0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #260 -: Септември 27, 2007, 22:40:47 pm »
Момичета имам час при док на 08.10.07 в 10.30 има ли някоя с час за 10.10.07 и да иска да ги размениме ? / Става въпрос за първичен преглед  ако има значение /
« Последна редакция: Септември 27, 2007, 22:44:27 pm от tanj74 »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #261 -: Септември 28, 2007, 10:51:25 am »
 :thankyousign: на Мимка . вече имам час на 10.10.07.
« Последна редакция: Септември 28, 2007, 13:10:14 pm от tanj74 »
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #262 -: Септември 30, 2007, 16:56:43 pm »
Извинете ме за малкото отклонение от настоящата дискусия, но ми се иска да попитам по-отдавнашните пациентки на Д-р Владимиров дали познават посестрима  :) забременяла при него от замразени ембриончета?

Мили момичета, включвам се и аз, за да Ви вдъхна още повече кураж. Пациентка съм на д-р Владимиров и д-р Тачева от началото на 2005 год.В края на същата година правихме ИКСИ. След стимулацията "произведох" 18 яйцеклетки, от които се получиха 9 ембриона. Върнаха ми 3 ембриончета, а останалите 6 замразихме. След трансфера бях бременна с близнаци, които за съжаление загубих в 12 г.с. Шест месеца по-късно направихме трансфер на две от нашите замразени ембриончета. Едното от замразените ембриончета се имплантира и - ето, че вече от три месеца и половина съм щастлива мама на бебче - сладоледче.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #263 -: Септември 30, 2007, 18:28:00 pm »
:babyflips:Да е живo и здравo сладоледеното ви щастие,  :flower: Bubaranski!



Нека малката ви дъщеричка бъде лъча Надежда за всички които се борят!
Заслужавате всеки миг щастие!

 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #264 -: Септември 30, 2007, 21:02:04 pm »
Извинете ме за малкото отклонение от настоящата дискусия, но ми се иска да попитам по-отдавнашните пациентки на Д-р Владимиров дали познават посестрима  :) забременяла при него от замразени ембриончета?

Мили момичета, включвам се и аз, за да Ви вдъхна още повече кураж. Пациентка съм на д-р Владимиров и д-р Тачева от началото на 2005 год.В края на същата година правихме ИКСИ. След стимулацията "произведох" 18 яйцеклетки, от които се получиха 9 ембриона. Върнаха ми 3 ембриончета, а останалите 6 замразихме. След трансфера бях бременна с близнаци, които за съжаление загубих в 12 г.с. Шест месеца по-късно направихме трансфер на две от нашите замразени ембриончета. Едното от замразените ембриончета се имплантира и - ето, че вече от три месеца и половина съм щастлива мама на бебче - сладоледче.

Бубе и Сианка,



от Мира
« Последна редакция: Септември 30, 2007, 21:16:09 pm от Миники »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #265 -: Октомври 13, 2007, 01:40:55 am »
в сряда бях за първи път на преглед при Владимиров. Искам да кажа на момичетата на които им предстои първо посещение в клиниката да не се притесняват макар че аз бях много притеснена. доки е много внимателен. другата седмица ми предстои пускане на хормони само че той не уточни колко и какви / ако някой знае какви се пускат от 2 до 4 ден пешете / и цветна снимка. А  и това .... най добре си напишете въпросите на лисче ,аз в кабинета от притеснение забравих какво исках да попитам . :goodluck:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #266 -: Октомври 13, 2007, 09:20:27 am »
На мен на 3 ден ми изследваха Prolactin Testosteron Estradiol FSH LH Inhibin B  SHBg DHEAS Androstendion
Иначе са ми назначавани и Progesteron между 18 и 24 ден и TAT MAT FT3 FT4 TSH
Но пак попитай доктора той какво точно иска и на кои ден да ги направиш
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #267 -: Октомври 13, 2007, 20:07:01 pm »
Здравейте момичета, аз вчера бях за първи път при доктор Владимиров и съм много доволна, беше много внимателен.( и мъжлето остана много доволен) и решихме това е нашият доки :). Сега ще повторим спермограмата и ще отидем след 15тина дни и тогава каза че ще обсъдим причината. Стискайте палци момичета и не се притеснявайте, възлагам големи надежди!
Успех на всички!  :hello:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #268 -: Октомври 13, 2007, 20:09:13 pm »
Успех мила!
:crossfingers:
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #269 -: Октомври 13, 2007, 20:14:24 pm »
Благодаря ти Everton!!!  :bighug:
Нека всички достигнем крайната цел!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #270 -: Октомври 13, 2007, 20:18:58 pm »
Дано успеем с нашия д-р. :lol:да стигнем до заветните :bfp: :hug2:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #271 -: Октомври 15, 2007, 22:45:44 pm »
На мен на 3 ден ми изследваха Prolactin Testosteron Estradiol FSH LH Inhibin B 
mpia  :thankyousign:  доки ми назначи точно тези които ти писа.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #272 -: Октомври 15, 2007, 23:16:12 pm »
Успех на изследванията
Пиши резултатите!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #273 -: Октомври 16, 2007, 20:18:12 pm »
Успех на изследванията
Пиши резултатите!
ще ги имам в събота.да се надявам че ще са добри.  :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #274 -: Октомври 22, 2007, 13:17:17 pm »
Успех на изследванията
Пиши резултатите!
При мен всичко е о.к. Януари сме на инсиминация.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #275 -: Октомври 22, 2007, 13:24:27 pm »
Радвам се.
Успех на инсето!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #276 -: Ноември 03, 2007, 11:54:19 am »
tanj74, защо чак януари сте на инсеминация, след като казваш, че всичко е наред с хормоните? Вие ли избрахте месеца или времето дотогава е необходимо за някаква подготовка? Какъвто и да е отговорът, от все сърце ти пожелавам успех от първия път. Стискам палци!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #277 -: Ноември 03, 2007, 16:51:08 pm »
Gea благодаря ти за пожеланието! Всъщност мъжа ми поиска така,ние сме със лоша спермограма и той пожела да поизчакаме малко за да може да се поизчисти организма му от токсини и тем подобни/ спря всякакъв алкохол,цигарите,та даже и кафето, храни се здравословно,пие витамини и по собствена инициатива пие трибестан,надява се по този начин да се подобрят  резултатите от спермограмата/. Можехме още този месец да направиме инсето,тъй като аз съм отхвърлена като фактор, но се съгласих с мъжа ми - не му е лесно,той още не може да повярва че тази диагноза е се отнася за него. И аз ти желая успех!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #278 -: Ноември 03, 2007, 17:49:06 pm »
Браво за решението ,което е взел да спре алкохола и цигарите!
Малко са като него!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #279 -: Ноември 03, 2007, 18:35:27 pm »
 :thankyousign: