0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
диферелин и цикъл
« -: Август 02, 2010, 18:41:53 pm »
Здравейте...
иска ми се да споделя ситуацията,в която съм в момента.Знам ,че някои от вас ще ме посъветват да направя тест,но все пак...
на 29ти април ми поставиха една инжекция диферели,на 7ми май ми дойде цикъла.На 13ти май последва оперативна хистероскопия,за отстраняване на миомен възел...Казаха ми да отида на преглед на девети ден от цикъла,когато ми дойде,но от тогава нямам такъв.

Слвд операцията имаше период,през който имах кървене като течение,но преполагам,че това е било още заради инжекцията

Може ли някой да ми каже една инжекция какво отклонение в цикъла може да даде.Нормално моя е на 28 дни и е като по часовник
*
Re: диферелин и цикъл
« Отговор #1 -: Август 02, 2010, 19:45:57 pm »
Кървенето ти след хистероскопия е от самата операция. Аз също кървих може би 10 дни след моята оперативна хистероскопия - премахнах полип, а след МЦ започнахме опита си.
Блокираха ме с диферелин. Нямах закъснение на МЦ. Дойде ми нормално, но ми тече по-дълго почти до средата на стимулациите.
Теста си го направи и след това задължително се обади на лекаря, който те наблюдава за консулт!
*
Re: диферелин и цикъл
« Отговор #2 -: Август 03, 2010, 10:30:45 am »
док ми беше казал,че блокажа от една инжекция действа максимум 45 дни...По тази причина и бързахме операцията да е в началото на цикъла,че ако се наложи да направим и втора в рамките на една инжекция...