0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #100 -: Януари 10, 2012, 10:08:48 am »
Честито, radost_I, желая ти безпроблемни 9 месеца и здраво бебче/бебчета накрая  :babyflips:

Благодаря, че сподели, вдъхваш ни надежда :bighug:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #101 -: Януари 10, 2012, 17:37:19 pm »
Здравейте момичета!
Първо искам да ви пожелая много здраве, щастие и късмет през новата година! Дано през 2012 всички сбъднат мечтите си! Пожелавам от все сърце всички в тази тема да гушнат по едно здраво бебе :)...
Благодаря ви за подкрепата и позитивните мисли, много ми помогнаха, когато наистина имах огромна нужда от това.
Не съм писала защото имах нужда от малко спокойствие и усамотение, при мен нещата не се получиха.. най вероятно ще се окаже биохимична бременност.. след последния преглед на 3ти януари се оказа че чхг-то нараства, но много бавно, доктора каза да спра лекарствата. Това и направих, дойде ми цикъла сега на 12 ще ида на преглед отново да видим дали съм се изчистила напълно и дали всичко е наред в което аз вярвам. Сега ще почина малко, имам 4ри замбразени ембриона, ще се възползвам от тях, вярвам че нещата отново ще се получат и малкото слънчице което имам ще има братче или сестричка, а защо не и двете :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #102 -: Януари 10, 2012, 21:51:50 pm »
Аз съм бременна в началото на десета седмица след ЗЕТ при доктора. Желая ти моя успех, а може и двоен! Късмет.
 Ето това се казва страхотна новина. След поредица  :bfn: време беше някой да ни озари с лъч надежда. radost_I БЛАГОДАРЯ и ЧЕСТИТО! леки 9м.
 
Цитат
OPTI, процедурата е много лека.  Знаеш, че всичко е индивидуално...и от там започва голямото чакане  :)
Да radost_I знам, че всяка процедура е строго индивидуална. След няколко дни ще се видим с Владимиров и ще планираме следващите стъпки, но все пак се чудех какво точно да очаквам. Имам 3 сладоледчета и се надявам да оцелеят след размразяването. Междувременно ще подадем документи и към ФАР, пък дано не ни се налага да ги чакаме.

при мен нещата не се получиха..  Сега ще почина малко, имам 4ри замбразени ембриона, ще се възползвам от тях, вярвам че нещата отново ще се получат и малкото слънчице което имам ще има братче или сестричка, а защо не и двете :D
elena665 съжалявам да чуя тез новини  :bighug: Борбата продължава, нали! Нашите сладоледчета ни чакат!  :goodluck:
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 21:56:18 pm от OPTI »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #103 -: Януари 11, 2012, 18:09:13 pm »
Радост, толкова приятно ми стана от твоята новина, стопли деня ми! Честито!
Желая ти лека бременност с най-прекрасния финал!

Елена, съжалявам! Прегръщам те силно! Преди месец преживях същото! Трябва да сме силни, заради децата които имаме - те се нуждаят от нас, те са нашата сбъдната мечта! Винаги може да опитаме пак!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #104 -: Януари 12, 2012, 09:29:59 am »
Здравейте отново от мен, момичета! Този месец, ако всичко върви по план, ми предстои ЗЕТ. radost_I , дай Боже всички имаме твоя успех!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #105 -: Януари 12, 2012, 11:58:01 am »
radost_I , честито!  :cheerleader: Лека бременност!

corny, успех! Ще стискам палци, естествено.  :goodluck:

elena665, горе главата, ще успееш!  :hug2:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #106 -: Януари 12, 2012, 12:02:59 pm »
Благодаря на всички  :youwoman: Желая ви късмет и 100% успех при следващия опит! Хубав ден, момичета   :)

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #107 -: Януари 13, 2012, 10:47:03 am »
Здравейте момичета, влизам тук за да ви подкрепя и пожелая успешен 9-месечен финал на всяка от вас  :grouphug:

radost_I , много се радвам за теб  :ballons:, ние нали вървим заедно, но бях останала с едни други впечатления и сега ме изненада много приятно  :bighug:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #108 -: Януари 13, 2012, 14:22:10 pm »
zdraveite priatelki..izvinete za latinicata no s tozi kredor ne se spraviam i tova si e......iskam da izpolzvam temata,za da blagodaria na doktor Vladimirov Tacheva i celiat ekip ot p4eli4ki,koito prez cialoto vreme na procesa me nakaraha da se 4uvstvam specialna i mnogo mnogo obichana.Blagodarenie na profesionalizma i chove6koto im otno6enie sum bremenna v 13 g sedmica,i se nadiavam i viarvam v chtastliviat krai na bremennostta mi.... blagodaria i na vas momicheta,koito biahte s men prez tezi meseci..dori i da ne sum pisala vuv forumite sum vi chela vseki den ot sutrin do vecher.mnogo mi pomognahte,dadohte mi mnogo sili..plakah i se radvah zaedno s vas...blagodaria na gospod 4e mi podari tezi prekrasni emocii i neka 2012 bude nai-6tastlivata za vsichki,koito ochakvat da izpitat nai-prekrasnoto i chisto  chuvstvo na Sveta ...obicham vi...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #109 -: Януари 13, 2012, 15:26:09 pm »
zdraveite priatelki..izvinete za latinicata no s tozi kredor ne se spraviam i tova si e......iskam da izpolzvam temata,za da blagodaria na doktor Vladimirov Tacheva i celiat ekip ot p4eli4ki,koito prez cialoto vreme na procesa me nakaraha da se 4uvstvam specialna i mnogo mnogo obichana.Blagodarenie na profesionalizma i chove6koto im otno6enie sum bremenna v 13 g sedmica,i se nadiavam i viarvam v chtastliviat krai na bremennostta mi.... blagodaria i na vas momicheta,koito biahte s men prez tezi meseci..dori i da ne sum pisala vuv forumite sum vi chela vseki den ot sutrin do vecher.mnogo mi pomognahte,dadohte mi mnogo sili..plakah i se radvah zaedno s vas...blagodaria na gospod 4e mi podari tezi prekrasni emocii i neka 2012 bude nai-6tastlivata za vsichki,koito ochakvat da izpitat nai-prekrasnoto i chisto  chuvstvo na Sveta ...obicham vi...


честита радост! пожелавам всичко да е наред до успешния завършек на раждането!
мисля, че хората от екипа на доктора ще се зарадват, ако им напишеш тези хубави думи и на страницата на клиниката във Фейсбук:

http://www.facebook.com/#!/pages/In-vitro-Sofia/105369042887122
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #110 -: Януари 13, 2012, 15:57:55 pm »
blagodaria ti mnogo jam,ot mnogo vreme iskam da im napi6a i da gi pregurna  o6te vednuj...sega 6te se vuzpolzvam ot adresa ,koito mi dade...no... 6te otneme dosta vreme da go su4ina,za6toto dumite sa mnogo bedni za da im kaja prosto,4e za men vsi4ki te sa edno ogromno bie6to surce,simvol na jivota i liubovta.......celuvki ot men
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #111 -: Януари 13, 2012, 16:05:17 pm »
Момичета искам да кажа на тези който не знаят, че личните лекари могат да изписват вирусологията която ни е необходима. Бъдете настоятелни.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #112 -: Януари 15, 2012, 11:36:48 am »
Момичета искам да кажа на тези който не знаят, че личните лекари могат да изписват вирусологията която ни е необходима. Бъдете настоятелни.
и не само, микробиологията и цитонамазка също може да се пусне по здравната каса, с талон от личния лекар за гинеколог. в клиниката никога не са ми правили проблем че ги нося готови, а не ги правя там.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #113 -: Януари 16, 2012, 15:44:15 pm »
Здравейте момичета,от скоро ви чета защото реших да стана пациентка на др Владимиров и на 30.01 имам записан час.Въпроса ми е дали работи с направления,мога ли да си взема направление за първичния преглед или не
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #114 -: Януари 16, 2012, 16:00:01 pm »
noke клиниките по репродуктивно здраве, включително и тази на д-р- Владимиров не работят по ЗК, а и касата не покрива почти нищо от нужните изследвания.Така че, не не можеш да си вземеш направление.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #115 -: Януари 16, 2012, 17:53:08 pm »
Благодаря за отговора аз досега имам два неуспешни опита и знам че за изследвания не покрива почти нищо но не знаех как стои въпроса с първичния преглед защото досега никога не съм питала винаги съм си го плащала.Желая успех на всички в процедура и на тези с предстояща такава  :)
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #116 -: Януари 18, 2012, 19:01:18 pm »
Едно въпросче към мацките правили ЗЕТ - когато се прави ЗЕТ преди да е изтекла 1година от замразяването на ембрионите, Владимиров редуцира(приспада) ли цената, която плащаме за съхранение на замразени ембриони, имайки предвид , че тя е определена за срок от 1г? Ох..объркано стана, но дано ме разберете.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #117 -: Януари 18, 2012, 23:28:28 pm »
Едно въпросче към мацките правили ЗЕТ - когато се прави ЗЕТ преди да е изтекла 1година от замразяването на ембрионите, Владимиров редуцира(приспада) ли цената, която плащаме за съхранение на замразени ембриони, имайки предвид , че тя е определена за срок от 1г? Ох..объркано стана, но дано ме разберете.
На мен не са ми връщали , но не съм и питала. Мисля че сбърках, защото на 16 ноември ми изтичаше едната година и доплатих за още една. А в последствие се наложи да ги използваме още на 21 ноември... най-важен е резултата и затова не съм й питала...
Късмет в опита, мила!!!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #118 -: Януари 18, 2012, 23:59:56 pm »
питайте бе, хора! питайте!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #119 -: Януари 23, 2012, 20:40:58 pm »
Най-добре ЗЕТ да се направи преди първата година.Аз направих ЗЕТ 3 месеца след неуспешно ИКСИ.