0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #540 -: Май 01, 2012, 18:14:36 pm »
Боги,много се радвам за хубавото ЧХГ!Успех! yahoo_17                                  Момичета утре ми предстои биопсия-в 12ч. В колко трябва да пусна хормони-т.е дали трябват да са готови преди да започне биопсията?Какво болкоуспокояващо да пия-такава съм бъзла,че чак ме е срам от мене,но това е истината! :oops:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #541 -: Май 01, 2012, 19:15:16 pm »
бебето, не е нужно хормоните да са готови за биопсията, важното е да са в същия ден. 1 час преди биопсията може да пиеш 1 Аулин и ако се наложи 1 и след нея. Не е толкова страшно. Стискам палци за хубав резултат!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #542 -: Май 01, 2012, 19:18:19 pm »
Момичета утре ми предстои биопсия-в 12ч. В колко трябва да пусна хормони-т.е дали трябват да са готови преди да започне биопсията?Какво болкоуспокояващо да пия-такава съм бъзла,че чак ме е срам от мене,но това е истината! :oops:
Мисля, че при биопсията нямаше значение кога пускаш хормони - просто трябва да е в същия ден и да кажеш на лаборантките, че си на биопсия, за да го отбележат.
Аз болкоуспокояващи не съм пила, но пък на мен прага на търпимост на болка ми е доста висок. Чувала съм от момичета, че си слагат по една свещичка. Може да направиш и ти така. Дано и някоя друга девойка ти отговори какво точно е ползвала  :lol:
Виждам, че докато съм писала и rtfrtf ти е отговорила  :lol:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #543 -: Май 01, 2012, 19:27:31 pm »
Bogi, не бях тук за почивнити дни, но бях сигурна какво ще прочета :) Много се радвам за теб, стискам ти палци да имаш една лека и безпроблемна бременност и две прекрасни бебета на финала :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #544 -: Май 01, 2012, 19:50:47 pm »
Bogi, не бях тук за почивнити дни, но бях сигурна какво ще прочета :) Много се радвам за теб, стискам ти палци да имаш една лека и безпроблемна бременност и две прекрасни бебета на финала :)
Много ти благодаря и на теб, и на всички мили момичета тук!
Много ми е полезно и споделеното тук, а и подкрепата, която получавам.
Другата седмица, като мина прегледа, ще пиша как вървят нещата.
Прегръщам ви!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #545 -: Май 01, 2012, 20:01:02 pm »
Страхотни новини,Боги!Стискам палци всичко да е наред и след 9 месеца 2 ревящи бебчета в къщи.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #546 -: Май 01, 2012, 21:29:53 pm »
Боги,много се радвам за хубавото ЧХГ!Успех! yahoo_17                                  Момичета утре ми предстои биопсия-в 12ч. В колко трябва да пусна хормони-т.е дали трябват да са готови преди да започне биопсията?Какво болкоуспокояващо да пия-такава съм бъзла,че чак ме е срам от мене,но това е истината! :oops:
Здравей,да споделя при мен как беше.Питах  за болкоуспокояващи за биопсията,защото съм малко по-чувствителна и не обичам да се мазохирам. Дадоха ми Профенид свещички за 1 Час преди процедурата,а пък от ровене по форумите прочетох и за аулин,така че отидох с пълен набор болкоуспокояващи(защо като може да не ме боли да се мъча :) ).нямах никакъв проблем при процедурата мина добре.
Желая ти успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #547 -: Май 01, 2012, 21:42:46 pm »
Да се отчета. Видяхме два плодни сака днес. Докторът каза да си продължавам с лекарствата и другата седмица съм пак на преглед, да видим дали и двата ще продължат да се развиват. За вливанията каза да не бързам. Така и ще направя.
Ако все пак реши да правим вливания, ще искам да пуснем още една контрола, защото в момента нещо съм хремава и ми е зачервено гърлото. А съм чувала, че такива неща влияят на НК-клетките.
Иначе днес след мен имаше още едно момиче и то с два плодни сака.

Момичета, имам въпрос. Аз съм след абразио на празен плоден сак на 2 април и преди 4 дни ми дойде нещо като цикъл, с чиста кръв, но много минимално от нормален цикъл. Как е било при вас? Това нормално ли е ? И въобще може ли да се брои като цикъл?



