0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #20 -: Март 29, 2012, 22:43:54 pm »
Нека и аз да се разпиша в новата тема.Дано по често виждаме положителни резултати .Надявам се и аз скоро да се похваля stork-girl
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #21 -: Март 29, 2012, 23:22:21 pm »
 :cross: и аз да се запиша в новата темичка
СТрахотни новини днес, честито на бременелките и прекрасна бременност с успешен финал им пожелавам  :) Дано темичката продължи да се пълни с положителни тестчета.

Моят тест предстои, но май няма да издържа и ще го направя на 12 ден. Моля за съвет, в клиниката ли да отида или в някоя друга лаборатория? Притеснявам се да не ме върнат от клиниката като е по-рано или пък да се скарат  :?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #22 -: Март 29, 2012, 23:26:57 pm »
момичета искам да попитам за документите за фонда,какво е нужно и мога ли само аз да отида при Силвия и след това във фонда или трябва и мъжа ми да присъства? Подготвила съм спермограми,становище от уролог,моите хорм.изследвания и копия от лични карти.
Чуй се със Силвия по телефона, тя ще ти каже какво ще трябва при вас. А мъжът ти не е нужно да присъства при подаване на заявлението за ФАР.  Аз винаги съм ходила сама.

Здравейте момичета, аз се появявам тук от време на време. Мечтаех за този момент. Правихме ЗЕТ+ЕЦ и на 15 ден ЧХГ- 784. Днес видяхме едно плодно сакче. Успех на всички момичета и дано при всички нещата протичат и завършват добре. Огромно благодаря на лекарите в клиниката за грижите, които положиха за мен.
Ей, че хубави новини. Мая, стискам палци за хубави 9 месеца.  :D

Благодаря на всички за милите пожелания! Ще приема за хубав знак, че точно на рождения ми ден има трицифрени и четирицифрени ЧХГ-та   :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #23 -: Март 29, 2012, 23:32:24 pm »
:cross: и аз да се запиша в новата темичка
СТрахотни новини днес, честито на бременелките и прекрасна бременност с успешен финал им пожелавам  :) Дано темичката продължи да се пълни с положителни тестчета.

Моят тест предстои, но май няма да издържа и ще го направя на 12 ден. Моля за съвет, в клиниката ли да отида или в някоя друга лаборатория? Притеснявам се да не ме върнат от клиниката като е по-рано или пък да се скарат  :?

Аз винаги правя тест в една лаборатория до нас и после в клиниката. Както и преди съм казвала, ми идва в повече драматизма с чакането пред кабинета, като на държавен изпит.
Въпреки това, какъвто и да е резултата, винаги втори тест и коментар с доктора ти. Не спираш лекарствата на своя глава и не се радваш преди да са ти казали, че може  :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #24 -: Март 30, 2012, 09:46:22 am »
Да цопна и аз в новата тема. Честито на всички бременлинки и им пожелавам прекрасна и лека бременност и успешен финал.
Аз след неуспешното ИКСИ ноември и имунологични, генетични и биопсия, заключение-здрави сте.
Сега старт, надявам се 13 април по дълъг протокол. Хайде с хубавите новини и ние да се похвалим.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #25 -: Март 30, 2012, 10:02:07 am »
Радвам се, да се "запознаем", Импулс123! И аз съм на старта по дълъг протокол, но на 14.04. Дано да успеем!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #26 -: Март 30, 2012, 10:10:20 am »
 :cross:
Честито на мимата :)

Браво, Мая! Ей такива новини ме радват :) А колко отчаяна беше в постовете си миналата година - всичко е добре, когато свършва добре!
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #27 -: Март 30, 2012, 10:57:56 am »
и аз да се запиша в новата темичка
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #28 -: Март 30, 2012, 10:58:32 am »
Мнооого хубаво тръгна тази тема :)дано така да продължи!!!
Направо страхотни резултати- стискам ви палци момичета всичко да е ок!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #29 -: Март 30, 2012, 11:56:35 am »
Честито на всички бременни момичета! А на останалите - много късмет и нека радостната вест настъпи скоро!
Аз искам да споделя, че имах записан час в клиниката за старт по дълъг протокол за 04.04, но ми се обадиха по телефона и го отмениха и остана за другия месец.
На някой друг отменяли ли са часове за м.април?!? :ask:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #30 -: Март 30, 2012, 12:03:40 pm »
Момичета, вчера бях на преглед за сърдечен тон и Персенска ми каза, че плодният ми сак е празен. Въобще не съм и предпологала, че може да има такова нещо. В понеделник съм на абразио, може ли някой да сподели как протича нази процедура? Ужасно съм объркана и умирам от страх.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #31 -: Март 30, 2012, 12:09:35 pm »
Момичета, вчера бях на преглед за сърдечен тон и Персенска ми каза, че плодният ми сак е празен. Въобще не съм и предпологала, че може да има такова нещо. В понеделник съм на абразио, може ли някой да сподели как протича нази процедура? Ужасно съм объркана и умирам от страх.

