0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #540 -: Юли 19, 2009, 13:40:19 pm »
 Анджи :balk_21:мерси и на теб!
 :blowingdust:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #541 -: Юли 19, 2009, 14:32:46 pm »
Анджи благодаря и на теб късмет.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #542 -: Юли 19, 2009, 19:15:45 pm »
Благодаря ви момичета! Много сте мили и готини! Мина моя трансфер. Сега остава голямото чакане .... и тест след 15 дни. До тук всичко е ок.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #543 -: Юли 19, 2009, 19:42:37 pm »
На 10 ден моите много фоликули вече не са много. Има един 12 мм, които ще чакаме да порастне и няколко малки, които не измериха.
Обаче лигавицата си е все така 6 мм,не е помръднала от предния преглед.
За следващия път ще изследвам и хормони Е2,LH и прогестерон.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #544 -: Юли 19, 2009, 19:57:40 pm »
Не се отчайвай - важното е този един да расте. Ситуацията с лигавицата може светкавично да се промени. Късмет!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #545 -: Юли 19, 2009, 23:50:42 pm »
harmony, и аз като теб. Уж щях да съм на естествен цикъл, а от днес док ми изписа като твоите инжекции.
П.П. Днес дали не сме се видели в клиниката?
Възможно е  :D, но за да сме сигурни - утре сутрин ще съм там отново към 8 часа. Ако видиш някоя със жълти къси панталони - аз съм  :lol:
pop4o и един стига. Това е твоят опит, да знаеш! :blowingdust2:
Anisl, mira_m66, Radosst  с нетърпение чакам вашите  :bfp:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #546 -: Юли 20, 2009, 09:47:49 am »
mira_m66 пожелавам ти  :bfp: :crossfingers: :crossfingers:

Pop4o,harmony  дано в този един е вашето  щастие.

За мен дните вече вървят бавно.
« Последна редакция: Юли 20, 2009, 09:51:48 am от Anisl »
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #547 -: Юли 20, 2009, 14:00:15 pm »
И при мен започна чакането. Сутринта малко ме сразя корема на 2 пъти и доста се притесних. Незнам какво е това! Пия нош-па и се надявам всичко да е ок.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #548 -: Юли 20, 2009, 22:39:00 pm »
Mira_m66 всичко ще е ОК разбира се. Мисля , че е нормално да имаш такива неразположения.  :bighug: те и бъди много позитивна през това време.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #549 -: Юли 20, 2009, 23:25:29 pm »
Благодаря за успокоението и съвета. Старая се и въобще не мисля, за неуспех. Както бяха казали някъде из форумите и на мен много ми хареса - "Бременна съм до доказване на противното".
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #550 -: Юли 22, 2009, 00:10:05 am »
harmony, и аз като теб. Уж щях да съм на естествен цикъл, а от днес док ми изписа като твоите инжекции.
П.П. Днес дали не сме се видели в клиниката?
Възможно е  :D, но за да сме сигурни - утре сутрин ще съм там отново към 8 часа. Ако видиш някоя със жълти къси панталони - аз съм  :lol:
Късно прочетох...сори...видях едно момиче с жълти панталони...май и тя беше на ЕЦ :wink: :lol: 3-ти опит...
Утре сутринта ще съм пак там!

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #551 -: Юли 22, 2009, 09:32:56 am »
du6ka, harmony до къде стигнахте, чакаме добри новини.
mira_m66 и аз така старя се да не мисля за неуспех, а че чудото се е случило.
И накрая в тая тема само  :bfp1:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #552 -: Юли 22, 2009, 11:42:12 am »
Хей, здравейте! Къде се изгубихте!
Наистина трябва да напълним тази тема с положителни тестове. Дано! Нека това лято бъде щастливо за всички тук!
Аз да ви кажа - тази сутрин ставам и както обикновено си направих кафе. Но то има странен вкус - сякаш в него има сол. Нещо взех да изперквам май. Не е възможно толкова рано да има такива странни признаци тази работа. 8O
Сега го изхвърлих и си направих ново, но с мед.  :D Та след малко ще видя как ще ми се стори.....
Искам малко да ви развеселя и да подпомогна доброто нарастване на фоликули и ембриони. Бъдете щастливи и весели днес! От мен  :bighug:
И не забравяйте да пишете!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #553 -: Юли 22, 2009, 11:45:24 am »
При мен фоликул 16мм, лигавица 9мм, Е2 220.Обаче LH почти 14,но ми определиха деня за пункция, да видим какво ще излезе.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #554 -: Юли 22, 2009, 14:05:20 pm »
Ще стане. И моето LH беше почти толкова. При всеки е различно и явно това, че е високо не при всички е с негативен резултат.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #555 -: Юли 22, 2009, 18:01:43 pm »
Аз по-късно ще разбера деня на пункцията: или в петък, или в събота ще е!  :bellydance: Ще кажа довечера.
Да видиме какво ще снеса  :egg: :egg: :egg:
Душе, може да се видиме и около пункциите  :wink:
Anisl , mira_m66  Благодаря ви за подкрепата!  :bighug:
Попчо, кога ще е пункцията?  yahoo_17
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #556 -: Юли 22, 2009, 20:39:34 pm »
Момичета, какви трябва да са добрите стойности на хормоните за пункциа на хубави яйцеклетки?
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #557 -: Юли 22, 2009, 22:54:40 pm »
Добър вечер и от мен! Преди малко се прибрах от София и бързам да се отчета тук! Пункция - в събота - 2 фоликула. Надявам се на две зрели яйцеклетки и две хубави ембриончета и поне едно бебче!  :wink: :lol:
harmony, надявам се, че ще се видим с теб в събота. Чух, че в петък пункциите са 3, а в събота - 5. Ако не се засечем, тъй като аз май съм последна - в 9:30 часа, ти желая успех от все сърце!
Този опит съм доста на сляпо, но май така съм по-добре. Само си гледам фоликулите на екрана. Док е много зает и изобщо не съм питала нито за хормони, нито за лигавица... нещо нетипично за мен...
mira_m66, Anisl  - благодаря ви за пожеланията! Трябва да са успешни тези опити! Провали повече в тази тема не се приемат!
Желая на всички момичета в процедура или след - много късмет и положителни тестове с високо ЧХГ!

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #558 -: Юли 23, 2009, 10:58:20 am »
Душе, не си последна в събота  :D  Аз съм от 10,30часа. Малко ме безпокои, че овитрела ми е за 22 часа днес, а пък пункцията е в 10,30 часа в събота. То за половин час едва ли ще се спукат преждевременно, ама знае ли човек  :ask:
А пък за петъка нямам очистително, не се давало преди пункция на ЕЦ   :constipated: И аз не знам какво очаквам този път, каквото стане... :dontknow:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #559 -: Юли 23, 2009, 12:26:03 pm »
Хей - браво. В събота стискаме палци. Не ви трябва очистително - не се притеснявайте. Само ако ще бъдете с упойка - спирате яденето и пиенето в петък в 22 часа.
Сега не го мислете много много пукането - няма да се спукат. Доктора е преценил добре часовете. Рядко се случва да се спукат преди пункция.
Не че аз не се притеснявах, че с това мое високо LH. Но все си повтарях "Не може да съм такъв карък, абсурд, там ще си бъде". Така и стана.
Леле - вълнувам се отново....
Стискам Ви палци ..... И после ще чакаме новините за зрелите яйцеклетки, ембриончета, трансфери.... И ще дойде време за тестовете.
Късмет скъпи момичета!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."