0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Седмица 30.08 - 05.09
« -: Август 30, 2010, 13:14:48 pm »
Здравейте:) Тъй като още нямаме темичка, реших да я пусна аз :)
Да е усмихната и слънчева, да са здрави всички дечица :D

Мерси за съветите за това как да реагирам на "народните лекове", Джам, много добра идея с вк. Лечител :lol: Ще я приложа веднага :lol:
Вчера махнах ограничаващата възглавница (тази против задушаване) на Ники и тази нощ спа неспокойно - извътря се напреко на леглото и се отблъсква с крачета от матрака, хем е в чувалче. Цяла нощ проплакваше насън, явно му липсва. А тези възглавнички май до 4-5 месец максимум се ползват. Какво да направя за да спи спокойно? Да сваля ли наклона на матрака (сега е вдигнат от към главата)?
Сега е скапан и спи дълбоко на равно на дивана, че цяла нощ не спа - все се стряскаше, а аз все ставах да видя как е, заради тези обиколници.
« Последна редакция: Август 30, 2010, 15:24:38 pm от mini »
[/url][/url]
*
Re: Седмица 30.05 - 05.09
« Отговор #1 -: Август 30, 2010, 13:58:42 pm »
Аз възглавнички такива не съм ползвала.Иначе единия спеше пок наклон  по препоръка от лекарката от Тина Киркова,но много по рано от третия месец му го сложихме нормално и не сме имали проблем.И досега спят без възглавници просто така са свикнали и кагато им купихме те не ги искат и ги изхвърлят извън леглото.
*
Re: Седмица 30.05 - 05.09
« Отговор #2 -: Август 30, 2010, 14:00:45 pm »
И аз не съм ползвала такива,но от 2 месеца му слагам на Митко една която е много плоска-почти не се усеща разликата с матрака.Преди това е спал без възглавници.

Re: Седмица 30.05 - 05.09
« Отговор #3 -: Август 30, 2010, 14:46:54 pm »
Поздрави от намръщеното море! Всички да са здрави в тази прохладна седмица!
Стискайте ни палци да се опазим от морските вируси!
Ама седмица ще да е това- от 30 май до 5 септември! :D

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Седмица 30.05 - 05.09
« Отговор #4 -: Август 30, 2010, 14:57:38 pm »
Поздрави от намръщеното море! Всички да са здрави в тази прохладна седмица!
Стискайте ни палци да се опазим от морските вируси!
Ама седмица ще да е това- от 30 май до 5 септември! :D

:D :D :D

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #5 -: Август 30, 2010, 16:15:35 pm »
Здравейте и от нас! Имахме късмета днес да се запознаем със Лисичата компания! Влакчето караше малката сладурана Никол със страхотна усмивка и две малки зъбчета! Мъжете бяха по-сериозни, или малко сънени! Надявам се, машиниста да не е много ранен /чакаха пред ортопеда за нея/
Лиско, пиши после как е тя! 
Всички много им се радват, а една майка направо се възхити на Лиска - как се оправя с три! Ми къде ще иде - само да са здрави!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #6 -: Август 30, 2010, 16:38:23 pm »
АУУУУУУу, егати седмицата верно съм създала!Ако беше отпускарска седмица се ядва, ама иначе :D Моля модераторите да поправят грешката ми  :oops:
[/url][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #7 -: Август 30, 2010, 18:34:58 pm »
Злобният модератор те редактира вече  :wink:

да попитам който е слагал противогрипна ваксина коя е ползвал
д-р Бърди ми сподели два вида, а до сега не съм се интерисувала
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #8 -: Август 30, 2010, 18:43:47 pm »
Злобният модератор те редактира вече  :wink:


Свате, ако беше злобен модератор, щеше да пратиш седмицата в декември и да пишеш с червено "Декември е и никой да не спори"  :lol: :lol: :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #9 -: Август 30, 2010, 18:47:22 pm »
Успешна седмица на всички и здрави деца:)
Яна, много се радвам, че се запознахме. А Вики е една прекрасна малка непослушка:))))Страхотна е:)
Никол е добре, благодаря.
Снощи в 1 като се събуди да я храня видях, че безименното и пръстче на дясната ръка е много изкривено и подуто а на най предната кост има твърдо топче. Не е давала признак, че я боли, дори не съм разбрала кога се е ударила а и не я болеше докато го пипах и натисках. Притесних се защото пръста е видимо изкривен. Ортопеда каза, че има 2 варианта, инфекция или травма но изключва първото защото би следвало да има болка ако е инфектиран. Според него, е травма за която не съм разбрала. Тя не спира да пада сега докато се изправя в леглото си и по възглавниците. изписа ни Диклак 1% и ще правим масажи с лед и с мехлема. Другия вторник сме отново на преглед и ако няма подобрение ще и направят снимка и ще пускаме изследвания ако се налага.
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #10 -: Август 30, 2010, 20:18:33 pm »
Злобният модератор те редактира вече  :wink:

