0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #360 -: Май 11, 2020, 23:33:43 pm »
Аз не вярвам в зодии, но Симеон му си надявах на лъв и той се роди в последния възможен ден и час на лъв. За Борис се надявах да не е риба, че много кахърни ми идват мъжете риба. Той също излезе човек и се роди водолей.
Тук също имаш само 3. Датирани на бременност  и 2 ФМ. Преди 16гс не казват пол, за да няма аборти.

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #361 -: Май 12, 2020, 08:24:37 am »
И аз не съм по зодиите, но да си кажа, че съм теле и предния път с мисед се зарадвах, че беше с термин баш по това време. Не че знам нещо за другите зодии, ма нали себе си се харесвам, а и исках да проверя дали наистина съм била толкова трудна за отглеждане. Но пък за Васил само като го видят и веднага го познават, че е скорпионче. Той вади душа с памук и хич не се усещаш кога те е изработил. Имам усещането, че голяма част от приятелите ми дружат с мен само заради него. Видимо не се радват да ме видят, но ако сме заедно не спират да му обръщат внимание и се надпреварват да му угаждат. Сега пак се очертава да е скорпион и ще проверя дали наистина имат толкова общи черти.
И аз чакам ФМ в понеделник, дано разберем пола вече. В 12 гс не ми казаха, но то не се и видя. Тука има битка за момче отново, но в крайна сметка и момиче няма да върнат за рекламация. Аз искам да връзвам панделки, но всъщност ме е страх да отглеждам госпожица.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #362 -: Май 12, 2020, 10:33:31 am »
Здравейте на всички! Имам болки вдясно, притеснявам се да не е апендицит или друг проблем. Не са силни, но постоянни тъпи болки. Чак на 20.05 съм на преглед. С АГ ли да говоря или с личния? Ако са пак от разтягането, не искам да се филмирам.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #363 -: Май 12, 2020, 10:48:47 am »
Имаш ли температура? Само в дясно ли те боли? Къде точно?
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #364 -: Май 12, 2020, 11:11:47 am »
Нямам температура, чувствам се добре с изключение на тази болка от сутринта до сега. Търпима е, не е силна, но е вдясно в областта на яйчника и към сгъвката с крака.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #365 -: Май 12, 2020, 11:21:25 am »
Кукапетал, аз се бях филмирала така ,че съм възпалила яйчник, защото ме болеше точно около яйчника и свивката. Като пикаех се усилваше от самия напън на мускулите. Оказа се натоварен и разтегнат мускул. Болката продължи няколко дена, тъпа беше.
Може да си разтегнала нещо или то само да се разтяга.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #366 -: Май 12, 2020, 11:26:28 am »
Към сгъвката боли много. Разтягане е сигурно.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #367 -: Май 12, 2020, 11:28:57 am »
Дано е от разтягането, няколко дена и таза ме болеше и усещам разтегливи болки, но сега е доста концентрирана и затова се притесних. Надявам се да отшуми, ако не, ще отида да ме видят.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #368 -: Май 12, 2020, 12:19:39 pm »
Кукапетъл,аз имах същите болки,като вървях се усилваха.От разтягането ще е,но ако ще си по-спокойна звънни на АГ.При мен също отиваше към сгъвката.
Днес ме хвана музата-печката,микровълновата,хладилника а сега отивам на двора коша за боклук да търкам,три гъби охлусках.😁
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #369 -: Май 12, 2020, 12:26:58 pm »
Kukapetal, мен ако ме болеше цяла сутрин бих отишла до спешното. Вярно , че са 50тина лева, но бих си платила за спокойствието. Моля те , пиши какво си решила!
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #370 -: Май 12, 2020, 13:15:06 pm »
Тук как действат. Пиеш един парацетамол, ако не помогне до 30 мин пиеш един spasfon, което не съм сигурна какво е точно, но примерно и с но шпа става и взимаш душ. Почиваш си. Ако до 2ч не мине болката или се усили междувременно, тогава отиваш на лекар.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #371 -: Май 12, 2020, 13:39:20 pm »
Слънчицето, това с чистенето значи само едно. Приготвяш гнезденето и много скоро пиленце то ще се излюпи. Стискам палци всичко да мине добре и скоро да се гушкате с бебо.
Кукапетъл, дори не мога да гадая какво е, но дано е нещо без обидно да теб и бебо.
При мен болките в корема отминаха сякаш, но се появи усещане за подуване/подпухналост в слабините. Ама това май е нормално и не го мисля. Просто създава дискомфорт.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #372 -: Май 12, 2020, 13:46:21 pm »
Благодаря, момичета, за съветите! Ще отида до клиниката да ме видят, не ми минава.
Взех душ и точно се приготвих да тръгвам и ми върнаха обаждане от клиниката, че утре сутринта е на работа моята АГ, да взема магнезиев диаспорал за болката. Леко ме отпусна.
« Последна редакция: Май 12, 2020, 14:42:09 pm от Kukapetal »
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #373 -: Май 12, 2020, 15:07:10 pm »
Щом те е отпуснало от магнезий, пий и един парацетамол и се наспи или поне належи. Всичко е наред.

Лято, нормално е.

Трябва да сте спокойни. Тепърва започват болки, подпухналост, усещане, неусещане на бебето. Не може за всяко неразположение да се панирате. :)
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #374 -: Май 12, 2020, 16:29:55 pm »
Павла, наспах се след душа, но сега продължава да боли. Слиза към крака. Опитвам се да съм спокойна, но като първа бременност и толкова чакана, всеки път предпочитам да ви питам, че имате опит. Ако до утре не мине, ми казаха да отивам до клиниката.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #375 -: Май 12, 2020, 16:44:47 pm »
Слиза към крака,означава ли че и той те боли?
Според мен няма общо с бебето тази болка.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #376 -: Май 12, 2020, 17:04:30 pm »
Като изтръпване го усещам към крака, някакъв лъч все едно, но няма как да гадаем, обикновено го свързват с кръста. Утре е на смяна лекарката ми, ако не мине, отивам.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #377 -: Май 12, 2020, 21:20:33 pm »
Kukapetal според мен си се схванала нещо. Но утре докторката ще каже най добре.
Аз вече имам още една екстра-подути крака 😣😣 не ме болят,но глезените са ми огромни. Вдигам на високо и карам мм да ми прави масажи.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #378 -: Май 12, 2020, 21:45:36 pm »
Круела,и аз съм така.Сутрин ,вечер нищо не влияе,подути са ми и стъпалата и глезените,като си събуя чорапите и направо има буци и между тях следа от ластик.Няма страшно,като родим ще мине всичко.
Най-добре се чувствам в пантофите на мъжа ми-46ти номер😂.
Просто намери какво ти е удобно ,че да не ти станат пришки.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #379 -: Май 12, 2020, 22:46:38 pm »
Кукапетел, имаш ли операции там? Лапароскопска? Мен така ме болеше прекъснатата тръба и слизаше към крака надолу.

Слънце, скоро ще ни зарадваш.

Криела, от топлото много се надуват краката. Гледай и през деня да ги вдигаш на високо и почивай.

Лина, как мина ФМ?