0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #520 -: Януари 14, 2015, 12:40:28 pm »
Здравейте, мамчета! Скоро не съм писала, но ви следя изкъсо  :)
lilitu ,добре дошла! Спокойна бременност и щастлив финал!

иви, вярвам,че всичко е наред 
:crossfingers:

catcat, още ли сте 2 в 1?

Аз да се похваля-ще си имаме  :bori_007: За сега беба е добре, надявам се така да е докрай.

Усмихнат ден на всички
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #521 -: Януари 14, 2015, 12:46:57 pm »
lilitu добре дошла,лека и спокойна бременност.
uBu стискам палци и вярвам че всичко  ще е наред .
kafffi честити розови гащи.
Аз се връщам от лекар.Бебчо е добре и наддава чудесно,вече е 2400гр.Аз ще трябва да лежа ,че получавам контракции и ми увеличиха магнерота + ношпа,ако продължат ще трябва да отидем на почивка в болницата  :D по рано от плануваното.Надявам се че нещата ще се нормализират.
Хубав ден

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #522 -: Януари 14, 2015, 15:54:56 pm »
Лилиту добре дошла при нас  :hello:
Каффи честито  :bori_007:
Маринче почивай си повече  :)
Каткат да се яви на отчет какво прави ?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #523 -: Януари 14, 2015, 16:06:29 pm »
Ето ме, явявам се да се отчета :) Ами още нямам какво да кажа. Бебка си стои, прорастнала е още, правиха и доплер - храни се чудесно и е много активно ритаща :) Чакаме я сега да реши да излезе.
kaffi, честити бъдещи роклички!
marina, всичко ще бъде наред! Аз бях с къса шийка и толкова се пазих, инжекции за дробчетата сложихме за всеки случай и така се притеснявах да не се роди твърде рано, а сега ще взема да пренося
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #524 -: Януари 15, 2015, 13:06:34 pm »
Привет Ваня,

пратих ти на лични номера на асистентката му. И аз го издирвам кога ще се върне и къде ще започне, ако някой има информация ще съм благодарна да сподели!

Благодаря ви  :D
Благодаря и лека бременност!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #525 -: Януари 15, 2015, 21:18:03 pm »
Здравейте момичета,

Ето и мен, имах много работа след дългата почивка по празниците, но успях да изчета всичко.
Много благодаря за подкрепата ви, имам нужда  :).
Направих Прена теста и чакам резултатите с притеснение естествено.
За първата фетална морфология не знам дали ще успея - закъснях със записването - при Марков няма часове.
Предстои ми и първият БХС.
Аз съм 11 седмица и мисля че корема ми порасна малко, гаденето сякаш една идея намаля.
Говорих с майка ми, тя каза че много се притеснява и не знам дали имам много напредък, ние си говорим и няма проблем, просто избягваме тази тема, доколкото е възможно.
Имам пълна подкрепа от съпруга ми, но няма да излъжа ако кажа, че и двамата много ни е страх от всички рискове.Но работейки много, обаче нямам време да мисля дълго и да се притеснявам, та работата си има и плюсове.
Имам въпрос - дали някоя от вас има същият проблем, много ме сърбят гърдите около зърната и с какво да ги мажа.

Спокойна вечер от мен.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #526 -: Януари 16, 2015, 19:38:59 pm »
Алекс 77, вземам Допегит 3х1 плюс допълнително Коринкер при нужда, ама нужда вече има всеки ден. Вчера говорих с доктор Даскалов и той смята, че трябва да полежа във ВМИ в Пловдив, защото е много рано за такова кръвно и тепърва още ще се вдига / в 17 г.с. съм /. Нямам официално направление, а само едно зелено листче от Даскалов. Като звъннах във ВМИ ми казаха, че ако кръвното ми е високо няма да ме върнат. Ще ходим в понеделник сутринта дано ме вземат и  да намерим най- подходящата терапия.  Ще проверя тази клиника Каритас. Благодаря!

  А сега набързо да ви се похваля. Вчера на прегледа казаха, че бебо е добре. Официално е момче- таткото е много доволен, цяла вечер се хили като идиот. Бебо се развива добре, Вече е колкото пържола- 204 гр +- 30 Гр. Успех на всички.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #527 -: Януари 16, 2015, 19:45:11 pm »
Mari Mari,
стискам палци за резултата от Прена теста.
И мен много ме сърбят зърната още от самото начало. Взех си на Мустела някакво кремче на което пише specific support bust и мажа целите гърди всяка вечер и ми помага.

