0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #520 -: Април 29, 2012, 16:47:55 pm »
Момичета,днес бях на пункция и забравих да попитам кога ще ми се обадят ембриолозите с новини как вървят нещата. Някой от вас с опит в клиниката /защото на мен ми е за пръв път тук/,може ли да ми каже?Днес да чакам ли обаждане или утре?Благодаря
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #521 -: Април 29, 2012, 16:50:59 pm »
Боги много се радвам за теб, с нетърпение следях темата и очаквах положителния резултат– предчувствах че ще е такъв. Изключително много се кефя и го изживявам така все едно на мен ми се е случило. Прегръщам те и ти желая успех до финала.
На всички останали момичета ще кажа борете се за да сбъднете мечтата си.
Аз също продължавам в тази нелека борба - успех.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #522 -: Април 29, 2012, 16:58:09 pm »
Момичета,днес бях на пункция и забравих да попитам кога ще ми се обадят ембриолозите с новини как вървят нещата. Някой от вас с опит в клиниката /защото на мен ми е за пръв път тук/,може ли да ми каже?Днес да чакам ли обаждане или утре?Благодаря

Утре ще ти звъннат, за да ти кажат дали се е оплодила/оплодили Я. Ако всичко е ОК, на другия ден ще ти звъннат да ти кажат дали се дели.
Питай за всичко, в което не си сигурна - форумът е за това.
Успех!

Боги много се радвам за теб, с нетърпение следях темата и очаквах положителния резултат– предчувствах че ще е такъв. Изключително много се кефя и го изживявам така все едно на мен ми се е случило. Прегръщам те и ти желая успех до финала.
На всички останали момичета ще кажа борете се за да сбъднете мечтата си.
Аз също продължавам в тази нелека борба - успех.

Много ти благодаря! Дано наистина всичко завърши с успех! Както казва мъжа ми - притесненията ще са докато навършат пълнолетие и ги напъдим по белия свят да се оправят сами :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #523 -: Април 29, 2012, 18:40:37 pm »
Боги , благодаря ти за информацията,дано всичко е наред.
На теб ти желая лека и безпроблемна бремeнност!Четох постовете ти от преди теста ,вълнувам се и искрено се радвам за теб!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #524 -: Април 29, 2012, 19:39:11 pm »
Момичета, стискали сте явно добре палци, защото бета ЧХГ-то на 13-ти ден ми е 1080. Разревах се като пълен идиот, като видях резултата.
Бях прочела, че д-р Стаменов няма да го има до 30 май. Това означава ли, че на 1 е работа? Искам да отида и да си пусна тест и в клиниката и да се зарадва и той с мен.



Ехааа, Боги, много много ме зарадва, с нетърпение чаках и аз резултата ти. Лека и безпроблемна бременност. :) Много се радвам за прекрасните новини!
« Последна редакция: Април 29, 2012, 19:41:07 pm от cygnus »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #525 -: Април 29, 2012, 23:27:34 pm »

[/quote]

Много ти благодаря! Дано наистина всичко завърши с успех! Както казва мъжа ми - притесненията ще са докато навършат пълнолетие и ги напъдим по белия свят да се оправят сами :lol:
[/quote]

честито и от нас  :D

стана ми смешно че един познат каза че като ги омъжим щя ли да реват на мъжете си не на нас  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #526 -: Април 30, 2012, 18:34:14 pm »
darina8383,бях при д-р Михова само за един преглед,но останах много очарована от нея като професионалист и човек.Задавай си спокойно въпросите и не се притеснявай. Леко бременеене  :D

Благодаря :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #527 -: Април 30, 2012, 18:38:09 pm »
здравейте, момичета.
аз съм нова в този форум и пиша за първи път, така че ако моят въпрос се повтаря, се извинявам предварително :oops:
Благодарение на д-р Стаменов съм бременна в 10 г.с. след 4 години ходене по мъките.
Въпросът ми е относно д-р михова, мнение и пр.
Да си кажа и аз:)
По принцип съм пациентка на д-р Сигридов, но два пъти се наложи преглед от д-р Михова. С великолепни впечатления съм- спокойна, внимателна и подробна при прегледа...Умее да вдъхне така нужното на всяка бременна.
В разговорите по време на прегледите не се притесни да сподели, че недай Боже нещо и се стори притеснително , не би се колебала веднага да поиска мнението на друг лекар!За мен това е особено важно!
 Това са лични впечатления естествено:)
Благодаря много , много по-спокойна съм   :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #528 -: Април 30, 2012, 20:27:22 pm »
Момичета, днес пуснах контрола на НК-клетките. Дано да не са се повишили от предния път, че вливанията с киовиг ме удрят по джоба. :lol:
Иначе утре в 12.00 ч. имам час за д-р Стаменов да гледаме за плоден сак. Стискайте пак палци да има и да е където трябва. :D
В първия момент с това високо ЧХГ се притесних, но добре че се сетих че референтните стойности на двете лаборатории са различни, пък и после като говорих с д-р Стаменов - ми стана по-спокойно.
Д-р Шефкетова се пошегува с мен да спра с тестовете, че ЧХГ-то било прекрасно.
То и аз виждам, че е височко, ама като все ми е било ниско.
Ще пиша утре пак!
« Последна редакция: Април 30, 2012, 20:29:54 pm от Bogi »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #529 -: Април 30, 2012, 21:58:17 pm »
Е, сега си видях резултата от изследването - 22 % CD16+CD56+NK cells
Знаех, че при бременност се повишават, ама ми се искаше ако може да са норма. Както и да е. Препоръчват имуномодулация с 10g KIOVIG в 5-7 г.с.
Няма да ми се размине явно. Утре ще видим какво ще каже д-р Стаменов.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #530 -: Април 30, 2012, 22:17:38 pm »
Успех Боги стискам палци за утре и чакам новини
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #531 -: Април 30, 2012, 22:28:29 pm »
Е, сега си видях резултата от изследването - 22 % CD16+CD56+NK cells
Знаех, че при бременност се повишават, ама ми се искаше ако може да са норма. Както и да е. Препоръчват имуномодулация с 10g KIOVIG в 5-7 г.с.
Няма да ми се размине явно. Утре ще видим какво ще каже д-р Стаменов.

Аз отказах вливката на киовиг препоръчана от имунолозите. Д-р Стаменов също каза, че не е задължителна.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #532 -: Април 30, 2012, 22:49:45 pm »
Е, сега си видях резултата от изследването - 22 % CD16+CD56+NK cells
Знаех, че при бременност се повишават, ама ми се искаше ако може да са норма. Както и да е. Препоръчват имуномодулация с 10g KIOVIG в 5-7 г.с.
Няма да ми се размине явно. Утре ще видим какво ще каже д-р Стаменов.

Аз отказах вливката на киовиг препоръчана от имунолозите. Д-р Стаменов също каза, че не е задължителна.

Къди, а на теб колко ти бяха като проценти тогава? Защото при мен обикновено са 14-16 %, а сега са 22 %, т.е. има повишение.
Преди трансфера не ме караха да правя. Доц. Балтаджиева каза, че вливанията от м. февруари и омега3фортекса и вигантола са достатъчни. Ще направя, каквото ми препоръча доктора. Както винаги се шегувам - доктор съм, но не съм лекар  :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #533 -: Май 01, 2012, 09:08:13 am »
Боги, сигурна съм, че всичко ще бъде наред. Бъди спокойна. Желая ти успех на прегледа. Д-р Стаменов си знае работата, няма да те подведе, а и ти си "послушна" пациентка  :D. Късмет!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #534 -: Май 01, 2012, 13:47:28 pm »
 Да се запиша и аз, нямаше ме през почивните дни, но до последно влизах във форума за новини от Боги.

Боги, честно да ти кажа имах много добро предчувствие за теб от самото начало на този опит. Толкова се радвам. Ти даваш надежда на всички като нас. Успешна бременност и дано всичко е наред до края.

 
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #535 -: Май 01, 2012, 13:51:08 pm »
 Момичета, имам въпрос. Аз съм след абразио на празен плоден сак на 2 април и преди 4 дни ми дойде нещо като цикъл, с чиста кръв, но много минимално от нормален цикъл. Как е било при вас? Това нормално ли е ? И въобще може ли да се брои като цикъл?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #536 -: Май 01, 2012, 15:03:07 pm »
Да се отчета. Видяхме два плодни сака днес. Докторът каза да си продължавам с лекарствата и другата седмица съм пак на преглед, да видим дали и двата ще продължат да се развиват. За вливанията каза да не бързам. Така и ще направя.
Ако все пак реши да правим вливания, ще искам да пуснем още една контрола, защото в момента нещо съм хремава и ми е зачервено гърлото. А съм чувала, че такива неща влияят на НК-клетките.
Иначе днес след мен имаше още едно момиче и то с два плодни сака.

Момичета, имам въпрос. Аз съм след абразио на празен плоден сак на 2 април и преди 4 дни ми дойде нещо като цикъл, с чиста кръв, но много минимално от нормален цикъл. Как е било при вас? Това нормално ли е ? И въобще може ли да се брои като цикъл?



На мен абразио не са ми правили, но след спонтанния аборт през 2010г. почти два месеца нямах въобще цикъл. Предполагам, че е нормално, все пак си минала през абразио. Поне ми изглежда логично.
« Последна редакция: Май 01, 2012, 15:05:45 pm от Bogi »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #537 -: Май 01, 2012, 15:45:33 pm »
Боги, страхотни новини!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #538 -: Май 01, 2012, 15:51:44 pm »
Боги, страхотни новини!
Така е. Така добре се почувствах, като каза доктора, че са там където трябва и че се виждат. Камък ми падна от сърцето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #539 -: Май 01, 2012, 16:40:38 pm »
Страхотни новини,Боги!Не се притеснявай излишно убедена съм,че накрая резултата ще е :bori_007: :bori_004: на финала.