Уф,много мразя да чета такива новини!Защо трябва да става така,съжелявам миличка.Много е гадно.Абразиото се прави с пълна упойка,нищо няма да усетиш.Няма как да не те е страх,но всичко ще мине без да разбереш!
Успех :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #32 -: Март 30, 2012, 12:34:00 pm »
Честито на всички бременни момичета! А на останалите - много късмет и нека радостната вест настъпи скоро!
Аз искам да споделя, че имах записан час в клиниката за старт по дълъг протокол за 04.04, но ми се обадиха по телефона и го отмениха и остана за другия месец.
На някой друг отменяли ли са часове за м.април?!? :ask:
Незнам за отлагане на други часове. Ти не попита ли защо става така при тебе? Сещам се, че миналата година първите дни на април д-р Персенска и д- Стаменов бяха на конгрес в чужбина, който май всяка година се провежда по едно и също време. Да не би да е заради това?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #33 -: Март 30, 2012, 13:17:58 pm »
pvg, много съжалявам, знам какво ти е :( За абразиото те викат гладна и жадна, защото е с пълна упойка разбира се, изследванията не ги помня (ПКК със сигурност искат), за тях трябва да попиташ. Бързо е като процедура, мен не ме боляло след това и имах слабо кървене, да не кажа че почти нямах. Изписават те след няколко часа, като след хистероскопия. Предписаха ми антибиотик за 7 дена и лекарство за спиране на кървенето, което при мен не са наложи да пия. И това е, после след един цикъл на контролен преглед да видят как е матката, лигавиицата и така. Емоционалната болка е много по-голяма за съжаление.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #34 -: Март 30, 2012, 13:21:43 pm »
Момичета, вчера бях на преглед за сърдечен тон и Персенска ми каза, че плодният ми сак е празен. Въобще не съм и предпологала, че може да има такова нещо. В понеделник съм на абразио, може ли някой да сподели как протича нази процедура? Ужасно съм объркана и умирам от страх.
 :( много съжалявам.Знам как се чувстваш и при мен беше празно сакчето,но абразио не съм правила.Доки ми каза да спра лекарствата и то само си падна след 2 дни.На прегледа ми каза,че съм ок,матката била чиста.Не губи вяра,следващия път ще стане. :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #35 -: Март 30, 2012, 13:28:02 pm »
Привет момичета.
Имам питане по дългия протокол: на 20.03. ми сложиха блокажа - декапептил депо. Днес (10 дни по късно)си пуснах естрадиол и стойностите са 109 pg/ml. На 02.04. имам час за стартиране на същинска стимулация. Притеснява ме това, че Е2 трябва да е под 50. Каво се прави при тези високи стойности. И има ли вероятност следващите 2-3 дни  да падне (нали са микрогранули с удължено действие)?
Друг е и въпроса , че ако до неделя не ми дойде МЦ ще трябва да отложа часа.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #36 -: Март 30, 2012, 13:38:10 pm »
Ох момичета,днес трябва да ми размразяват ембриончетата и да ми се обадят после за трансфер,но още никой не ми се е обадил ...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #37 -: Март 30, 2012, 13:45:19 pm »
Момичета, вчера бях на преглед за сърдечен тон и Персенска ми каза, че плодният ми сак е празен. Въобще не съм и предпологала, че може да има такова нещо. В понеделник съм на абразио, може ли някой да сподели как протича нази процедура? Ужасно съм объркана и умирам от страх.
PVG, много, много съжалявам, знам, че това няма да те успокои...но искам да ти кажа, че ти съчувствам искрено и разбирам как се чувстваш....! :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #38 -: Март 30, 2012, 13:45:27 pm »
Честито на всички бременни момичета! А на останалите - много късмет и нека радостната вест настъпи скоро!
Аз искам да споделя, че имах записан час в клиниката за старт по дълъг протокол за 04.04, но ми се обадиха по телефона и го отмениха и остана за другия месец.
На някой друг отменяли ли са часове за м.април?!? :ask:
Незнам за отлагане на други часове. Ти не попита ли защо става така при тебе? Сещам се, че миналата година първите дни на април д-р Персенска и д- Стаменов бяха на конгрес в чужбина, който май всяка година се провежда по едно и също време. Да не би да е заради това?
Казаха ми по нареждане на докторите отменят всички процедури, питах ще отсъстват ли и доколкото разбрах  - не. Общо взето нищо не разбрах, освен че всичко се отлага с още един месец...Но нищо - здраве да е и късмет!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #39 -: Март 30, 2012, 13:45:49 pm »
avallon, отпусни си душичката и не се самоизследвай.
Позна, тепърва ще пада естрадиола. Изчакай си цикъл и отиди на преглед спокойна, там ще ти пуснат естрадиол.

Била съм с блокаж, с дошъл цикъл и са ме пращали по живо по здраво за след седмица да почвам, защото съвпадаше с конгрес и всичко си беше наред.