0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плаках докато четях молитвите ви
« -: Ноември 06, 2010, 19:52:32 pm »
Плаках докато четях молитвите ви ,написани с толкова много болка.Имам друго предложение:нека всяка от вас напише от колко време се моли за дете.Нека се съберем
тук всички в един ден и нека всички с едни икона в ръка да се помолим за нея.Всеки от сърце да и пожелае -рожба.Това е помагало, повярвайте ми.
Нека уточним предварително в кой ден ще се молим и за кого.Направете го така, че да имаме време да се съберем повече хора.Да бъде късно вечер ,когато повечето сме тук.
Нека си помогнем взаимно.Сам човек трудно може да се пребори ,но когато сме много надявам се на успех. 
Re: Плаках докато четях молитвите ви
« Отговор #1 -: Декември 22, 2010, 13:41:57 pm »
и аз много плача като чета за болката на другите като се виждам в тях. Плача и заради себеси, плача защото е болезнено и никий не го заслужава, не пожелавам и на най-големия си враг да изпитва тази болка която чувствам аз!
Но молитвите не могат да помогнат!!!! osi_8 Като се успокоим няма да забременеем и искам целия свят да го знае за да не ме съветват да се успокоя, да се моля и то ще стане .......... не няма да стане, и като някой ми каже да се успокоя аз НЯМА да се успокоя!!
Като не знаеш какво да кажеш - млъкни!