0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #140 -: Февруари 04, 2009, 13:38:06 pm »
Здравейте момичета днес е 13-ти ден от инсеминацията ми и кръвния ми тест е с резултат 0. Всичко бе дотук. Ужасно е. Ще се побъркам.
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #141 -: Февруари 04, 2009, 13:52:10 pm »
криси,терзиева много съжелявам момичета.
горе главите следващия път само положителни резултати
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #142 -: Февруари 04, 2009, 14:22:09 pm »
Горе главите момичета!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #143 -: Февруари 04, 2009, 16:15:22 pm »
ГОРЕ ГЛАВИТЕ И НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙТЕ.И ПРИ МЕН НЕ СТАНА ВЕДНАГА.ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #144 -: Февруари 04, 2009, 16:38:34 pm »
Криси и Терзиева - ще стискам палци за следващият път. Няма място за отчаяние, нормално е да не стане от първият път. Прегръщам ви.

Боби


  
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #145 -: Февруари 04, 2009, 17:27:58 pm »
благодаря Ви, че ви има момичета, наистина е много гадно това чувство на празнота и разбити надежди, но няма да се откажа ще опитам поне още няколко инсета. Ще си порева днес и ще се опитам да се мобилизирам. Незнам само да спирам ли лекарствата, ще се пробвам да се свържа с док. , което не е много лесно, незнам като пия дуфастон и си слагам вагинално утрогестан , ако не ги спра ще ми дойде ли изобщо
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #146 -: Февруари 04, 2009, 18:00:15 pm »
Ще си порева днес и ще се опитам да се мобилизирам. Незнам само да спирам ли лекарствата, ще се пробвам да се свържа с док. , което не е много лесно, незнам като пия дуфастон и си слагам вагинално утрогестан , ако не ги спра ще ми дойде ли изобщо
Няма да плачеш, ей! Нали най-важното е да сме спокойни, с рев и нерви бебета не стават. И на мен ми се ревеше след 2-те неуспешни инсета, но си казах, че няма да се дам! Terzieva_ и ти недей се дава, почваме да мислим за деня на влюбените и ще видите колко неусетно ще дойде времето за следващото инсе. Аз вчера бях на фоликуломертия, имах 6 малки фоликула (12-13 мм) и един голям (21мм) в дясно. Доктора каза, че няма да бием "Прегнила" и тази сутрин направихме инсето. Фоликула беше 25мм, дано се е спукал! Лощото е, че пак овулирах в дясно, защото дясната ми тръба е леко "сгъната". Точно за това ме стимулира този път, като се надявахме да имам хубав фоликул в ляво, но.. разликата беше само, че имам много малки фоликули, годния пак се появи на грешната страна. Хубавата новина е, че материала днес беше с по-добри показатели, дано са успели да стигнат до където трябва  :) Утре сутринта пак ще ходим да видим дали се е спукал фоликула и ако не е, ще направим реинсеминация.
Успех на всички!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #147 -: Февруари 04, 2009, 18:08:40 pm »
Krisi1812 най-добре питай лекаря си дали да спреш хапчетата, защото аз знам, че "Утрогестана" задържа МЦ, няколко дена след спирането му трябва да ти дойде, за "Дуфастона" не знам, някой друг да каже!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #148 -: Февруари 04, 2009, 18:20:13 pm »
криси,не спирай лекартвата докато не ти дойде цикъла най-добре опитай да се свържеш с доки
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #149 -: Февруари 04, 2009, 20:41:08 pm »
Krisi1812, Terzieva_ не се отчайвайте! Знам, че е гадно и подтискащо, но знам, че и на нашата улица ще изгрее слънце. Просто трябва още малко търпение. Пожелавам ви много късмет и много скоро :bfp:!
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #150 -: Февруари 04, 2009, 21:21:13 pm »
Незнам само да спирам ли лекарствата, ще се пробвам да се свържа с док. , което не е много лесно
спираш само ако док каже!

Цитат
незнам като пия дуфастон и си слагам вагинално утрогестан , ако не ги спра ще ми дойде ли изобщо
Ако идва, ще дойде и с техния прием.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #151 -: Февруари 05, 2009, 12:44:57 pm »
още веднъж благодаря за подкрепата. Днес направо ще ида при док.Мартео, стискам палци всичко да е ОК и след 2 седмици да се похвалиш  :bfp:
« Последна редакция: Февруари 05, 2009, 12:47:28 pm от krisi1812 »
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #152 -: Февруари 05, 2009, 19:34:40 pm »
още веднъж благодаря за подкрепата. Днес направо ще ида при док.
Какво ти каза док?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #153 -: Февруари 05, 2009, 20:48:00 pm »
Крис, Терзиева,  :bighug:.Ужасно е, знам.Ще стане, всички ще си гушкаме бебчетата  но просто понякога трябва да имаме повечко търпение.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #154 -: Февруари 06, 2009, 08:22:33 am »
Привет и от мен. Чудя се защо вече никой не пише в тази тема.
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #155 -: Февруари 06, 2009, 10:56:05 am »
Как никой бе? Вчера са писали момичетата!?  :wink:
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #156 -: Февруари 06, 2009, 11:34:01 am »
Днес ми е четвърти ден от стимулацията с Фемара, а се чувствам като балонче. Корема ми е подут. Освен това пия Преднизолон и съм гладна по цял ден. Въобще, трябва ми шопинг за 1-2 нови панталона.  :lol:

Сега като направих едни сметчици, се оказа, че е много вероятно инсето ми да е на прекрасната дата 13, петък. Хахаха, обичам го това фатално число!  :D
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #157 -: Февруари 06, 2009, 13:13:03 pm »
Днес мина моята четвърта инсеминация.
Сега остава чакането.
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #158 -: Февруари 06, 2009, 13:35:10 pm »
Днес мина моята четвърта инсеминация.
Сега остава чакането.
Късмет!Ще чакаме да се похвалиш! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #159 -: Февруари 06, 2009, 14:34:39 pm »
танита, глори късмет, да ни зарадвате и да повлечете крак в тази темичка.
На мен док. ми каза да си правя тестове уринарни през 2 дни и да не спирам лекарствата - не ми се вярва много резултата да е по- различен , но ще слушам , къде ще ходя :)