0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #40 -: Април 13, 2007, 20:15:26 pm »
Хриси как мина??? :D
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #41 -: Април 13, 2007, 22:10:30 pm »
Здравейте моми4ета,върнах се,жива съм, :D,хихи,не било толкова стра6но колкото си го представях. :)Е, малко се поизложих де,докато ме по4иства6е сестрата ,бе6е малко груби4ка,се разревах и от болката и от напрежението,голям срам!!! :oops:
Наложи се да ми бият диазипан венозно,което бе6е супер,отлетях в небесата и ми бе6е много спокойно,трансфера приключи за секунда, а и преди да запо4не трансфера ми сложиха катетар,тъй като ми бе6е много подут корема и се наложи да го освободят малко. Благодаря на целия екип на АГ, и НаЙ-Ве4е на вас моми4ета,за куража който ми вдъхнахте :bighug: :D.
Остават 2-те най-дълги седмици!!!!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #42 -: Април 13, 2007, 22:30:39 pm »
Не се притеснявай сега, че си се разплакала - при това нервно напрежение не е нещо странно. А и едва ли си първата ;) На мен при инсе ми се дореваваше от напрежение, хем не боли, но толкова се надяваме и треперим. Сега спокойствие, до колкото ти е възможно :) и след 2 седмици да се похвалиш с две чертички. Колко ембриончета върнаха? Айде да има две хванати newsm04


*
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #43 -: Април 13, 2007, 22:52:56 pm »
Успех и от мен, Мissy_hrisi! Много спокойствие, почивка и само хубави неща! И след две седмици - чакаме  :bfp: и newsm04 !

Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #44 -: Април 13, 2007, 23:19:55 pm »
Не се притеснявай сега, че си се разплакала - при това нервно напрежение не е нещо странно. А и едва ли си първата ;) На мен при инсе ми се дореваваше от напрежение, хем не боли, но толкова се надяваме и треперим. Сега спокойствие, до колкото ти е възможно :) и след 2 седмици да се похвалиш с две чертички. Колко ембриончета върнаха? Айде да има две хванати newsm04
Успех и от мен, Мissy_hrisi! Много спокойствие, почивка и само хубави неща! И след две седмици - чакаме  :bfp: и newsm04 !
Благодаря ви du6ka и  bebe_вече 2007,върнаха ми 2 емрион4ета
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #45 -: Април 14, 2007, 10:48:57 am »
Айди ся ще пада едно мътенеее... :lol:
Пожелавам ти много късмет и след две седмици да докладваш за положителен тест! :crossfingers: yahoo_17 stork-boy

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #46 -: Април 14, 2007, 13:43:24 pm »
Айди ся ще пада едно мътенеее... :lol:
Пожелавам ти много късмет и след две седмици да докладваш за положителен тест! :crossfingers: yahoo_17 stork-boy
Благодаря yahoo_17 ти много evro,дано този път имам късмет yahoo_17
*

    Dia-11

Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #47 -: Април 14, 2007, 15:24:08 pm »
Успех и от мен
*
Re: утре ще е моят трансфер!!!
« Отговор #48 -: Април 14, 2007, 22:38:40 pm »
Успех, missy_hrisi!
И след 2 седмици да се похвалиш с  :bfp:  :crossfingers: