0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #280 -: Декември 03, 2014, 23:27:53 pm »
Благодаря ви момичета за съветите  :bighug: :bighug: :bighug:
От сестра ми имам ръчна на Авент.Но като се сетя предният път как ме заболяваха ръцете докато се изцедя и сега за това се насочих към електрическа.Честно казано за сега клоня към помпата на Томи Типи може би защото си взех и на същата марка шишета.Но имам още малко време за да взема решение на 100%.

Много е добра! Шест до осем месеца й взех душата :)
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #281 -: Декември 04, 2014, 20:02:08 pm »
Хоп-троп  :)
Здравейте,бъдещи мамчета!
Престрашавам се и аз да дойда при вас.След дълги години чакане и след трети трансфер днес видяхме двете най-прекрасни точки на света!Щастието е безкрайно,да изживяваш мечтата си-ден след ден и да става по-истинска и да осъзнаваш,че наистина ти се случва.
В 6та седмица съм и съм много,ама мноооого боса във всичко!Бях изчела какво ши не за забременяването и проблемите ни,но всичките ми познания свършваха в деня на положителния тест.
Надявам се да помагате като ме разтресе шубето :D
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 20:05:42 pm от ВиЛиЛи »
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #282 -: Декември 04, 2014, 21:03:47 pm »
Хоп-троп  :)
Здравейте,бъдещи мамчета!
Престрашавам се и аз да дойда при вас.След дълги години чакане и след трети трансфер днес видяхме двете най-прекрасни точки на света!Щастието е безкрайно,да изживяваш мечтата си-ден след ден и да става по-истинска и да осъзнаваш,че наистина ти се случва.
В 6та седмица съм и съм много,ама мноооого боса във всичко!Бях изчела какво ши не за забременяването и проблемите ни,но всичките ми познания свършваха в деня на положителния тест.
Надявам се да помагате като ме разтресе шубето :D
Честито Вилилили,
Много се радвам, че успя. Желая ти лека бременност и здрави, пухкави бебчета на финала! :bori_002: :bori_008:
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #283 -: Декември 04, 2014, 21:20:27 pm »
Честито ВиЛиЛи! Лека, успешна и много хубава бременност ти желая ;)

Момичета наминавам само да кажа, че в Коледната брошура на Хиполенд има помпи на Медела (ръчна и автоматична) на промоция. Не знам дали е най-добрата, ама ако някой се е засилил не пречи да провери - има я и онлайн ;)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #284 -: Декември 04, 2014, 22:13:52 pm »
ВиЛиЛи  :P насълзиха ми се очите ....
Желая ти всичко да е безпроблемно и едни здрави и сладки бебчета на финала да гушнеш  :P
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #285 -: Декември 04, 2014, 22:39:19 pm »
Вилили лека бременност и успешен финал  :bori_004: :bori_015:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #286 -: Декември 04, 2014, 23:02:42 pm »
Вилили, сега ще станеш експерт по бременността, после по кърменето, след това почти педиатър. Така е.  :lol:
Лека бременност! Радвам се за теб.

