимиров работеше доста експедитивно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #845 -: Юли 14, 2011, 14:32:01 pm »
Дами,
Днес звънях да попитам за работата на клиниката:
- д-р Владимиров ще почива август
- д-р Димитрова ще е на линия през август
Но, казаха, че зависи кой за какво "се бори" :-)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #846 -: Юли 16, 2011, 12:31:49 pm »
Момичета имам 2 въпроса..
Знае ли някои клиниката дали ще почива през лятото и ако да - кога?
Сега при положение, че не работи с фонда и са в нова сграда дали е по-спокойно и се чака по-малко ... или пак има много пациенти както обикновено и човек трябва да се въоръжи с доста търпение?
10х

здравей!

1. доколкото знам, ще работят през целия юли, а вероятно и първите няколко дни на август.
2. клиниката вече отново работи с фонда.
3. пациенти има, но не мисля, че се чака прекомерно много. зависи за какво отиваш. вчера бях на преглед и д-р Владимиров работеше доста експедитивно.
Момичета имам 2 въпроса..
Знае ли някои клиниката дали ще почива през лятото и ако да - кога?
Сега при положение, че не работи с фонда и са в нова сграда дали е по-спокойно и се чака по-малко ... или пак има много пациенти както обикновено и човек трябва да се въоръжи с доста търпение?
10х

здравей!

1. доколкото знам, ще работят през целия юли, а вероятно и първите няколко дни на август.
2. клиниката вече отново работи с фонда.
3. пациенти има, но не мисля, че се чака прекомерно много. зависи за какво отиваш. вчера бях на преглед и д-р Владимиров работеше доста експедитивно.
Еееее направо сте супер, тъкмо тази информация ми трябваше и на мен. Много ви благодаря :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #847 -: Септември 01, 2011, 21:40:26 pm »
Здравейте, аз си записах час за д-р Владимиров и искам да попитам двамата със съпруга ми ли трябва да отидем на първия преглед? Всъщност при нас проблема е при мен, но нз. Ще съм ви много благодарна за отговора.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #848 -: Септември 01, 2011, 21:51:33 pm »
miloto_8587, хубаво би било на първия преглед да сте двамата със съпруга ти и да си носиш ако имаш разни изследвания.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #849 -: Септември 02, 2011, 07:05:32 am »
Здравейте, аз си записах час за д-р Владимиров и искам да попитам двамата със съпруга ми ли трябва да отидем на първия преглед? Всъщност при нас проблема е при мен, но нз. Ще съм ви много благодарна за отговора.

Здравейте miloto !Ако не ви притеснявам с този въпрос,за кога ви е часа?Защото по мнение на др.момичета в една др.тема лекарят щял да отсъства септември незнам доколко е вярно,може би трябва лично да се обадя и да попитам,защото и аз трябва да ходя към средата на месеца.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #850 -: Май 16, 2012, 11:30:24 am »
Здравейте момичета, виждам,че никой не е писал тук от доста време за д-р Владимиров, но все пак да попитам. Имам записан час при него другия месец. В неговата клиника си пуснах хормонални изследвания (4 ден от МЦ)а сега имам направление от ендокринолога за ТSH и T4. Та въпросът ми е дали да си пусна изследванията пак в неговата клиника или може и в друга лаборатория ( дали ще ми ги признае)  :?
Благодаря предварително!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #851 -: Май 16, 2012, 12:07:01 pm »
ще ти ги признае :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #852 -: Май 16, 2012, 12:21:48 pm »
Здравейте момичета, виждам,че никой не е писал тук от доста време за д-р Владимиров, но все пак да попитам. Имам записан час при него другия месец. В неговата клиника си пуснах хормонални изследвания (4 ден от МЦ)а сега имам направление от ендокринолога за ТSH и T4. Та въпросът ми е дали да си пусна изследванията пак в неговата клиника или може и в друга лаборатория ( дали ще ми ги признае)  :?
Благодаря предварително!

няма проблем, ще ти ги признае.

пациентите на д-р Владимиров си имат темичка ето тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47259.0

можеш да се включиш и в нея.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #853 -: Май 16, 2012, 13:14:25 pm »
Благодаря :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #854 -: Май 28, 2012, 12:07:44 pm »
Здравейте ,искам да изразя мнението си за Владимиров и клиниката му.Някой беше писал,че трябва да усетиш дали това е твоят доктор,но аз мисля,че всички сме негови пациенти и щом си плащаме така солено трябва да има равно отношение към всички...Аз лично си загубих времето и парите там.Няма да изпадам в подробности,защото явно това не се случва на всеки,но това са лекари не приятели по чашка,че да трябва да си пасваме......
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #855 -: Май 28, 2012, 12:37:00 pm »
Аз лично си загубих времето и парите там.Няма да изпадам в подробности

ако не изпаднеш в подробности, тогава си е чиста проба злословие. за да помогнеш на останалите пациенти, трябва да дадеш малко повече аргументи в подкрепа на твърденията си. иначе не помагаш с нищо.

виждам, че си 11-ти ден след трансфер. отрицателен тест ли те натъжи?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #856 -: Май 28, 2012, 13:44:39 pm »
veselkata123, не зная какво те е разочаровало толкова силно. Ако опита ти е неуспешен,знай, че не е доктора е на 100% виновен. Всеки организъм реагира различно, толкова е относително и специфично всичко. Изливайки гнева си върху д-р Владимиров не вярвам да те кара да се чувстваш по-добре. Аз лично не съм забелязвала различно отношение към различните пациенти. Нещо е възможно да си си внушила или просто да си била предубедена от самото начало... Психическата ти нагласа е много важна! Джам е права, или кажи за какво става въпрос, или недей да злословиш по адрес на човека, сбъднал мечтите на толкова много семейства!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #857 -: Май 28, 2012, 16:34:42 pm »
НЕ,НЕ е неоспешния опит,всеки знае,че има само 30%шанс а това,че първо ми каза цена от 6000лв.а ми излезе 8500лв.всички прегледи по време на стимолацията си плащах отделно а в други клиники са включени в тази цена.Не получавах никаква информация какво ми правят,защо и какво ще се случи  по нататък...чувствам се прицакана и това е..
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #858 -: Май 28, 2012, 23:49:47 pm »
За първи път чувам д-р Владимиров да казва твърда цена и да се ангажира със сума...
Успех следващия път! :)

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #859 -: Май 29, 2012, 16:56:26 pm »
Владимиров не може да се ангажира със сума предварително, при положение, че не знае как ще реагираш на стимулацията (никой не знае). Правила съм няколко опита ин витро при него и прекрасно знам как се процедира.
Абсурд!
Успех ти желая!