На мен абразио не са ми правили, но след спонтанния аборт през 2010г. почти два месеца нямах въобще цикъл. Предполагам, че е нормално, все пак си минала през абразио. Поне ми изглежда логично.



аз също отказа вливания преди и след трансфер Дано всичко е нормално стискам ти палци от сега се наспи  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #548 -: Май 01, 2012, 21:45:01 pm »
Много ви бладоря момичета,вдъхнахте ми кураж-ще споделя веднага като се приберем.Ще ви послушам за Аулина/прахче/ :lol:,ще питам в аптеката и за свещичка.Желая успех ва всички :youwoman:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #549 -: Май 01, 2012, 23:35:44 pm »
Здравейте,от скоро съм пациентка на др. Персенска,вече съм готова с изследванията, които поиска да направя.Въпросът ми е, ако ще правя инвитро на нея ли трябва да кажа,че желая за да ми бъдат подготвени документи за фонда?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #550 -: Май 02, 2012, 06:29:10 am »
Здравейте,от скоро съм пациентка на др. Персенска,вече съм готова с изследванията, които поиска да направя.Въпросът ми е, ако ще правя инвитро на нея ли трябва да кажа,че желая за да ми бъдат подготвени документи за фонда?
Говори с д-р Персенска да ти каже дали си за инвитро или ще пробвате други варианти, но документите за фонда ги подготвя Силвия Стефанова. Мобилният ѝ го има на първата страничка в темата. И имай предвид, че от времето на подаване на заявление до времето на издаване на заповедта минават поне 10 месеца.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #551 -: Май 02, 2012, 09:55:42 am »
Боги, и тук ЧЕСТИТО.
Здрави да сте и по Коледа - четирима.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #552 -: Май 02, 2012, 09:57:53 am »
Момичета, ето една история която е като пътеводител по пътя към желаното бебе,ако не сте я чели мисля че ще ви бъде интересна.Тя сякаш се отнася за всяка от нас и отговаря на въпросите ,които изникват във всеки етап на процедурата ин-витро.
 http://bistraivanova.weebly.com/1055108310721085-1041104510411045.html

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #553 -: Май 02, 2012, 11:23:04 am »
Браво, Боги! Честито!

На мен ми започна зацапване на 9ти ден от трансфера. Ще видим тези дни дали излизам от играта или е от на Боги зацапването.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #554 -: Май 02, 2012, 11:45:53 am »
Kozich, много ме впечатли историята, която ни предложи да прочетем. На датата 28/09/2010 г. от дневника открих с радост и учудване нови страни за отношението на докторите от клиниката към жени като нас. Браво на момичето, което е имало смелостта да разкаже своята история пред хората. Нарекох я момиче, защото изглежда действително като младо момиче, а вече е и млада жена, както показват резултатите. Пожелавам й да има още деца, както са преценили и докторите, макар че пътят е дълъг и сложен. Да си призная аз имам сили да го извървя само веднъж. Хубаво е този материал да видят и управителите на Фонда за асистирана репродукция, но как ли би стигнал до тях?
« Последна редакция: Май 02, 2012, 11:59:28 am от mammita2012 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #555 -: Май 02, 2012, 12:56:14 pm »
Да и на мен ми хареса като я намерих в Нета,затова реших да я споделя с вас.В момента съм в процедура и когато ми изникне въпрос или притиснение просто си отварям линка и чета. :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #556 -: Май 02, 2012, 17:00:28 pm »
Браво, Боги! Честито!

На мен ми започна зацапване на 9ти ден от трансфера. Ще видим тези дни дали излизам от играта или е от на Боги зацапването.

Оооо, мирише ми на бременност :) Дано!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #557 -: Май 02, 2012, 21:16:51 pm »
Знаете ли дали има вече Прегнил?Утре пк съм на преглед за ЕЦ и ми идва малко скъпо този Овиетрил.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #558 -: Май 02, 2012, 21:23:23 pm »
Знаете ли дали има вече Прегнил?Утре пк съм на преглед за ЕЦ и ми идва малко скъпо този Овиетрил.
Последният път в началото на м. април ми дадоха пак овитрел. Защо не попиташ в манипулационната?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #559 -: Май 02, 2012, 22:31:27 pm »
Знаете ли дали има вече Прегнил?Утре пк съм на преглед за ЕЦ и ми идва малко скъпо този Овиетрил.
Няма цеци. Снощи ми биха Овиетрел. Май няма внос