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #287 -: Декември 04, 2014, 23:24:18 pm »
ВиЛиЛи, напълни ми душата, да знаеш:) Много, много се радвам да те видя тук, миличка, от едно време пишехме заедно в темата за щъркела :D лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, да се радваш на две здрави и на термин родени съкровища :)
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #288 -: Декември 05, 2014, 02:11:38 am »
Еми, да се включа и аз. ВиЛиЛи, окуражи ме като се присъедини към тази тема. Аз след като видях, че тук вече всички са на финала, а някои даже го минаха, реших да почакам да се появи някой "нов", като мен.
Да се представя - след успешен 3ти опит и първи ЗЕТ, резултата вече е 9та седмица. Всичко върви нормално засега и си върви с леки притеснения за следващите прегледи. В момента съм в чудене дали завишеното ниво еозинофили, които си видях по последното изследване от понеделник са повод за допълнителни действия. Почти сигурна съм, че е резултат от фраксипарина, който проявява всички странични реакции по листовка. Ще разбера мнението на доки в понеделник, когато ще ми разпечатат новата снимка  :D.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #289 -: Декември 05, 2014, 04:05:15 am »
Добре дошла и честити бременни вълнения :)
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #290 -: Декември 05, 2014, 07:55:32 am »
Честито Garo, лека бременност и здраво бебче ти желая! :bori_012:
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #291 -: Декември 05, 2014, 08:41:55 am »
Видяхте ли,че ЗЕТ прави чудеса.ВиЛиЛи,Garo, пишете за всичко без притеснения-полезно е и за вас и за останалите.И не бързайте да се шашкате при най-налкия "проблем" през първите седмици.Повечето пъти се оказва,че не е имало за какво да се тревожите.Обсъждайте всико с лекарите си,почивайте се радвайте на бременността си.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #292 -: Декември 05, 2014, 10:41:22 am »
Здравейте, момичета. За първи път пиша във форум, но чета редовно и се информирам. Аз съм в 11-та г.с. Пациентка съм на д-р Даскалов в Пловдив, но си ходя на ЖК и в моя град. Днес съм на първи БХС и съм много притеснена за резултата. Кога са готови резултатите? Дано не се наложи да чакаме прекалено много, че ще се побъркам.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #293 -: Декември 05, 2014, 12:16:24 pm »
Здравейте, момичета. За първи път пиша във форум, но чета редовно и се информирам. Аз съм в 11-та г.с. Пациентка съм на д-р Даскалов в Пловдив, но си ходя на ЖК и в моя град. Днес съм на първи БХС и съм много притеснена за резултата. Кога са готови резултатите? Дано не се наложи да чакаме прекалено много, че ще се побъркам.
Здравей, аз чакам вече около седмица. :-(
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #294 -: Декември 05, 2014, 12:25:08 pm »
Честито на ВиЛиЛи, Garo и Додо--new :)
Лека и безпроблемна бременност до термин и прекрасни здрави бебчета  :D :D :D
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #295 -: Декември 05, 2014, 12:26:06 pm »
Здравейте ВиЛили, Garo и Додо! Добре дошли в най- хубавата тема! Пожелавам ви лека бременност и здрави бебета и не си развинтвайте много въображението, да си правите от малките притеснения -големи проблеми :) То си е присъщо за бременните  :D
Додо, и аз чаках седмица, но не съм в Пловдив и не съм ти от полза. Има ли нещо, което те кара да се притесняваш? Ако нямаш някаква сериозна причина се отпусни и по- бързо ще мине времето. Освен това ако е както тук, заедно с БХС ще ти правят и първия скрининг за хромозомни аномалии, което е най- прекрасния преглед, защото виждаш малкото човече, което прилича на голямо бебе! Успех и не се тревожи!
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #296 -: Декември 05, 2014, 13:31:36 pm »
Леле как се пълни темата с Коледни чудеса :)
ВиЛиЛи, много се радвам за теб :)
Лека бременност момичета!

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #297 -: Декември 05, 2014, 14:00:54 pm »
Добре дошли на всички нови попълнения. Лека бременност и успешен финал!
Аз да се похваля, че вече се прибрах вкъщи и успяхме да оправим новото ни апартаментче, така че в момента съм отдадена само на почивка.
От повече от 2 седмици не съм ходила на преглед, но вчера от болницата ме зарадваха с покана за преглед, та в неделя ще видя бебето надявам се.
И на фона на всичко хубаво взех, че отново се разболях, но този път е с жестока кашлица, та ще чакам половинката да се прибере от работа и да ходим до спешното да видим дали ще могат някак да ми помогнат.
Успешен петък на всички и прекрасен уикенд след това :-)

26.09.2019
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #298 -: Декември 05, 2014, 14:23:01 pm »
Не че  конкретно нещо ме принтеснява, но имам един мисед в 9 г.с. и много трудно забременях. В 6 г.с. изкарах един цистит придружен с висока температура няколко дни плюс антибиотици. Иначе като цяло съм в добро състояние, но притеснението си го има. Като чета тези форуми ми идва куража :D
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #299 -: Декември 05, 2014, 17:28:05 pm »
Ех,че хубавооооо има много нови бременелки  :D :cheerleader:

Момичета,тук ще видите как ще ви хареса  :wink:.
От сърце ви желая лека ама много лека и страхотна бременност:).Наслаждавайте се ,че после ще ви липсва :wink:(като ми казваха не вярвах  :wink:).На мен сега ми липсва и се сещам често най-вече за премеждията ,(че имах много) ,но сега с усмивка се сещам за тях наистина :D.
То си е едно приключение :lol: :wink:

Успех!