0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #160 -: Октомври 26, 2006, 16:58:02 pm »
Оффф, аз не разбрах сега като съм от Варна на кого да изпратя ЛС и какво да пиша - имена, телефон...?
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #161 -: Октомври 26, 2006, 16:59:20 pm »
Ок. 5 ноември. Буркани.   от колко часа? Ама те няма да работят в неделя - ще ни забележат ли? Би било добре да има някой и от тях, за да стане готинко, иначе така... Само ще е като за пред медиите...Освен това, ако трябва, ще платя от джоба си, но трябва да има охрана, мисля си аз.

И ДАВАЙТЕ СИ ИМЕНАТА НА КАКА ВИ КУКИ! НА ЛИЧНИ! :-)

Иринка, мисля, че ще има полиция.
СОС ще ги уведоми
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #162 -: Октомври 26, 2006, 17:12:55 pm »
охраната не за друго, а за да не ни махнат бурканите през нощта..


а иначе да - какво правим с другите градове? аз тук вече почвам да издъхвам, не мога да го измисля.... айде каки ,помагайте организационно и логистично.
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #163 -: Октомври 26, 2006, 17:30:05 pm »
Уф, куки, аз си изтрих постинга, че ми се стори дебелашка шега и да не взема да нараня някого... :oops: Ама радвам се, че ти си го скивала! :D Хайде, успех и стискам палци за МАСОВОСТ! Пуснах тема в дира. Ако не я харесвате-кажете.
Alexandra
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #164 -: Октомври 26, 2006, 23:30:45 pm »
момичета, ще направя всичко възможно да дойда на протеста, ако остава датата неделя 5 ноември. пишете ме в списъка.

подкрепям предложението онези, които не могат да дойдат лично, да изпратят до имейл адреса на НЗОК, с копие до имейлите на големите медии, по един имейл със стандартен текст какъвто решим и снимка на повяхнало цвете в буркан.
ето една подходяща снимка, която намерих, ако я намерите за удачна, можем да използваме нея:

« Последна редакция: Октомври 26, 2006, 23:39:26 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #165 -: Октомври 27, 2006, 10:38:41 am »
Моля ви само, ако е възможно за момичетата от чужбина, пък и за останалите - пуснете в темата "Обобщено" всички майли на които трябва да пратим картичката. Картичката е добре, ако другите са съгласни да е тя - кажи от къде да я дърпаме и да почваме да пращаме :D Вече ме сърбят ръцете да им задръстим пощите :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #166 -: Октомври 27, 2006, 14:41:20 pm »
Аз предлагам всяка от нас да донесе много бурктани, не е нужно да е само един. Важното е крайния резултат да е масов. Аз поне една каса ще гледам да събера дотогова /ако трябва с цената на много изядена Нутела/

Не знам какъв ще е ефекта от картичка... Според мен важното е да направим нещо, което медиите да забележат, а за картичките те няма да разберат. То се видя, че с пращане на картички и т.н. в НЗОК до резултат не се стига. Целта на нашата акция е да привлечем вниманието на обществото и медиите, които евентуално то своя страна да окажат натиск, или поне да зададат въпроси. Иначе, ако беше само да бъркаме в здравето на НЗОК.... то полза от това няма, видя се.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #167 -: Октомври 27, 2006, 14:57:32 pm »
А според мен не пречи  :D Нека им задръстиме кутиите, барем се сетят, че сме много. Другият път като обсъждат програмата, да се сещат с колко съдби си играят.

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #168 -: Октомври 27, 2006, 15:18:21 pm »
Мисля, че могат да ни съдят, ако ги спамим :?
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #169 -: Октомври 27, 2006, 15:41:59 pm »
Аз по-скоро се заемам с организацията на "бурканите". Тези картички нека ги поеме друг.
Дами, дайде да уточним разни работи.

5 ноември. Неделя. Предлагам да сме там в 1 следобед най-късно, за да можем да влезем във вечерни новини и разни вестници за понеделник, евентуално. Все пак нали гоним медийно покритие.

1 следобед? 5 ноември? Ама масово, разбирате ли! МНОГО БУРКАНИ! щото тия медии нещо трябва да снимат и ние с бурканите ще сме най-интересни.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #170 -: Октомври 27, 2006, 15:57:25 pm »
То се е видяло ,че в другите градове нищо няма да стане , ами да се съберем всички в София. Който има желание , ще намери начин да дойде.
  А какво ще кажете за един предстартов купон в събота вечер?!
  Така де , за кураж! :drunk: :band:
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #171 -: Октомври 27, 2006, 16:00:14 pm »
Мисля, че могат да ни съдят, ако ги спамим :?

Мисля, че могат, само ако едно и също лице стои зад всички мейлове... А така май не влизаме в законовата дефиницията за спам. А и срещу кого ще заведат делото точно?
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #172 -: Октомври 27, 2006, 16:23:46 pm »
аз съм "За" купона, но за коя събота? Предполагам за съботата преди акцията? Ако е за тогава подкрепям, тази обаче съм ангажирана, но и тази да е ще направя вс. възможно да дойда! :blob10: :rockon:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #173 -: Октомври 27, 2006, 21:46:05 pm »
Мисля, че могат да ни съдят, ако ги спамим :?

Диде, организираният протест на много хора никога не е бил и не може да бъде спам.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #174 -: Октомври 27, 2006, 21:50:15 pm »
Ето още няколко картинки :) Е, цветята не са много увяхнали май...



  09.11.2007
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #175 -: Октомври 28, 2006, 12:46:00 pm »
Мисля, че могат да ни съдят, ако ги спамим :?

Диде, организираният протест на много хора никога не е бил и не може да бъде спам.  :lol:

Ами не съм сигурна, когато става въпрос за електронна поща.
По-добре някой адвокат да каже
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #176 -: Октомври 28, 2006, 16:11:31 pm »
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #177 -: Октомври 29, 2006, 19:40:57 pm »
За сега ме пишете и мен, ще направя всичко възможно да дойда на 5 в 1 часа, пред касата нали?
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #178 -: Октомври 30, 2006, 09:19:11 am »
Щом ще е на 5-ти и аз ще съм налична с няколко буркана.
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #179 -: Октомври 30, 2006, 10:05:59 am »
Абе що не е достъпен сайта с петицията (или в моя телевизор е проблема само). Няма да е зле да се носи разпечатка на петицията.