0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

отново бременна
« -: Юли 25, 2006, 15:15:30 pm »
мили момичета, при мен отново се случи голямото чудо! пак съм бременна след 4 годишен стерилитет и едно малко момиченце след това.
не очаквах да стане толкова бързо, кърмя а пък и знам предишния път колко време ми трябваше за да успея. още не мога съвсем да повярвам. при мен може би основния проблем е бил ендометриоза, и лечението и последвалото забременяване явно ми се е отразило много добре. имам и още един проблем-пролактином, но сега без лечение при него съм успяла. явно ендото е бил основния проблем.
пожелавам на всички от все сърце да им се случи НАЙ-ГОЛЯМОТО ЧУДО НА СВЕТА-раждането на живо и здраво дете, дори и няколко! :)
Re: отново бременна
« Отговор #1 -: Юли 25, 2006, 15:17:57 pm »
Браво!
Честито, мила и лека и спокойна бременност :D
*
Re: отново бременна
« Отговор #2 -: Юли 25, 2006, 15:26:57 pm »
Честито! :D
*
Re: отново бременна
« Отговор #3 -: Юли 25, 2006, 15:33:31 pm »
Хайде Честита повторна радост и тук!
Ама много ти се радвам какво си заплесче! Колкото лека беше и  предишната, толкова лека да е и тази бременност. А после още една хубавелка като Дари или вече хубавелко? Нали знаеш, че си търся зет :D :D


*
Re: отново бременна
« Отговор #4 -: Юли 25, 2006, 15:38:50 pm »
Браво на теб,
много се радвам, пожелавам ти най-леката бременност :D
целувки на каката :D
Re: отново бременна
« Отговор #5 -: Юли 25, 2006, 16:00:51 pm »
Честитоооооо! Лека бременност!  :D :D :D
*
Re: отново бременна
« Отговор #6 -: Юли 25, 2006, 16:14:04 pm »
Честито! Лека и щастлива бременност. :D Помня те още от дира, как лети времето.  8O
*
Re: отново бременна
« Отговор #7 -: Юли 25, 2006, 16:25:57 pm »
Златка, каква страхотна новина! Честито и лека бременност! Аз те помня толкова добре от дир-а, тогава там пишехме повече, помня забременяването ти, раждането, а ето сега и нова приказна новина! И при албенад така се получи, вярвам и при много други момичета! Винаги се зареждам когато чувам такива приказни новини! Още веднъж, честито!  :D
Мари
Alexandra
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: отново бременна
« Отговор #8 -: Юли 25, 2006, 16:46:27 pm »
Честита втора радостна новина!
Това е то....веднъж да стане и после няма спиране. Дай Боже на всеки. Много ме зарадва твоята новина и ти желая безпроблемна бременност.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: отново бременна
« Отговор #9 -: Юли 25, 2006, 17:14:45 pm »
Честито и от мен!!! Лека и безпроблемна бременност!!! :P :P :P


Re: отново бременна
« Отговор #10 -: Юли 25, 2006, 17:31:18 pm »
Злати, много късмет ти желая. Лека бременност и още едно сладко съкровище. Помня твоята история от дира. :bighug:
Re: отново бременна
« Отговор #11 -: Юли 25, 2006, 17:50:48 pm »
Честито! :D
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Re: отново бременна
« Отговор #12 -: Юли 25, 2006, 18:17:52 pm »
Честито!Безпроблемна бременност и здраво бебче!
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: отново бременна
« Отговор #13 -: Юли 25, 2006, 18:49:46 pm »
Честито и от мен! Много се радвам, че си преборила тъпата ендометриоза и че ни вдъхваш надежда. Лека бременност ти желая от сърце!!! :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: отново бременна
« Отговор #14 -: Юли 25, 2006, 19:23:17 pm »
Честито!
Re: отново бременна
« Отговор #15 -: Юли 25, 2006, 19:45:04 pm »
Честито, Злате! Много хубава новина! Лека бременност!
*
Re: отново бременна
« Отговор #16 -: Юли 25, 2006, 20:07:08 pm »
Честито, миличка !!! Много ме зарадва! Лека и безпроблемна бременност!
Целувки!
 :balk_21:
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: отново бременна
« Отговор #17 -: Юли 25, 2006, 20:20:55 pm »
Ах, че хубаво! Честита радост!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: отново бременна
« Отговор #18 -: Юли 25, 2006, 21:06:05 pm »
Честито! Леко бременеене.
Re: отново бременна
« Отговор #19 -: Юли 25, 2006, 22:02:49 pm »
благодаря ви момичета, за хубавите пожелания.
вия, благодаря за поздравленията и тук, ще дам "рапорт" този път какъв пол е и ако е мъжки се надявам да сме първи в списъка :)
стефи, благодаря ти за поздравленията, мисля че и ти има с какво да се похвалиш и затова искам да ти пожелая и на теб всичко да върви по мед и масло и да се радваш скоро на сладък бебок.
фауна, благодаря и на теб, пожелавам ти също всичко най-хубаво!
мари, и аз те помня миличка и стискам палци щъркела да дойде и при вас по-бързо /ако нещо не съм изпуснала  :oops:
оганче, права си, като тръгне явно спиране няма, та и ти се готви за същото,  и сега се възползвай от свободата че после няма мърдане :D
а за помненето, разбира се че те помня, дори сме си говорили на една среща на зачатие, беше точно след моето лапаро!
току що видях че и ти имаш вест и от мен ти пожелавам наистина безпроблемна и лека бременност и се пази!
аля, зайченце, сигнус, благодаря ви от все сърце :bighug:
толкова мило ми стана като ги прочетох и видях доста от познатите никове с които "търкахме нара на проблемното", но мисля че повечето от вас също имат с какво да се похвалят :D а другите скоро ще го сторят!
мен пак ме хваща параноята :( защото имах един мисед аборт, /причината за който така и не се установи,/ и сега ме е страх да не се повтори :(   
« Последна редакция: Юли 25, 2006, 23:03:35 pm от zlatkap »