Додо,
честити сини гащи.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #528 -: Януари 16, 2015, 19:51:18 pm »
Додо, честити сини гащи  :) ! Дано бързо да се справите с високото кръвно!
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #529 -: Януари 16, 2015, 19:54:45 pm »
Мили момичета, здравейте :) Имам едно питане - днес ( 7-8 дни закъснение) бях на док и ми показаха точка - 0.6 см. Но не разбрах - това околоплоден сак ли е? Другата седмица съм пак на преглед, нормални ли са тези размери? Благодаря :)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #530 -: Януари 16, 2015, 21:25:13 pm »
Мили момичета, здравейте :) Имам едно питане - днес ( 7-8 дни закъснение) бях на док и ми показаха точка - 0.6 см. Но не разбрах - това околоплоден сак ли е? Другата седмица съм пак на преглед, нормални ли са тези размери? Благодаря :)
точицата е бебчето :) мъниче е още,но важното е че се вижда вече  :wink:
Додо честито :bori_002:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #531 -: Януари 16, 2015, 21:39:58 pm »
Раничко е за бебчето, плоден сак е :) Идеални са му размерите, едно голямо честито за мъничката точица :)
Ембрион със сърдечна дейност се вижда поне 2 седмици след закъснението

Как минава времето, като че ли и аз вчера се чудех ще се види ли точица, пък днес на ЖК го премерихме бебето 1,200 кг :)



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #532 -: Януари 16, 2015, 22:28:20 pm »
Meрси момичета :) по реакцията на док нищо не разбрах -наред ли е всичко, не е ли,предполагам че е нормално да не се вълнува,както аз хихи другата седмица пак съм на преглед  :) големи вълнения :)   
Додо,честити сини гащи и от мен  :bori_002:
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 22:29:55 pm от lilitu »
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #533 -: Януари 16, 2015, 23:47:52 pm »
lilitu, мисля, че докторите повече се вълнуват като видят сърдечна дейност. И моята докторка като видяхме плодно сакче не беше особено впечатлена, но като чухме сърчицето вече започна да го гледа като бъдещо бебче. Мисля, че около 15 дни след закъснението се видя тупкащата точица. Пожелавам ти незабравими щастливи мигове през цялата бременност :)
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #534 -: Януари 17, 2015, 08:08:30 am »
Catcat,  :bighug:
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #535 -: Януари 17, 2015, 10:15:19 am »
Имам усещането, че днес вече КатКат ще се сдобие с едно ревящо бебче. Тази сутрин се субидих с такова усещане под лъжичката.  Ако позная може да се специализирам и да позная и други раждания.  :lol:  :lol:  :lol:

Аз утре ще си събера чантичката и в понеделник сутринта отиваме в Пловдив, във ВМИ / дано не ме върнат /.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #536 -: Януари 17, 2015, 10:29:16 am »
Ако позволите да се похваля- на 12-ти (понеделник) станах мама на прекрасна дъщеричка с перфектни мерки-3400/50! Радостта ни е голяма-пожелавам такъв финал на всички тук!!!
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #537 -: Януари 17, 2015, 10:31:17 am »
Момичета, отново едно въпросче - на прегледа вчера док ми каза че има два фоликула, които другия път може да са се превърнали в жълтъчни мехури, ако правилно съм разбрала. Какво означава това? Ох, толкова вълнение вчера, че нищо не питах... Благодаря ви :)))
bistrikus, честито :) Да ви е живичка и здравичка и много прекрасни емоции и моменти ви желая :))
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #538 -: Януари 17, 2015, 10:33:16 am »
Ако позволите да се похваля- на 12-ти (понеделник) станах мама на прекрасна дъщеричка с перфектни мерки-3400/50! Радостта ни е голяма-пожелавам такъв финал на всички тук!!!
Честито! Да е жива и здрава и много да ви радва!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #539 -: Януари 17, 2015, 10:34:20 am »
Bistrijus,честито да ви е жива и здрава и да ви прави все така щастливи,да има много късмет в живота :balk_7:
П.п. поздравления за името   :lol:
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 10:57:58 am от Алекс 77 »