да попитам който е слагал противогрипна ваксина коя е ползвал
д-р Бърди ми сподели два вида, а до сега не съм се интерисувала


Аз слагах миналият сезон за първи път и тогава на пазара имаше само два вида. този който първоначално препоръчваше д-р Бърди вече нямало да я внасят. Така ми отговориха от фирмата вносител. Сложих по препоръка Ваксигрип, д-р Бърди също работи с нея /но в Гърция е с друго търговско име/ Хубаво е като се започне се една ваксина да се продължи само с нея.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #11 -: Август 30, 2010, 20:57:36 pm »
Лисе, бързо възстановяване на Ники!
Дано до другия преглед всичко е както трябва с пръстчето!
И да нямаш поводи за притеснение!
Затиснала го е някъде и докато го е вадила го е наранила.
Калина щом види пролука в играчка или мебел пъха ръце и крака.
Аз собственоръчно щях да я нараня вдигайки я от един градински стол,
а крака и пъхнат между елементите на седалката му!
Много са бързи, а вниманието при теб е на три посоки.
МНого  :bighug:

Я я мини злобна, я каква си блага на аватара! :wink:


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #12 -: Август 30, 2010, 22:09:36 pm »
привет,
всички да са здрави тази седмица, да не чувам за болести :)

айде поздрав от нас по повод пъхането навсякъде, забележете Ели къде е успяла да се напъха без да я видим как дори :lol: :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #13 -: Август 30, 2010, 22:16:16 pm »
Хахахахаха приехме поздрава и искренно му се порадвахме!
Стефи, поздрави и целувки за цирковата актриса!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #14 -: Август 30, 2010, 22:17:02 pm »
Стеф, кьорих се ,зверих се, обаче не видях напъхан пръст  :D

Сладурковците винаги измислят и откриват света с непонятни за нас начини.
Здрави да са само.


Опс   :oops: май видях и разбрах, но първосигнално не ми мина и през ума. Виж ги само хитрите маймунки. :lol:
« Последна редакция: Август 30, 2010, 22:18:53 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #15 -: Август 30, 2010, 22:32:15 pm »
не пръст бе Наде, цялата се е напъхала в кукленския стол за хранене, знаеш ли колко е малък, как е успяла не знам :lol:
Иначе ако забелязваш лилавия пръст, не е лак, а й го няма нокътя, не е щото е седяла мирно :?
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #16 -: Август 30, 2010, 23:06:49 pm »
Лисе, дано нищо й няма на Никол и бързо да мине пръстчето. То щом не я боли, сигурно вече е разминало или просто на детенце му е толкова забавен света, че не обръща внимание на една малка контузия. То като се замисля и на мен с двама братя щеше да ми е много весело и щях да падам и ставам без да разбера. Апропо като малка съм падала на равно и също съм си пъхала пръстите на различни места, та последния ми най-ярък спомен е как ги пъхам при пантите на вратата и пребледнялото лице на брат ми след това(явно той ме е гледал по това време).
StefiZ и аз не разбрах, че е кукленски стол за хранене, чудих се, чудих се и реших, че се е напъхала в някоя проходилка :oops:
Злобният модератор те редактира вече  :wink:

Усетих аз злобната нотка :lol:  :lol: :lol:
[/url][/url]
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #17 -: Август 30, 2010, 23:16:05 pm »
Стефи, много е упорито детето. Как е успяло да влезе там?  :lol:

Лис, дано не е нищо сериозно при Никол.  :hug2:


Да са здрави дечицата, а на себе си пожелавам малко повече слънце и повечко да топли, че зимата тази година май през август почва.  :x

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #18 -: Август 30, 2010, 23:27:11 pm »
Злобният модератор те редактира вече  :wink:

Усетих аз злобната нотка :lol:  :lol: :lol:

 ха така, имидж трябва да се поддържа, не е лесно

Лис, дано да нямате повод за притеснение, вероятно е от упраженията по плочките, не е лесно да ходиш на ръце  :D  :grouphug:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #19 -: Август 31, 2010, 00:01:34 am »
Здравейте момичета!
Нека да здрава седмицата за всички!
Аз пак с въпросче - имам нужда от съвет  - децата ми /по ред причини/ до сега спяха в отделни стаи, но сега се налага да ги събера в една. Едното много плаче нощем, а другото много трудно заспива вечер /т.е. приказва си, върти се, скача си в леглото/.  Чудя се как да "улесня" приобщаването им.  Мислех си да купя музикална лампа - да я гледат, а музиката й да приглушава гласа на "плямпащото" или ревящото мишленце. Имате ли някакви впечатление от такива лампи и дали биха ми помогнали? Благодаря Ви предварително !
Хубава и спокойна седмица!