0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #100 -: Април 20, 2009, 20:24:59 pm »
Здравейте и ние утре ще пътуваме към Варна и ако дай боже всичко с естрадиола ми е наред ще стартираме с гонала.Утре вечер ще ви кажа как стоят нещата при нас.Дано стартираме че вече нямам търпение !
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #101 -: Април 20, 2009, 20:40:53 pm »
Lisko на моят трансфер , беше и последен за денят , казах на д-р Александров , Ани и д-р Кисьов че съм бремена до доказване на противното - четох го някъде и много ми хареса , така че нямаш основание да се чувстваш само на половината бремена , а 100 % , и мисля че съм напълно права preggo,.
dess_dess , радвам се , че нещата с вас продължават напред, за жалост немога да ти кажа нищо за инжекциите , защото аз ползвах Прегон ПЕН , и си го биех сама в корема падкожно. Не се притеснявай за биенето , аз лично предпочитах сама да си го бия - не ме болеше , а и не търся никой , Ани ще ти покаже  ако я помолиш .  :needleani:
silvi4ka , видя ли че не е страшно , и аз така се чувствах на 15 -та минута исках да си ходя. Да се отчетеш утре - да не забравиш. :00001754:
milenaeneva, естрофема си го пих до 8 г.с включително , а аспирин протекта , пишеше до 20 г.с., така че с него още продължавам . Личната докторка ми обясни , че се пие аспирин протекта , за да не позволи да се обрязува тромб- незнам дали е права , но аз питах и д-р Александров и той потвърди пиенето му  до 20 г.с..
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #102 -: Април 21, 2009, 01:42:51 am »
silvi4ka, хубава бройка са 15 айчицаааа  :wink: Успех на трансфера!
Иначе, правилно си ме разконсперирала  :wink:

Лиско бравус  :bighug: сега топли мъниците / нали са поне 2/ и след 10-14 да се похвалиш  :wink: значи ве4е си PUPO!!!

В Щатите на момичетата след трансфер им викали PUPO което в бг превод значи, бременна до доказване на противното. Tова го научих от една бремелинка на сладолед4е.

Успех и на всички други момичета!
« Последна редакция: Април 21, 2009, 01:58:23 am от dendy »
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #103 -: Април 21, 2009, 09:14:11 am »
На самите ампули т.с на опаковката им пише, че се бият мускулно или подкожно, последно, как да се бият? Вие, сами ли си ги поставяхте и как, ако може, да ми обясните?
Ние, сме по къс протокол 10 дни и на 12 ден е отбелязано пункция, тя сутрин ли се прави или е различно?
Бият се подкожно в корема и най-добре ако тя сама се престраши да го прави, за да не си губи времето всеки ден по разни кабинети.
 Обикновено пункциите са до обяд.
Отново ви пожелавам много, много успех и стискам палци!  :D
 Силвичка, страхотна бройка -браво на теб!  :D
« Последна редакция: Април 21, 2009, 09:16:03 am от peta »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #104 -: Април 21, 2009, 12:59:50 pm »
момичета, благодаря Ви, много сте мили :))
 желая успех на всички ни ...


Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #105 -: Април 21, 2009, 15:49:24 pm »
Новинки от мен- имаме си 7 ембриончета  :D , викат ме в четвъртък за евентуален трансфер , но док не беше сигурен, може и да ме върне за събота.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #106 -: Април 21, 2009, 17:45:41 pm »
:)Браво Силве:)))))))
Успех в четвъртък:))))))
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #107 -: Април 21, 2009, 18:05:06 pm »
Ей, ме на :D
Пункцията мина много добре. Бях много спокойна, ама нали ми е за втори път от какво да се притеснявам.
Имам си 5 хубави яйчица. Дано се оплодят и делят добре  :?
Утре ще се чуя с док да каже как се развиват.
Благодаря ви много за стиснатите палци  :bighug:


*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #108 -: Април 21, 2009, 18:14:45 pm »

Дано се оплодят и делят добре  :?



Ще, ще. :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #109 -: Април 21, 2009, 19:01:05 pm »
:)))Ники, няма начин да не се:)
Нали сме от класа на отличниците:)
Успех:)
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #110 -: Април 21, 2009, 20:49:44 pm »
И аз да дам отчет започнах гонала днес по две ампули на ден 150ед.седем дни и на 27 април съм на преглед естрадиола ми беше 31.Пропуснах да питам д-ра това добър естрадиол ли е знам че за старт трябва да е под 50 ама 31 добър ли е ?Четири момичета стартираме днес ама май не пишат в Зачатие.Успех на всички хубава бройчица Силви успешен трансфер.
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #111 -: Април 22, 2009, 01:11:00 am »
Всяко Е2 под 50 е добро за начало на процедурата! Не се страхувай, крайния резултат не зависи от сегашното ти Е2.
Успех на всички в процедури!
Скоро и аз ще мятам пак докторите  :lol:
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #112 -: Април 22, 2009, 01:31:52 am »
Дани, успех в процедурата , всичко да ти мине леко и безпроблемно :crossfingers: !
Ники, браво  :balk_46: , очакваме добрите новини и утре от теб , то се знае и 5-те ще са се оплодили  :)
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #113 -: Април 22, 2009, 11:25:11 am »
Момичета благодаря за хубавите пожелания ама то шашкането при мен и въпросите край нямат и вие ли бяхте така или аз съм голяма паника?Както и да понеже ползвам синарел вместо декапептил ама свършва вече и дано ме изкара до понеделник че инъче ще идвам извънредно до Варна  май искам да ви питам свободно ли го има по Варненските аптеки декапептила или нещо трябва предварително.Оф дано ми стигне до понеделник когато ми е прегледа.Това къде го измислиха сега с рецептите много трудна работа .
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #114 -: Април 22, 2009, 11:25:51 am »
Цитат
Искам много тихи4ко да споделя с вас моми4ета,4е днес правих тест и   
 Специални благодарности към екипа на АГ-Варна и най-ве4е на Д-р Александров и
Д-р Кисьов ,които бяха неотлъ4но до мен.
 Пожелавам на вси4ки ви успех.
Aз май избързах да се похваля :balk_144:
Всичко приключи и този път,но на есен екипа да ме чака :wink:
 
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #115 -: Април 22, 2009, 12:16:01 pm »
Толкова много съжелявам Петя.Много си се мъчела и заслужаваше една лека бременност.
Какво ти каза док.?

Много се радвам за всички момичета в процедура че всичко върви по план.
Само положителни резултати и много късмет момичета...
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #116 -: Април 22, 2009, 13:19:04 pm »
Петя, ужасно съжалявам... :bighug:
 
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #117 -: Април 22, 2009, 18:18:19 pm »
Момичета, знам че на трансфера трябва да съм с пълен мехур, но трябва ли да съм гладна или мога да си хапна и да пия кафе сутринта ?
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #118 -: Април 22, 2009, 18:42:56 pm »
Момичета, знам че на трансфера трябва да съм с пълен мехур, но трябва ли да съм гладна или мога да си хапна и да пия кафе сутринта ?
Можеш да си хапнеш и да си пийнеш кафенцето , няма проблем  :wink: Успех !
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #119 -: Април 22, 2009, 20:02:51 pm »
Силви стискам палци за успешен трансфер да се закрепат за тебе здраво ембриончетата и никакво пускане девет месеца плътно до теб да са.