0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #620 -: Май 07, 2012, 10:09:58 am »
hope-love ти кога започваш същинската стимулация?
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #621 -: Май 07, 2012, 10:18:09 am »
Ами вече я започнах. Днес ми е 7-ми ден. Утре съм отново на преглед и даване на кръв за хормони и в края на седмицата /може би събота или неделя/ се надявам да се осъществи пункцията. За сега съм спокойна. Опитай и ти да се успокоиш. Като отидеш в клиниката потърси психоложката Деси. Много е готина. Ако искаш поговори с нея или пък, ако нямаш диска със сеансите за слушане, помоли я да ти даде. Има една част, която се слуша още по време на стимулация и друга - след ембриотрансфер. Мисля, че помагат да отпускане на тялото и душата! Успех!
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #622 -: Май 07, 2012, 10:24:59 am »
непременно ще взема диска благодаря ти, надявам се си имаш достатъчно фоликулчета :crossfingers: :bighug:
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #623 -: Май 07, 2012, 10:32:53 am »
Вчера ме прегледа д-р Стаменов. Каза, че нещата вървят добре, даже много добре. Не си направих труда да броя фоликулите, но имаше и в двата яйчника. Запомних, че най- големия е 12 мм, а лигавицата 7 мм, което също било много добре. Даже док помисли, че е резултат от глобулите еротон, които д-р Персенска ми препдиса, ама аз туко що ги бях взела от аптеката :), та ми стана смешно, че действат и от чантата. Е той каза, че май няма да има нужда от тях при тази дебелина на лигавицата, ама да ги слагам от днес щом съм ги взела. И така. За сега нещата вървят добре. Пожелавам и на теб успешен старт!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #624 -: Май 07, 2012, 10:44:12 am »
здравейте момичета, на 11-ти ден от трансфера чхг-130 при референтни стойности 0-3.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #625 -: Май 07, 2012, 10:48:15 am »
А така, ти май-май си малко бременна! Чудесна новина за началото на седмицата. Чакам да споделяш как се развиват нещата натакък и вярвам, че всичко при тебе ще бъде наред!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #626 -: Май 07, 2012, 10:51:58 am »
добра стойност ли е това, направих си и тест presto излязоха две черти?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #627 -: Май 07, 2012, 11:01:14 am »
Ами мисля, че стойността от кръвния  е много добра. Доколкото си спомням за този момент дори от 25 нагоре се брои за положителен тест, а и уринарния го потвърждава доколокото разбирам. Не ти ли дадоха т. нар. "калкулатор" /стойностти на ЧХГ за съответните седмици от бремеността/ от лаботарорията. Ти сугурно си знаеш, ама и аз да кажа - пусни отново кръвен след 48 часа и се обади да лекаря си, за да му кажеш резултата от уринарния и кръвния. Успех!
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #628 -: Май 07, 2012, 11:10:36 am »
здравейте момичета, на 11-ти ден от трансфера чхг-130 при референтни стойности 0-3.
мисля че е много добра стойност за 11ден  :D
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #629 -: Май 07, 2012, 11:36:42 am »
благодаря много за отговора. успех на всички
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #630 -: Май 07, 2012, 11:38:51 am »
в сряда отново ще пусна кръвен тест дано се покачват стойностите. сега отивам да се обадя на доктора. отново ви благодаря.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #631 -: Май 07, 2012, 12:06:36 pm »
здравейте момичета, на 11-ти ден от трансфера чхг-130 при референтни стойности 0-3.
Казах аз, че нещата ще са наред, нали?! Браво, Поли! :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #632 -: Май 07, 2012, 12:33:54 pm »
Не ти ли дадоха т. нар. "калкулатор" /стойностти на ЧХГ за съответните седмици от бремеността/ от лаботарорията.
Ето калкулатор - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=542&Itemid=82
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #633 -: Май 07, 2012, 14:44:30 pm »
Здравейте момичета , днес ми е 14-ти ден след трансфер и последен ден от инжекциите клексан. Утре трябва да направя тест и съм се .... вцепенила от страх. На 11-тия ден имах глупостта да направя пиклив тест - отрицателен. Колкото и да се ослушвам нямам абсолютно никакви симптоми , ама никакви. Трансфера ми беше на 5-тия ден след пункцията. Като чета тук от кога още им отчитат на момичетата положителни стойности - отчайвам се . Зная че кръвен и днес би трябвало да отчете обаче шубето е голям страх. Утре като излезе резултата, независимо какъв е той задължително ли де се обадя да го кажа , и на спешния номер ли да бъде ? 
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #634 -: Май 07, 2012, 15:03:17 pm »
Здравейте момичета , днес ми е 14-ти ден след трансфер и последен ден от инжекциите клексан. Утре трябва да направя тест и съм се .... вцепенила от страх. На 11-тия ден имах глупостта да направя пиклив тест - отрицателен. Колкото и да се ослушвам нямам абсолютно никакви симптоми , ама никакви. Трансфера ми беше на 5-тия ден след пункцията. Като чета тук от кога още им отчитат на момичетата положителни стойности - отчайвам се . Зная че кръвен и днес би трябвало да отчете обаче шубето е голям страх. Утре като излезе резултата, независимо какъв е той задължително ли де се обадя да го кажа , и на спешния номер ли да бъде ? 
Аз звънкам на спешния .Стискам палци да е успешен теста и да се похвалиш и ти .

А аз бях на проследяване на ЕЦ и.... изненада киста 5 см ./сигурно е задържан фоликул/Случвало ли се е на някой такова нещо и дали ще се спука до следващия цикъл ,как мислите ?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #635 -: Май 07, 2012, 15:18:42 pm »
Здравейте,момичета :)
Моля ви,кажете ми актуални цени за имунологични изследвания и първа биопсия.
Блгодаря ви :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #636 -: Май 07, 2012, 15:33:25 pm »
Здравейте,момичета :)
Моля ви,кажете ми актуални цени за имунологични изследвания и първа биопсия.
Блгодаря ви :)
Имунологични - 260лв. За биопсия не знам, не съм правила.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #637 -: Май 07, 2012, 15:51:05 pm »
Биопсията струва 200 лв.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #638 -: Май 07, 2012, 16:03:45 pm »
Здравейте момичета, днес съм 4 ден след трансфер.Предимно мързелувам вкъщи  :),незнам при вас как е но на мен ми се струва че постоянно ям  8O ,при положение че физическата ми активност е сведена до 0 .Поспивам си и като се събудя пак гладна... :oops:споделете как е при вас след трансфера ...с яденето :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #639 -: Май 07, 2012, 16:21:02 pm »
Биопсията струва 200 лв.

Здравейте,момичета :)
Моля ви,кажете ми актуални цени за имунологични изследвания и първа биопсия.
Блгодаря ви :)
Имунологични - 260лв. За биопсия не знам, не съм правила.
Благодаря ви от сърце!!!