0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №95
« Отговор #680 -: Август 28, 2015, 17:25:50 pm »
Дъждец съжалявам много! И аз имам една несполучлива бременност и много добре знам какво изпитваш,честно казано аз го приживях много тежко но явно е било за добре,така е трябвало да стане! Според мен няма случайни неща в този живот,щом нещо е станало значи е трябвало да стане,Господ си знае работата! Пожелавам ти на следващия трансфер 2 да ти се хванат, и да се развиват живи и здрави и силно,като реванш за това което преживяваш сега! Бъди силна и само напред! Не се предавай:-)
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #681 -: Август 28, 2015, 18:15:17 pm »
Златен дъжд, съжалявам да прочета, че така са се развили нещата при теб. Прегръщам те силно и ти пожелавам вяра и кураж. :bighug:
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #682 -: Август 28, 2015, 18:32:18 pm »
Златен Дъжд много съжалявам и силно те прегръщам и вярвам, че много скоро ще се върнеш в тази тема!!! Смело на пред мило момиче!!!
 :sleepingbabygirl: :bighug: :bighug:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #683 -: Август 28, 2015, 19:55:08 pm »
3латен дъжд  :bighug:Съжалявам, че трябва да минеш пре3 това. 3а нас, които го чакаме това бебче с години, сигурно е много по-тежко, отколко при една случайна бременност... 3нам пре3 какво минаваш, но ако е имало проблем бебчето е по-добре така -  в началото. Да го 3агубиш по-късно е много по-страшно. Прегръщам те и ти пожелавам генетичните да са ти Ок и след някой месец да се похвалиш с две "сладоледчета".


*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #684 -: Август 28, 2015, 20:16:02 pm »
Момичета, нашето малко ангелче изгуби борбата за живот.Днес нямаше сърдечен ритъм.Според доктора най-вероятно е генетичен дефект.Предписа ми 1 таблетка Мифегин и в Понеделник сутринта пак да отида да ме види.Вчера вечерта силно ми се гадеше и сякаш имах някаква болка в корема, като преди цикъл.През нощта имах кървене за около час, което после спря.Вероятно тогава е починало бебчето ни.Днес също имам гадене.Относно хапчето, до няколко дни организма ми ще изхвърли ембриончето и маточното съдържимо.Ако не се изчистя напълно, ще ми направят и кюртаж.
Трябва да си направим генетични изследвания, като специално за кариотип се интересуваше доктора.Но това като се възстановя и като мине малко време.Ако е възможно, след месец- два ще направим трансфер на замразените ембриончета.Това е от мен...
:bighug: :bighug: :bighug: Много съжелявам. Бързо възстановяване и скорошна успешна бременност ти желая!
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #685 -: Август 28, 2015, 21:12:41 pm »
Момичета, нашето малко ангелче изгуби борбата за живот.Днес нямаше сърдечен ритъм.Според доктора най-вероятно е генетичен дефект.Предписа ми 1 таблетка Мифегин и в Понеделник сутринта пак да отида да ме види.Вчера вечерта силно ми се гадеше и сякаш имах някаква болка в корема, като преди цикъл.През нощта имах кървене за около час, което после спря.Вероятно тогава е починало бебчето ни.Днес също имам гадене.Относно хапчето, до няколко дни организма ми ще изхвърли ембриончето и маточното съдържимо.Ако не се изчистя напълно, ще ми направят и кюртаж.
Трябва да си направим генетични изследвания, като специално за кариотип се интересуваше доктора.Но това като се възстановя и като мине малко време.Ако е възможно, след месец- два ще направим трансфер на замразените ембриончета.Това е от мен...
Златен дъжд, много съжалявам, аз също съм го преживяла и си представям как се чувстваш, но така е трябвало да стане! Сега се опитай да бъдеш силна, да се възстановиш бързо и да продължиш напред! Чакаме те в най-скоро време отново в темичката! Прегръдки и от мен!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #686 -: Август 28, 2015, 21:52:33 pm »
Златен дъждец,съжалявам да прочета това миличка,аз не съм го преживяла, но съм обедена ,че е ужасно.Пожелавам ти бързо да си стъпите на краката и последващ успех.
След всеки дъжд изгрява слънце ! Прегръщам те :*

Re: Тема на бременните №95
« Отговор #687 -: Август 28, 2015, 22:09:02 pm »
Златен дъждец, съжалявам за случилото се. Бъди силна, имай вяра и щастието ще дойде. Има едни думи на баба Ванга: "Това, което трябва да се случи - то се случва. Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи."
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #688 -: Август 28, 2015, 22:48:27 pm »
Златен дъжд прегръдки и от мен. Бързо възстановяване!

*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #689 -: Август 29, 2015, 11:12:08 am »
http://www.biberonbg.com/info/herbs_and_pregnancy.htm
Намерих още нещо за билките и подправките, макар и да не са посочени най-употребяванети, някак по-подробно ми се струва.
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #690 -: Август 29, 2015, 16:19:07 pm »
Здравейте, момичета. Аз съм бременна в 9 г.с.Приемате ли нови попълнения?
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #691 -: Август 29, 2015, 16:52:12 pm »
Вики, добре дошла. Лека и безпроблемна бременност ти желая, а накрая пухкаво бебоче! :bori_011: :bori_012: :grouphug2:
м-и, относно билките, пак ще кажа, че леки дози не мисля,чe ще навредят.
Момичета, нещо сте притихнали днес. Подозирам, че Слънцето вече е родила и ще направи включване, като се почувства по-добре. При мен тези дни(по скоро вечери) са на приливи и отливи с контракции и болки в кръста. Кпремът ми така и още не е паднал, има ли вероятност да не падне изобщо?



Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #692 -: Август 29, 2015, 17:12:30 pm »
Болките в кръста също са контракции. Скоро ли ти е датата за секциото?

*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #693 -: Август 29, 2015, 17:58:28 pm »
Да , другата седмица в четвъртък.


Всеки миг е още един шанс...
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #694 -: Август 29, 2015, 18:33:48 pm »
Здравейте, мамчета! :D
След толкова години най-после имам дългочаканото удоволствие да пиша в темичката ви. А колко пъти преди съм поглеждала към нея с копнеж и свито сърце ...  :(
Нуждая се от спешен съвет - в коя седмица от бременността спряхте естрофема и как? И изобщо пихте ли го след положителния тест? Вече съм почти в 9-та седмица, а още продължавам да го приемам. В понеделник най-рано ще се чуя с гинеколога си, но до тогава ще се поболея от притеснение.
Чак днес видях в листовката,че не трябва да се пие от бременни.  :help1:
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #695 -: Август 29, 2015, 22:19:27 pm »
Добре дошли на Вики и wild cat - лека бременност ви пожелавам! !! Аз също съм пила естрофем след положителния тест и помня, че след прегледа за установяване на сърдечния пулс док ми го спря по схема! Много медикаменти са противопоказни при бременност, но при въпрос от моя страна към док тя ми е казвала "щом съм го назначиха,  значи няма проблем"! Бъди спокойна, а за по - сигурно се обади на своя лекар!
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #696 -: Август 29, 2015, 23:24:34 pm »
victoriauk  и wild cat добре дошли!  :welcome: Лека и успешна бременност до края!  :bori_005: :bori_011:
Здравейте, мамчета! :D
След толкова години най-после имам дългочаканото удоволствие да пиша в темичката ви. А колко пъти преди съм поглеждала към нея с копнеж и свито сърце ...  :(
Нуждая се от спешен съвет - в коя седмица от бременността спряхте естрофема и как? И изобщо пихте ли го след положителния тест? Вече съм почти в 9-та седмица, а още продължавам да го приемам. В понеделник най-рано ще се чуя с гинеколога си, но до тогава ще се поболея от притеснение.
Чак днес видях в листовката,че не трябва да се пие от бременни.  :help1:

Тук във Варна мисля, че изписват почти на всички жени освен утрогестана вагинално и естрофем за пиене. Пие се по принцип до 8 г.с. Но, аз лично го спрях по-рано в 7 г.с. след като видяхме сърчице и док каза, че мога да го спирам. Просто от следващия ден не пих повече. Но, най-добре се консултирай с твоя лекар!
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #697 -: Август 29, 2015, 23:27:30 pm »
Дано да си дочакаш датата тогава!

Добр дошли на новите бременни и леки девет месеца!

*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #698 -: Август 29, 2015, 23:46:03 pm »
Здравейте, мамчета! :D
След толкова години най-после имам дългочаканото удоволствие да пиша в темичката ви. А колко пъти преди съм поглеждала към нея с копнеж и свито сърце ...  :(
Нуждая се от спешен съвет - в коя седмица от бременността спряхте естрофема и как? И изобщо пихте ли го след положителния тест? Вече съм почти в 9-та седмица, а още продължавам да го приемам. В понеделник най-рано ще се чуя с гинеколога си, но до тогава ще се поболея от притеснение.
Чак днес видях в листовката,че не трябва да се пие от бременни.  :help1:

Аз го пих до към 21 седмица, а може и по-натам да беше не помня вече....всеки път си питах док, защото имах много лекарства и ми бяха писнали и се надявах да махнем някое и тя казваше, че знае какво пише, но те си знаят защо го изписват... Така че не се шашкай, няма да навредиш и като се видиш с доктора го питай. Дано да ти го спрат :)
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #699 -: Август 29, 2015, 23:48:16 pm »
Милички,аз напоследък само чета,че само от телефона,а ми е много трудно да пиша.
Първо,добре дошли на новите бъдещи мами и им желая лека и много приятна бременност  :bighug:
Синеочка, стискам палци да си дочакаш датата.иначе с теб еднакви симптоми по едно и също време имаме,аз от тази вечер съм с болки отзад,около опашната кост,но пък не усещам контракции... Като цяло и при мен контрскции последната седмица зачестиха.  :lol: кой го знае диването ми кога ще реши да излезе :D
А за ядене,билки и всякакви такива-да ви кажа всичко си ядях през бременносттс,без да прекалявам.смятам,че всякс крайност не е на хубаво,разбира се всеки си преценява.качих 10 кг,супер жизнена бях допреди около 10дни,вече ми понатежа, та мисълта ми е -не съм се напрягала с ограничения  :D гуш от мен  :bighug: